Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Telefon Motorola Moto E22 (o wartości 600 zł) i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat przez rok z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Telefon Motorola Moto E22 (o wartości 600 zł) i łatwiejsze warunki uniknięcia opłat przez rok z kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku
Źródło: najlepszekonto.pl

W przeszłości za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity z oferty Citibanku można było zdobyć różne nagrody, m.in. bony zakupowe, słuchawki, projektor multimedialny i telefony. Właśnie smartfon jest do zdobycia w najnowszej akcji dotyczącej tej "kredytówki". Promocja "Odbierz telefon z kartą kredytową Citi Simplicity" trwa do 9 lutego 2023 r., a nagrodą jest telefon Motorola Moto E22 wyceniony przez bank na kwotę 600 zł brutto. Co ważne, w tej promocji bank przygotował jedynie 450 nagród, tak więc szansę na zdobycie smartfona będą mieli tylko Ci, którzy szybko przystąpią do działania.

To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości – uczestnicy tej promocji mogą łatwiej uniknąć opłaty za korzystanie z karty głównej (i ewentualnie dodatkowej) przez kolejnych 12 miesięcy.

Jeśli nie potrzebujesz telefonu, rozważ skorzystanie z alternatywnych promocji dotyczących kart kredytowych z oferty Citibanku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Chętnym do skorzystania z oferty specjalnej bank stawia kilka ograniczeń. Przede wszystkim z akcji wykluczone są osoby, które od 1 stycznia 2021 r. posiadały w Citi Handlowym główną kartę kredytową. Z promocji nie mogą również skorzystać nierezydenci przebywający w Polsce oraz obywatele lub rezydenci podatkowi USA.

Do wzięcia udziału w akcji konieczne jest wyrobienie karty kredytowej, a to oznacza, że powinieneś posiadać zdolność kredytową. O kartę kredytową Citi Simplicity możesz zawnioskować, jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, Twój dochód wynosi min. 1200 zł netto i w swoim obecnym miejscu zatrudnienia pracujesz przynajmniej od 3 miesięcy (alternatywnie prowadzisz działalność gospodarczą min. 2 lata i osiągasz dochód min. 2500 zł netto miesięcznie).

Przed podpisaniem umowy będziesz musiał dostarczyć do banku aktualny dokument potwierdzający uzyskiwany przez Ciebie dochód. Lista akceptowanych przez bank dokumentów dochodowych znajduje się w regulaminie promocji.

Co zrobić, by zdobyć telefon?

Bank nie stawia wielu warunków w tej akcji. Aby zyskać cenną nagrodę, powinieneś pamiętać o poniższych krokach:

Krok 1
Krok 1

Do 9 lutego 2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku okaż w Citibanku dokument potwierdzający Twoje dochody (wykaz znajdziesz w regulaminie).

Krok 3
Krok 3

Zawrzyj umowę i do końca miesiąca po jej podpisaniu aktywuj kartę w aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online.

Krok 4
Krok 4

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową, zaloguj się przynajmniej jeden raz (poza wcześniej wspomnianą aktywacją karty) do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub do bankowości internetowej Citibank Online.

Krok 5
Krok 5

W każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy wykonaj kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł.

Informacja
Informacja

O spełnieniu warunków otrzymania nagrody zostaniesz poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wymagania regulaminu.

Nagroda
Nagroda

Telefon zostanie wysłany na Twój adres korespondencyjny w terminie 60 dni od momentu przesłania wiadomości o spełnieniu warunków uprawniających do zdobycia nagrody.

Przykład: jeżeli zawarłeś umowę o kartę Citi Simplicity w listopadzie, to na zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej masz czas do końca grudnia 2022 r., a transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł powinieneś wykonać w grudniu 2022 r. oraz w styczniu i lutym 2023 r.

W promocji dodatkowo zyskasz możliwość łatwiejszego uniknięcia opłat za kartę przez cały rok. Zaczynając od drugiego okresu rozliczeniowego (następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę), w każdym miesiącu wykonaj kartą (lub nośnikiem zbliżeniowym) transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min 300 zł. Standardowo musiałbyś wydawać aż 1000 zł miesięcznie, więc to spore ułatwienie.

Dodatkowe informacje

Zgodnie z regulaminem w akcji nie zostaną uznane tzw. transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi lub zasilaniem elektronicznych portfeli), a także przelewy z rachunku karty oraz wypłaty z bankomatów. Do sumy promocyjnych płatności nie zostaną również wliczone transakcje zwrócone. Możesz płacić kartą główną, dodatkową lub „nośnikiem zbliżeniowym” (naklejką lub telefonem).

Warunkiem otrzymania telefonu jest, by w dniu jego przyznania Twoja karta Citi Simplicity była nadal aktywna.

Pamiętaj, że każdy uczestnik promocji może otrzymać tylko jedno urządzenie i jest ono objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

Dodatkowe bonusy

Citibank ma Ci znacznie więcej do zaoferowania. Możesz zdobywać bonusy w programach poleceń kont i kart kredytowych oraz w innych akcjach dla obecnych klientów.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Korzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity wiąże się z prowizją, ale na szczęście można jej uniknąć.

Pamiętaj, że uczestnicząc w tej promocji, przez 12 miesięcy bank nie będzie wymagał, byś wydawał co miesiąc 1000 zł; wystarczy, że suma płatności wyniesienie min. 300 zł.

Po odebraniu premii, o ile nie chcesz korzystać z tej "kredytówki", możesz ją zamknąć, aby nie generowała żadnych kosztów (o ile oczywiście spłacisz terminowo swoje zadłużenie).

Cenna nagroda za płatności kartą kredytową? To się opłaca

To dobrze, kiedy banki oferują różne premie za skorzystanie ze swojej oferty. Jak widać, Citibank nie poprzestaje na bonach zakupowych, a czasem nagradza nowych klientów także nagrodami rzeczowymi.

Zasady akcji nie są skomplikowane. Wymóg wydania w trzech miesiącach po 500 zł może wydawać się trudny, ale w rzeczywistości nie powinien Ci sprawić kłopotów. Niemal w każdym miesiącu czeka nas wiele wydatków: grudzień to okres wydatków przedświątecznych, styczeń jest czasem karnawału, w lutym są Walentynki, a w marcu trzeba już myśleć o wiosennej odzieży.

Niezależnie od nagrody rzeczowej, uczestnicząc w tej promocji, łatwiej unikniesz opłaty za korzystanie z kredytówki, dzięki czemu stanie się ona dla Ciebie bardziej opłacalna.

Warto połączyć przyjemne (fajna nagroda) z pożytecznym (codzienne zakupy) i rozważyć udział w tej promocji. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty "Odbierz telefon z kartą kredytową Citi Simplicity"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.