Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

50 zł do Biedronki dla zaproszonych klientów Banku Millennium

50 zł do Biedronki dla zaproszonych klientów Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Wielu z nas przyzwyczaja się do korzystania z konkretnych produktów czy usług i nie zastanawia się nad tym, że mogą istnieć tańsze, lepsze czy nowocześniejsze. Ta zasada dotyczy też sfery finansowej, więc banki co pewien czas zachęcają do przetestowania nowości ze swojej oferty albo do wypróbowania możliwości, z których dotąd nie korzystamy, np. płatności za autostrady, kantoru walutowego albo aplikacji mobilnej. Właśnie do poznania zalet tej ostatniej namawia wybranych klientów Bank Millennium.

Uczestnicy promocji

W regulaminie trwającej do 31 grudnia 2022 r. promocji "Odbierz swój bon - aktywuj aplikację mobilną" brak jest informacji, kogo i w jaki sposób Bank Millennium o niej zawiadamia. Dzięki Czytelniczce Maryli (wielkie dzięki za poinformowanie nas o tej akcji 😀) wiemy, że jednym z kanałów komunikacji jest z pewnością wiadomość w bankowości internetowej.

Z zapisów wspomnianego dokumentu można wywnioskować, że promocja jest skierowana do osób, które dotąd nie aktywowały aplikacji mobilnej Banku Millennium i nadal autoryzują wykonywane przez siebie transakcje kodami z wysyłanych przez bank sms-ów. Pozostałe wymogi to:

  • bycie osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych;
  • posiadanie karty debetowej lub kredytowej wydanej przez Bank Millennium;
  • wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych kanałami elektronicznymi i przez telefon od Banku Millennium i firm z nim współpracujących.

Nagroda w zasięgu ręki

Spójrz, jak niewiele musisz zrobić, by otrzymać 50 zł do wykorzystania w Biedronce:

Krok 1
Krok 1

Sprawdź, czy:

  • otrzymałeś od banku informację o tej promocji w wiadomościach w bankowości internetowej;
  • posiadasz wymagane zgody marketingowe.
Informacja
Informacja

Jeśli spełniasz wymogi regulaminu, to znaczy nie aktywowałeś dotąd aplikacji mobilnej i autoryzowałeś transakcje kodami sms, a nie zostałeś przez Bank Millennium poinformowany o tej promocji, to nie zaszkodzi zapytać w banku, czy możesz wziąć w niej udział.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2022 r.:

  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
  • wykonaj przynajmniej jedną płatność internetową kartą na kwotę min. 50 zł i autoryzuj ją w aplikacji (sprawdź przy tym, czy masz ustawioną odpowiednią metodę autoryzacji transakcji).
Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz do 30 stycznia 2023 r. Bank Millennium prześle ją w wiadomości SMS wysłanej na Twój numer telefonu służący do kontaktu z bankiem.

W czasie trwania promocji musisz być stroną umowy z Bankiem Millennium o korzystanie z karty debetowej lub kredytowej i nie możesz wypowiedzieć jej do chwili przekazania bonusu.

Przy sprawdzaniu, czy spełniłeś warunki akcji bank nie weźmie pod uwagę transakcji odrzuconych lub zwróconych.

E-kod do Biedronki będzie ważny przez 12 miesięcy od dnia jego przekazania. To ciąg cyfr, który wystarczy podać kasjerowi lub wpisać na monitorze kasy samoobsługowej podczas dokonywania płatności.

Aplikacja mobilna Banku Millennium

Nadal masz wątpliwości, czy wziąć udział w tej promocji? Spójrz na parametry i opis możliwości aplikacji mobilnej Banku Millennium. Może to Cię ostatecznie przekona.

50 zł do Biedronki na zachętę

Jeśli pasujesz do wymagań regulaminu, a nie otrzymałeś informacji o tej promocji, to nie widzimy przeszkód, byś zapytał w banku, czy możesz wziąć w niej udział. Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.

Po otrzymaniu wiadomości z banku pozostanie Ci aktywowanie aplikacji i dokonanie choć jednej transakcji w Internecie. Nie jest to wcale trudne, ale gdybyś miał obawy, czy sobie poradzisz, bank przygotował szczegółowe instrukcje dotyczące instalacji apki, dokonywania zakupów w Internecie i autoryzowania transakcji. Znajdziesz je na specjalnej podstronie.

PS. Wiesz o promocji, której jeszcze nie przedstawiliśmy na portalu? Podziel się z nami tą informacją, rozważymy jej opisanie, by i inni mogli z niej skorzystać.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Odbierz swój bon - aktywuj aplikację mobilną"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.