Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20 zł do wykorzystania na Allegro za… odblokowanie serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej PKO BP

20 zł do wykorzystania na Allegro za… odblokowanie serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej PKO BP

Kto może ubiegać się o nagrodę?

Aby wziąć udział w tej nietypowej akcji, należy posiadać dowolne konto w PKO BP, pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Bank stawia jeszcze jeden warunek – uczestnik promocji musi mieć zablokowany dostęp do serwisu iPKO lub aplikacji IKO przed 27 lipca 2020 r.

Aby zgarnąć nagrodę, wystarczy kilka prostych czynności

Co musisz zrobić, aby otrzymać 20 zł do wykorzystania na Allegro? Oto mega krótka instrukcja:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r. odblokuj dostęp do aplikacji mobilnej IKO lub/i serwisu internetowego iPKO (w zależności, który z tych kanałów zablokowałeś przed 27 lipca 2020 r.),

Krok 2
Krok 2

Także do 31 sierpnia 2020 r.

  • wypełnij formularz rejestracyjny, dostępny na stronie https://www.pkobp.pl/lpk/odblokuj-20
  • zweryfikuj (ewentualnie uzupełnij lub zaktualizuj) swoje dane osobowe dostępne w serwisie internetowym iPKO, takie jak: dokument tożsamości, adres e-mail, adres korespondencyjny,
  • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jeśli taką zgodę wyraziłeś już wcześniej – nie odwołuj jej do dnia wydania nagrody.
Nagroda
Nagroda

E-kartę o wartości 20 zł otrzymasz najpóźniej do dnia 30 września 2020 r. Bank prześle ją na Twój adres e-mail lub w powiadomieniu push w aplikacji mobilnej. Informację na temat sposobu realizacji bonusu znajdziesz na stronie Allegro.pl.

Jak odblokować oba kanały dostępu?

Aby ułatwić Ci wywiązanie się z warunków akcji, bank przygotował krótką instrukcję, z której dowiesz się, jak w prosty sposób odzyskać utracony dostęp.

Aplikacja mobilna

Zaloguj się do serwisu internetowego iPKO i wejdź w zakładkę: Moje produkty > Aplikacja IKO, a następnie wybierz kafelek z numerem telefonu, do którego przypisana jest Twoja aplikacja. W Ustawieniach aplikacji kliknij "zmień PIN do aplikacji”.

W dalszej kolejności podaj kod z Twojego narzędzia autoryzacji (hasło SMS, kod z karty kodów jednorazowych lub hasło z tokena). Jeśli korzystasz z mobilnej autoryzacji – zadzwoń na infolinię (800 302 302).

Po wykonaniu tych czynności w iPKO wyświetli się kod autoryzacyjny. Teraz otwórz aplikację IKO, wprowadź kod we wskazanym miejscu i nadaj nowy PIN do logowania, a na koniec zaloguj się nim do aplikacji. Gotowe! Twoja aplikacja jest odblokowana.

Serwis transakcyjny

Jeśli natomiast zablokowałeś sobie dostęp do serwisu (np. po nieudanych logowaniach), możesz zmienić swoje hasło na stronie www.ipko.pl (Pomoc w logowaniu) lub w aplikacji mobilnej IKO (Zmiana hasła do iPKO).

W obu tych przypadkach do odblokowania kanału będą Ci potrzebne:

  • numer klienta lub przyjazny login (numer znajdziesz na pierwszej stronie umowy)
  • Twoje narzędzie autoryzacji (kod SMS, kod z karty kodów lub mobilna autoryzacja w aplikacji mobilnej IKO).

Dokładny opis czynności, które będziesz musiał wykonać, znajdziesz na tej stronie banku.

20 zł praktycznie za nic

Przypadkowe zablokowanie bankowości elektronicznej może się zdarzyć każdemu. Niemniej do tej pory nie spotkaliśmy się z sytuacją, w której odzyskanie dostępu do systemu transakcyjnego byłoby nagradzane premią...

Widocznie jednak PKO BP uznał, że warto zmotywować swoich klientów do przeprowadzenia tej operacji i dlatego odpalił tak nieszablonową akcję.

Cóż możemy więcej dodać… Jeśli macie szansę skorzystać z najnowszej oferty – nie czekajcie zbyt długo z podjęciem decyzji. Nagrody trafią do 4500 osób, które najszybciej zarejestrują się w promocji, zadbajcie więc o to, aby znaleźć się w ich gronie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Odblokuj iPKO lub IKO i zgarnij 20 zł”

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.