Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Darmowa pożyczka to za mało! W Credit Agricole oddajesz mniej (2750 zł), niż pożyczasz (3000 zł)

Darmowa pożyczka to za mało! W Credit Agricole oddajesz mniej (2750 zł), niż pożyczasz (3000 zł)
Źródło: strona promocji

Na co dzień, biorąc pożyczkę, zapłacisz pożyczkodawcy prowizję, odsetki i ewentualnie inne opłaty. Zdarzały się już przypadki, m.in. w Getin Banku, że można było pożyczyć pewną kwotę i oddać dokładnie taką sumę. Credit Agricole poszedł jednak o krok dalej – w promocji „Oddajesz mniej niż pożyczasz” naprawdę zwrócisz bankowi mniejszą kwotę!

Jak to możliwe? Popatrzmy na szczegóły tej nietypowej akcji specjalnej, która trwa do 30 listopada 2019 r.

Kto będzie mógł oddać mniej, niż pożyczył?

W promocji mogą brać udział osoby fizyczne, które w dniu składania wniosku o pożyczkę w ramach tej akcji są posiadaczami konta osobistego w Credit Agricole i nie miały w tym banku żadnego produktu kredytowego (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu).

Nie masz konta w tym banku? Nic straconego - możesz je założyć, a następnie złożyć wniosek o pożyczkę.

Niestety ta promocja nie łączy się z akcją rachunku osobistego „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”, w której do zyskania jest 300 zł premii. Nie widzimy natomiast przeciwwskazań dla skorzystania z oferty dla abonentów Canal+ (dawniej NC+) lub programu poleceń, w którym za założenie konta do zyskania jest 50 zł.

Co zrobić, by zdobyć 250 zł?

Składając wniosek o pożyczkę, musisz liczyć się z poddaniem się procedurze badania zdolności kredytowej i zdawać sobie sprawę, że pożyczka zostanie Ci udzielona tylko wtedy, gdy uzyskasz pozytywną decyzję kredytową.

Spójrzmy na konieczne działania:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2019 r. złóż wniosek o pożyczkę w ramach akcji „Oddajesz mniej niż pożyczasz” na specjalnej stronie internetowej promocji, zgadzając się przy tym na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji Twojego zapytania.

Krok 2
Krok 2

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, najpóźniej 6 grudnia 2019 r., podpisz z Credit Agricolę umowę pożyczki 3000 zł na 12 miesięcy. „Przy okazji” musisz zaakceptować regulamin opisywanej akcji.

Krok 3
Krok 3

Spłacaj w terminie kolejne raty w wysokości 250 zł miesięcznie.

Krok 4
Krok 4

Gdy nadejdzie moment zapłaty ostatniej części długu, sprawdź konto pożyczki i upewnij się, czy… Credit Agricole zapłacił ją za Ciebie.

Nagroda
Nagroda

Anulowanie raty nr 12 w wysokości 250 zł to właśnie Twoja premia za skorzystanie z pożyczki.

Dodatkowe informacje

Pożyczając pieniądze w ramach tej akcji, nie zapłacisz bankowi ani grosza prowizji czy odsetek. Pożyczysz 3000 zł, oddasz 2750 zł. Proste.

Pamiętaj, że raty 1-11 musisz regulować terminowo i do momentu spłaty przez Credit Agricole ostatniej części długu nie możesz rozwiązać umowy konta osobistego. Nie możesz też spłacić pożyczki przed czasem.

Oferta banku Credit Agricole

Konto dla Ciebie z oferty Credit Agricole na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Obraz zmienia się, gdy spojrzeć na dodatkowe benefity, które można zgarnąć w innych akcjach specjalnych.

Konto dla Ciebie

Bank oczekuje od posiadaczy tego rachunku określonej aktywności, by konto i karta były darmowe. Na szczęście nie są to "wyśrubowane" wymagania - wystarczy wpływ na konto w kwocie 1000 zł i przynajmniej jedna transakcja kartą.

3% do 30 000 zł

Magnesem przyciągającym wzrok może być podwyższone w ramach promocji "Na start" oprocentowanie Rachunku Oszczędzam.

Dodatkowe bonusy

Widzimy jeszcze inne możliwości zdobycia bonusów od Credit Agricole. Naszym zdaniem dopuszczalne jest założenie Konta dla Ciebie w promocji dla abonentów Canal+ (dawniej NC+), najlepiej w ramach programu poleceń. Należałoby zacząć od założenia rachunku osobistego a później zawnioskować o pożyczkę.

Darmowa pożyczka z bonusem!

Możliwość zaciągnięcia pożyczki, która nie będzie Cię nic kosztowała, a nawet więcej – jeszcze na niej zyskasz, to naprawdę unikalna okazja.

Warto z niej skorzystać, by zdobyć 250 zł premii (to nic nadzwyczajnego, bywają promocje z wyższymi bonusami), ale przede wszystkim po to, by sprawdzić, jak się poczujesz, widząc, że to bank spłaca ratę zobowiązania, a nie Ty. Dodatkowym bonusem jet budowanie pozytywnej historii w BIK.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Oddajesz mniej niż pożyczasz"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.