Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 1060 zł od Banku Millennium! 300 zł na eKarcie goodie za kartę kredytową + 760 zł w ramach moneybacku

Nawet 1060 zł od Banku Millennium! 300 zł na eKarcie goodie za kartę kredytową + 760 zł w ramach moneybacku
Źródło: strona promocji

Bank Millennium cyklicznie zachęca do skorzystania z kart kredytowych ze swojej oferty. Warunki są niezmiennie łatwe do spełnienia, czasem zmieniają się tylko nagrody. Na ogół premią jest 200 zł w gotówce — tym razem jednak można zgarnąć 300 zł na eKarcie goodie. Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit bonusów — tym razem przygotowano ich 10 000.

Akcja nie dla każdego

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego (przy okazji zgarniając dodatkowe 220 zł premii, ale o tym nieco później).

Promocja „Odbierz kartę goodie” potrwa do 31 lipca 2020 r. lub do wyczerpania wspomnianej już puli uczestników. Do udziału w niej zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Oba warunki dotyczą osób, które będą się starały o premię w postaci eKarty goodie, nie musisz się nimi martwić, jeśli zależy Ci tylko na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 300 zł na eKarcie goodie?

Warunki zapisane w regulaminie akcji oceniamy jako łatwe do spełnienia. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł.

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2020 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową / o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub aplikacji mobilnej. Możesz ubiegać się o następujące „kredytówki”:

  • Millennium Visa Impresja,
  • Millennium Visa Alfa

z minimalnym limitem kredytowym 3000 zł

  • Millennium Visa Gold

z limitem co najmniej 5000 zł.

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym okresie wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Krok 2
Krok 2

Zrealizuj transakcje kartą kredytową (w tym Blikiem) na łączną kwotę min. 200 zł w trzech kolejnych miesiącach po złożeniu wniosku o „kredytówkę”.

Nagroda
Nagroda

Bank przekaże Ci nagrodę w wiadomości SMS na numer telefonu zapisany w systemie do końca października (jeśli umowę podpisałeś w czerwcu) lub listopada (gdy nastąpiło to w lipcu). Będzie ona udostępniona także w Millenecie.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 60 dni od daty przekazania Ci nagrody aktywuj eKartę podarunkową goodie, wpisując otrzymany kod cyfrowy w aplikacji Goodie w polu Użyj kodu (w zakładce Więcej lub Profil, zależnie od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej.

Transakcje bezgotówkowe — zasady

Dla uniknięcia nieporozumień przedstawiamy dokładne wytyczne dotyczące zasad realizacji transakcji.

Jeśli wniosek o wydanie karty złożyłeś:

  • w czerwcu — obowiązkowe transakcje realizujesz w lipcu, sierpniu i wrześniu, a nagrodę otrzymasz do końca października;
  • w lipcu — płatności wykonujesz w sierpniu, wrześniu i październiku, a bonus dostaniesz do końca listopada.

Niespełnienie warunku aktywności w jednym z miesięcy niestety dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

Do chwili otrzymania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Środki z eKarty goodie będziesz mógł wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od jej aktywacji w aplikacji goodie, płacąc Google Pay lub Apple Pay za zakupy w punktach stacjonarnych lub w polskich sklepach internetowych.

Szczegółowe zasady korzystania z voucherów określa "Regulamin kart podarunkowych dla klientów goodie".

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karty Alfa i Impresja — co trzeba o nich wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówek” Alfa i Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Ich dobór sprawia, że karta Alfa kierowana jest raczej do mężczyzn, a Impresja do kobiet. Maksymalna wysokość zwrotów w ciągu roku może wynieść 760 zł.

Warto zacząć od konta osobistego

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Szczególnie polecamy jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku, a mianowicie Konto 360°. Warto, byś wiedział, że w trwającej obecnie promocji, po spełnieniu prostych warunków, możesz zdobyć atrakcyjną premię pieniężną.

potem sięgnąć po Konto Oszczędnościowe Profit...

Korzystając z rachunku osobistego, będziesz mógł wpłacić pieniądze na wciąż atrakcyjnie oprocentowane Konto Oszczędnościowe Profit.

i skorzystać z innych ofert

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium:

Trzy miesiące aktywności = 300 zł!

Podtrzymujemy wyrażoną na wstępie opinię, że warunki otrzymania premii w tej promocji są łatwe do spełnienia. Wiele osób zrealizuje je, tankując raz w miesiącu samochód do pełna, inni - udając się dwa razy w miesiącu na większe zakupy. Tak niewielka aktywność wystarczy także do zwolnienia z opłat miesięcznych za kartę przez rok.

Potem przyjdzie czas na decyzję, czy zostawić sobie „kredytówkę” Banku Millennium i korzystać dalej z moneybacku w sklepach partnerów, czy może zrezygnować z niej i poszukać promocji karty kredytowej w innym banku.

Decyzja należy do Ciebie :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Odbierz kartę-goodie"
  2. Regulamin kart podarunkowych dla klientów goodie

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.