Odlotowe 100 zł na start z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao + do 150 zł na zakupy w H&M lub na empik.com

Promocja zakończyła się dnia 30 listopada 2018 r.

Odlotowe 100 zł na start z Kontem Przekorzystnym Banku Pekao + do 150 zł na zakupy w H&M lub na empik.com Źródło obrazka: strona promocji

Miła niespodzianka dla osób często korzystających z płatności walutowych: za otwarcie Konta Przekorzystnego w Pekao SA, wyrobienie do niego karty wielowalutowej i spełnienie kilku innych warunków możesz zyskać 100 zł premii. Akcja kończy się już 30 listopada, nie zostało więc wiele czasu na podjęcie decyzji.

Choć oferta banku dotyczy karty wielowalutowej, nie musisz w tej promocji zakładać żadnego rachunku walutowego. Konto objęte promocją to "zwyczajny" rachunek osobisty Konto Przekorzystne, prowadzone w PLN, i dołączona do niego karta również będzie bezprowizyjnie obsługiwała płatności w złotówkach.

Promocja obowiązuje we wszystkich oddziałach Pekao SA, natomiast nie jest ona dostępna w agencjach czy w placówkach partnerskich. Listę oddziałów Pekao SA znajdziesz na tej stronie.

Oferta specjalna „Odlotowe 100 zł na start z Kontem Przekorzystnym” trwa do 30 listopada 2018 r. Co ważne, bank może podjąć decyzję o zakończeniu akcji jeszcze szybciej, jeśli liczba jej uczestników osiągnie 3000.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które na dzień 19 listopada 2018 r. nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (czyli konta osobistego) prowadzonego w PLN w Pekao SA.

Z udziału w promocji wykluczeni są natomiast uczestnicy poprzednich akcji promocyjnych: „100 PLN za zakup polisy OC w PZU”, „Do 100 PLN zwrotu za rachunki za telefon komórkowy”, „Otwórz Konto Przekorzystne wraz kartą wielowalutową MasterCard i otrzymaj 100 zł – promocja dla Klientów PZU posiadających ubezpieczenie podróżne Wojażer” oraz „Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i otrzymaj 100 zł”.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć 100 zł?

Warunki akcji są proste. Do zgarnięcia 100-złotowej nagrody wystarczy wykonanie poniższych kroków:

 1. Najpóźniej do 30 listopada , a podczas weryfikacji wniosku w oddziale poinformuj bank, że chcesz wziąć udział w akcji.
 2. W ciągu miesiąca od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na nowy rachunek w wysokości min. 500 zł.
 3. Również w ciągu miesiąca od momentu przystąpienia do promocji wykonaj przynajmniej jedną transakcję nową kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay.

Prawda, że proste?

Pamiętaj tylko, że wymagany jednorazowy wpływ na nowo otwarte Konto Przekorzystne w wysokości min. 500 zł nie może pochodzić z wpłat gotówkowych ani z innych Twoich rachunków prowadzonych w Pekao SA. Nie możesz go także rozbić na mniejsze kwoty. Najprościej po prostu zasilić Konto Przekorzystne ze swojego rachunku w innym banku.

Jeżeli spełnisz powyższe warunki, bank wypłaci Ci nagrodę do 15 stycznia 2019 r. w formie uznania Konta Przekorzystnego. Regulamin promocji „Odlotowe 100 zł na start z Kontem Przekorzystnym” znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Wprowadzone w miejsce aż czterech różnych rachunków osobistych Konto Przekorzystne w założeniu ma spełniać oczekiwania szerokiej grupy klientów. Zadowolone z tego rachunku powinny być i osoby umiarkowanie aktywnie korzystające z konta, i często przebywające za granicą, a nawet tzw. łowcy promocji. Poniżej przedstawiamy najważniejsze opłaty związane z Kontem Przekorzystynym:

 • 6 zł/mies. za prowadzenie rachunku - opłaty można uniknąć, zapewniając w poprzednim miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości 500 zł (z tytułu wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń) oraz dokonując zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub płatności PeoPay – zwróć uwagę, że są to jednocześnie warunki promocji, uprawniające do odebrania premii w wysokości 100 zł!
 • 0 zł za wydanie wielowalutowej karty debetowej MasterCard Debit FX;
 • 3 zł/mies. za obsługę karty, przy czym spełnienie warunku bezpłatnego prowadzenia konta zwalnia jednoczenie z opłaty za kartę;
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych Pekao SA; 2% kwoty transakcji (min. 5 zł) za wypłatę z pozostałych maszyn w Polsce i na świecie, przy czym spełnienie warunków bezpłatności konta w danym miesiącu uprawnia także do 2 darmowych wypłat z takich bankomatów;
 • 0 zł za przelewy internetowe w polskiej walucie;
 • 0,20 zł za kody SMS służące do zatwierdzania transakcji (0 zł przez PeokaoToken);
 • 0 zł za realizację zlecenia stałego i polecenia zapłaty.

Konto Przekorzystne może okazać się interesujące dla osób w każdym wieku, choć szczególnie atrakcyjne warunki proponuje klientom do 26. roku życia. Dla nich rachunek ten jest bezwarunkowo bezpłatny, darmowe jest także korzystanie z karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Konto Przekorzystne dokładnie prześwietlamy w naszej analizie.

Informacje o karcie wielowalutowej

Karta wielowalutowa w Pekao SA to narzędzie pozwalające płacić w kilku walutach bez konieczności przewalutowania, a tym samym – bez dodatkowych kosztów. Obsługuje ona płatności złotówkowe, a dodatkowo również w euro, dolarach, funtach lub frankach szwajcarskich, jeżeli otworzysz w tym banku rachunek w wybranej walucie obcej.

W promocji „Odlotowe 100 zł na start z Kontem Przekorzystnym” otwierasz jednak tylko Konto Przekorzystne prowadzone w PLN i nie masz obowiązku zakładania konta walutowego. Niemniej warto pamiętać, że wymagana w tej ofercie specjalnej karta wielowalutowa bez rachunku w obcej walucie jest de facto kartą złotówkową – oczywiście możesz nią płacić za granicą, np. w euro, jednak będzie się to wiązało z kosztami przewalutowania.

100 zł premii za zwykłą aktywność na koncie

Pekao SA aktywnie promuje swój nowy rachunek osobisty i kartę wielowalutową. Po raz kolejny za założenie Konta Przekorzystnego i wyrobienie do niego karty debetowej wielowalutowej można zyskać 100 zł premii. Warunki, jakie bank stawia przed uczestnikami promocji, są jednocześnie warunkami zwolnienia ze zwykłych, co miesięcznych opłat za rachunek i kartę: jednorazowy, zewnętrzny wpływ na konto w wysokości min. 500 zł oraz przynajmniej jedna płatność kartą (lub PeoPay).

Udział w promocji i zdobycie 100-złotowej premii nie należą więc do skomplikowanych. Jeżeli szukasz rachunku bankowego, który może być niemal zupełnie darmowy w prowadzeniu i oferuje ciekawe opcje przy płatnościach zagranicznych.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, spójrz także na inną promocję związaną z korzystaniem z aplikacji mobilnej PeoPay. Jeśli nigdy dotąd jej nie aktywowałeś, to masz szansę na zdobycie nawet 150 zł na zakupy w sklepie H&M lub na empik.com. O szczegółach tej oferty pisaliśmy w tym artykule.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o atrakcyjnym rachunku oszczędnościowym w Pekao, który dla posiadaczy Konta Przekorzystnego oferuje 3% do 20 000 zł przez okrągły rok. To dobra oferta dla oszczędzających, która podobnie jak opisywana promocja, trwa tylko do 30 listopada br.

Z ostatniej chwili

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

 • 28.11.2018 17:08

  W czwartej edycji promocji iKonta Biznes w Alior Banku do zdoobycia jest nawet 1620 zł w gotówce oraz warta ponad 450 zł prenumerata Pulsu Biznesu.

 • 27.11.2018 15:51

  W promocji "Zgarnij prezent pod choinkę" Santander Bank Polska rozdaje nowym posiadaczom konta osobistego lub firmowego nawet 150 zł do wydania na Allegro,

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.