Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

15 zł premii za 5 płatności kartą Visa dla zaproszonych klientów Revoluta

15 zł premii za 5 płatności kartą Visa dla zaproszonych klientów Revoluta
Źródło: Revolut

Ta prosta promocja dla obecnych użytkowników Revoluta trwa do 31 grudnia 2020 r.

Tylko dla zaproszonych

Fintech – od niedawna również bank – zaprasza do udziału posiadaczy wydanych przez niego kart Visa. "Zaprasza" jest tu słowem kluczowym, gdyż bez otrzymania wyraźnego zaproszenia (np. w aplikacji lub w wiadomości mailowej) nie będziesz uprawniony do skorzystania z akcji.

Sam niestety nie otrzymałem zaproszenia, ale informację o bonusie otrzymałem od jednego z Czytelników. Sprawdziłem i rzeczywiście Revolut pisze o akcji na swoim blogu.

Wystarczy 5 płatności

Oto pozostałe warunki szybkiej promocji:

Krok 1
Krok 1

Sprawdź, czy nie otrzymałeś przypadkiem zaproszenia do akcji (np. w formie powiadomienia PUSH lub w wiadomości mailowej).

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2020 r. wykonaj 5 płatności kartą Visa o wartości min. 15 zł każda.

Nagroda
Nagroda

Premia wpłynie na Twoje konto w Revolucie najpóźniej 10 stycznia 20201 r.

Dla formalności wspomnę, że każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną premię. Płatności nie mogą zostać zwrócone ani anulowane. Wygląda na to, że Revolut uzna też płatności w Internecie, o ile skorzystamy przy wykonywaniu transakcji z danych karty Visa.

Proste 15 zł premii

Wysokość bonusu może i nie rzuca na kolana, ale i tak warto docenić fakt, że Revolut nie zapomina o obecnych użytkownikach – oprócz promocji oferuje im również atrakcyjne zwroty za zakupy w wybranych sklepach. Swoją drogą, czekamy z niecierpliwością na powrót programu poleceń...

W każdym razie zostało jeszcze trochę czasu na wykonanie 5 płatności. Może nie kupiłeś jeszcze wszystkich prezentów na Święta, a może wybierzesz się na zakupy jeszcze przed ponownym zamknięciem galerii handlowych? W razie czego do dyspozycji pozostają sklepy internetowe. 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji