Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 250 zł w bonach na Allegro za produkty kredytowe Santander Bank Polska

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 250 zł w bonach na Allegro za produkty kredytowe Santander Bank Polska
Źródło: strona promocji

W promocjach kredytów gotówkowych najczęstszą formą „nagrody” jest obniżenie prowizji, premie w innej postaci zdarzają się rzadko. Inaczej jest w przypadku „kredytówek”, gdzie za podpisanie umowy o kartę i wykazanie się określoną aktywnością można zdobyć gotówkę, vouchery zakupowe lub nagrody rzeczowe.

W akcji „Oferta banku – zamawiaj online z bonusem” za samo skorzystanie z produktu kredytowego Santandera do zdobycia są bony do wykorzystania na Allegro. Akcja ma trwać do 15 lipca, ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował ograniczoną ilość nagród:

  • 2 x 100 zł na zakupy na Allegro zdobędzie 250 kredytobiorców, którzy najszybciej spełnią wszystkie warunki akcji;
  • 1 x 50 zł do wykorzystania w serwisie Allegro trafi do 500 pierwszych osób, które sięgną po „kredytówkę” i spełnią wszelkie wymagania regulaminu.

Kilka słów o uczestnikach promocji

Oferta skierowana jest do osób z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadających konto osobiste w Santander Bank Polska, które mają aktywny dostęp do bankowości internetowej Santander online lub aplikacji Santander mobile.

Jeśli nie spełniasz tego warunku, to spójrz na aktualne promocje dotyczące ROR-ów - korzystając z nich, możesz zdobyć dodatkowe bonusy.

Jak zdobyć bony na Allegro?

Wymagania sprowadzają się do skorzystania z produktu kredytowego Santander Bank Polska:

Krok 1
Krok 1

Zacznij od założenia jednego z rachunków osobistych w Santanderze na stronie promocji. Ten krok pomijasz, jeśli jesteś już klientem tego banku. W takim przypadku od razu przechodzisz do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Upewnij się, czy masz:

  • wybrany elektroniczny kanał kontaktu (EKK);
  • wyrażone zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Poza tym nie możesz mieć wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych.

Przydatne wskazówki, jak to zrobić, znajdziesz na stronie akcji.

Krok 3
Krok 3

Do 15 lipca 2020 r. zarejestruj się w promocji, wypełniając formularz. Zaakceptuj przy tym jej regulamin oraz wyraź zgodę na kontakty ze strony banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji.

Krok 4
Krok 4

Zaloguj się do bankowości elektronicznej i złóż wniosek o kredyt gotówkowy na kwotę min. 2000 zł lub kartę kredytową (nie ma wymogu minimalnego limitu). Propozycję produktu, z którego możesz skorzystać, znajdziesz w zakładce Oferta banku.

Krok 5
Krok 5

Do 15 lipca 2020 r. podpisz z bankiem umowę o wybrany produkt (lub dwa).

Krok 6
Krok 6

Nagrodę – bon na Allegro o wartości 50 zł (gdy skorzystałeś z karty kredytowej), 2 vouchery po 100 zł (po wzięciu kredytu) lub nawet na 250 zł (za skorzystanie dwóch produktów) otrzymasz do 18 sierpnia 2020 r. na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Bony będziesz mógł wykorzystać do 31 grudnia 2020 r.

Co trzeba jeszcze wiedzieć

Wniosek możesz złożyć zarówno w Santander online, jak i w aplikacji mobilnej Santander mobile.

Bony na Allegro otrzymasz tylko wtedy, gdy nie rozwiążesz i nie odstąpisz od umowy o kredyt gotówkowy oraz nie spłacisz go całkowicie przed upływem 30 dni od daty zawarcia umowy online.

Z karty kredytowej również nie możesz zrezygnować przed upływem 30 dni od podpisania umowy.

Nagrody (lub nagród) nie otrzymasz także wtedy, gdy przed ich przekazaniem odwołasz udzielone zgody.

Z otrzymanej premii nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym.

Produkty Banku Santander

Wielce prawdopodobne jest, że bank zaproponuje Ci jedną z dwóch swoich kart kredytowych, których parametry znajdziesz poniżej:

Warto wiedzieć, jakimi promocjami aktualnie są objęte te „kredytówki”

Zachowaj rozsądek

Perspektywa zdobycia bonów do wykorzystania na Allegro brzmi zachęcająco, ale radzimy, byś zachował spokój i rozsądek. Pamiętaj, że każde zobowiązanie trzeba spłacić, najlepiej terminowo, by nie narażać się na dodatkowe koszty czy niepotrzebne nieprzyjemności związane z postępowaniem windykacyjnym.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące atrakcyjności oferty Santandera, spójrz na nasz ranking kart kredytowych.

Bogaty w różnorodne informacje zdecyduj, czy skorzystasz z tej promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Oferta banku - zamawiaj online z bonusem"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Więcej o Santander Bank Polska