Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

45 zł do Frisco.pl za aktywowanie lub ponowne użycie aplikacji mobilnej Alior Banku

45 zł do Frisco.pl za aktywowanie lub ponowne użycie aplikacji mobilnej Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Proste warunki, szybka i atrakcyjna nagroda, to przepis na ciekawą promocję. Właśnie taką akcję przygotował Alior Bank dla wybranych przez siebie klientów. Zdobycie nagrody i jej wykorzystanie możesz załatwić zaledwie w ciągu kilkunastu minut.

Warunki uczestnictwa

Akcja „Obierz swój kod rabatowy Frisco – aktywuj aplikację Alior Mobile” trwa do 12 lutego 2023 r. Skierowana jest do osób z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadających w dniu startu promocji (12 grudnia 2022 r.) rachunek osobisty w Alior Banku. Dodatkowy wymóg to otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w tej akcji. Może ono zostać przekazane sms-em, na adres e-mail lub w poczcie w bankowości elektronicznej.

Zaproszenia mogą się spodziewać ci, którzy dotąd nie korzystają z Alior Mobile oraz osoby, które nie logowały się do aplikacji Alior Banku od 1 września do 11 grudnia 2022 r.

Niezbędne działania

Działania, które musisz wykonać, by otrzymać 45 zł na zakupy na Frisco.pl, sprowadzają się do kilku czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 12 lutego 2022 r. pobierz aplikację Alior Mobile ze sklepu App Store (iOS), Google Play (Android™) lub AppGallery, po czym dokonaj jej aktywacji.

Jeśli masz ją już zainstalowaną na swoim smartfonie, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 12 lutego 2023 r. zaloguj się do Alior Mobile.

Nagroda
Nagroda

Nagroda, czyli voucher o wartości 45 zł do wykorzystania na Frisco.pl, będzie od razu dostępna po zalogowaniu się do Alior Mobile. Znajdziesz ja w zakładce Oferta dla Ciebie.

Na wykorzystanie e-kodu masz czas do 12 lutego 2023 r. Po tej dacie nagroda bezpowrotnie przepadnie. Elektroniczny kod rabatowy możesz wykorzystać podczas zakupów o minimalnej wartości 145 zł w sklepie internetowym Frisco S.A., przy transakcji na kwotę min. 200 zł dostawa będzie darmowa.

I jeszcze jedna dobra wiadomość - bonus nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niego rozliczać przed fiskusem.

Raz, dwa, trzy i nagroda jest Twoja

Kluczowe jest otrzymanie od banku zaproszenia do udziału w tej akcji. Potem wystarczy tylko pobrać aplikację, zalogować się do niej i odebrać nagrodę. Na tym etapie pojawią się problemy, bo trzeba będzie zdecydować, co kupić na Frisco.pl 😀 Cóż, obyśmy tylko takie problemy mieli 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Obierz swój kod rabatowy Frisco – aktywuj aplikację Alior Mobile"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.