Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 15 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku.

100 zł do Decathlonu w szybkim konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku

100 zł do Decathlonu w szybkim konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku
Źródło: profil Alior Banku na Facebooku

Masz nosa do liczb, a intuicja nigdy Cię nie zawodzi? Znasz trendy, które powodują zmiany kursów walutowych? Wykorzystaj swoją wiedzę i weź udział w naszym konkursie” – tymi słowami Alior Banku zachęca do walki o jedną z 20 kart podarunkowych do Decathlonu. Zadanie tylko z pozoru wydaje się łatwe, przy tak gorącej atmosferze na rynkach finansowych, jaka jest obecnie, przewidzenie kursu EUR?PLN w piątek 6 listopada może się okazać dość trudnym zadaniem.

Kto może zdobyć nagrodę?

Wymagania są bardzo proste. W konkursie mogą wziąć udział osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające polskie obywatelstwo i profil na Facebooku.

Niezbędne działania

Warunki aktywności sprowadzają się do wpisania kilku cyfr znaków na profilu Alior Banku na Facebooku.

Krok 1
Krok 1

Do 5 listopada 2020 r. do godz. 23:59 zamieść pod postem konkursowym swoje przewidywanie dotyczące kursu pary walutowej EUR/PLN 6 listopada 2020 r.

Informacja
Informacja

Odpowiedź powinna być podana w formie cyfr, np. 4,2860.

Jeśli trafisz dokładnie w oficjalny kurs ogłoszony na ten dzień przez NBP lub znajdziesz się w gronie 20 osób, które będą najbliżej poprawnej wartości, otrzymasz e-kartę podarunkową do Decathlona.

Nagroda
Nagroda

Lista laureatów zostanie ogłoszona pod postem konkursowym na Facebooku w ciągu 7 dni roboczych od daty zakończenia konkursu. Zwycięzcy otrzymają też wiadomość prywatną od Alior Banku z prośbą o kontakt mailowy i podanie niezbędnych danych, w tym wskazanie numeru telefonu, na który ma być przekazana nagroda.

To też musisz wiedzieć

Każdy uczestnik może zamieścić tylko jeden typ. Gdybyś podał ich więcej, to zostanie uwzględniony tylko ten najwcześniejszy.

Czas umieszczenia odpowiedzi będzie też decydującym kryterium, gdyby okazało się, że kilka osób podało identyczne przewidywania. Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy

Voucher do Decathlonu musisz wykorzystać do 31 grudnia 2020 r., po tej dacie straci ważność.

Spróbuj, nic nie ryzykujesz

Cóż, przewidywanie kursu walutowego przypomina nieco wróżenie, ale czemu miałbyś nie spróbować? Może akurat Twoja propozycja będzie bliska prawdy i zdobędziesz 100 zł do Decathlonu. Nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz stówę. To jak, spróbujesz?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu "Odgadnij kurs waluty i wygraj"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.