Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Credit Agricole lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Zimowe korzyści z Credit Agricole: 150 zł za przeniesienie konta + 50 zł w programie poleceń.

Darmowa pożyczka to za mało! W Credit Agricole oddajesz mniej (2750 zł), niż pożyczasz (3000 zł)

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Darmowa pożyczka to za mało! W Credit Agricole oddajesz mniej (2750 zł), niż pożyczasz (3000 zł)
Źródło: strona promocji

Tak, to prawda! W tytule nie ma żadnego błędu. Credit Agricole zachęca swoich klientów do pożyczenia na 12 miesięcy 3000 zł bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Tym, którzy będą spłacali terminowo zobowiązanie, oferuje bonus w postaci anulowania ostatniej raty. Tak więc w nagrodę za sumienność zostanie Ci na koncie 250 zł.

Na co dzień, biorąc pożyczkę, zapłacisz pożyczkodawcy prowizję, odsetki i ewentualnie inne opłaty. Zdarzały się już przypadki, m.in. w Getin Banku, że można było pożyczyć pewną kwotę i oddać dokładnie taką sumę. Credit Agricole poszedł jednak o krok dalej – w promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz” naprawdę zwrócisz bankowi mniejszą kwotę!

Jak to możliwe? Popatrzmy na szczegóły tej nietypowej akcji specjalnej, która trwa do 30 listopada 2019 r.

Kto będzie mógł oddać mniej, niż pożyczył?

W promocji mogą brać udział osoby fizyczne, które w dniu składania wniosku o pożyczkę w ramach tej akcji są posiadaczami konta osobistego w Credit Agricole i nie miały w tym banku żadnego produktu kredytowego (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu).

Nie masz konta w tym banku? Nic straconego - możesz je założyć, a następnie złożyć wniosek o pożyczkę.

Niestety ta promocja nie łączy się z akcją rachunku osobistego „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”, w której do zyskania jest 300 zł premii. Nie widzimy natomiast przeciwwskazań dla skorzystania z oferty dla abonentów Canal+ (dawniej NC+) lub programu poleceń, w którym za założenie konta do zyskania jest 50 zł.

Co zrobić, by zdobyć 250 zł?

Składając wniosek o pożyczkę, musisz liczyć się z poddaniem się procedurze badania zdolności kredytowej i zdawać sobie sprawę, że pożyczka zostanie Ci udzielona tylko wtedy, gdy uzyskasz pozytywną decyzję kredytową.

Spójrzmy na konieczne działania:

Drukuj

Dodatkowe informacje

Pożyczając pieniądze w ramach tej akcji, nie zapłacisz bankowi ani grosza prowizji czy odsetek. Pożyczysz 3000 zł, oddasz 2750 zł. Proste.

Pamiętaj, że raty 1-11 musisz regulować terminowo i do momentu spłaty przez Credit Agricole ostatniej części długu nie możesz rozwiązać umowy konta osobistego. Nie możesz też spłacić pożyczki przed czasem.

Oferta banku Credit Agricole

Konto dla Ciebie z oferty Credit Agricole na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Obraz zmienia się, gdy spojrzeć na dodatkowe benefity, które można zgarnąć w innych akcjach specjalnych.

Konto dla Ciebie

Bank oczekuje od posiadaczy tego rachunku określonej aktywności, by konto i karta były darmowe. Na szczęście nie są to "wyśrubowane" wymagania - wystarczy wpływ na konto w kwocie 1000 zł i przynajmniej jedna transakcja kartą.

3% do 30 000 zł

Magnesem przyciągającym wzrok może być podwyższone w ramach promocji "Na start" oprocentowanie Rachunku Oszczędzam.

Dodatkowe bonusy

Widzimy jeszcze inne możliwości zdobycia bonusów od Credit Agricole. Naszym zdaniem dopuszczalne jest założenie Konta dla Ciebie w promocji dla abonentów Canal+ (dawniej NC+), najlepiej w ramach programu poleceń. Należałoby zacząć od założenia rachunku osobistego a później zawnioskować o pożyczkę.

Darmowa pożyczka z bonusem!

Możliwość zaciągnięcia pożyczki, która nie będzie Cię nic kosztowała, a nawet więcej – jeszcze na niej zyskasz, to naprawdę unikalna okazja.

Warto z niej skorzystać, by zdobyć 250 zł premii (to nic nadzwyczajnego, bywają promocje z wyższymi bonusami), ale przede wszystkim po to, by sprawdzić, jak się poczujesz, widząc, że to bank spłaca ratę zobowiązania, a nie Ty. Dodatkowym bonusem jet budowanie pozytywnej historii w BIK.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Oddajesz mniej niż pożyczasz"

O banku

Początki działalności banku Credit Agricole w Polsce sięgają 1991 r., kiedy to powstał Bank Świętokrzyski S.A. oraz firma Lukas Sp.z o.o. W 2011 r. na skutek przekształceń tych podmiotów pojawił się Credit Agricole Bank Polska S.A., który wprowadził nową ofertę kont osobistych, kredytów oraz dedykowanych produktów dla rolników. Wartości, którymi kieruje się bank, to: wiarygodność, dostępność, profesjonalizm oraz przyjazność.

Czytaj więcej

Komentarze