Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł na zakupy w sklepach Lidl za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

400 zł na zakupy w sklepach Lidl za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku
Źródło: strona promocji
Citibank - Karta Citi Simplicity - 400 zł Lidl

Tym, którzy założyli kartę kredytową Citi Simplicity, Citibank oferował już vouchery do bardzo różnych sklepów, m.in. do Biedronki, Leroy Merlin czy na Allegro. Teraz przyszła kolej na Lidla.

Kto i do kiedy może wziąć udział?

Propozycja jest ważna do 20 kwietnia 2020 r. Mogą z niej skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Zgodnie z regulaminem, z udziału w tej akcji wykluczeni są ci, którzy po 1 stycznia 2018 r. posiadali w Citibanku główną kartę kredytową, osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Co trzeba zrobić, by zgarnąć nagrodę?

Karta podarunkowa do Lidla o wartości 400 zł będzie Twoja, jeżeli zrealizujesz wszystkie poniższe zadania:

Drukuj

Dla uniknięcia wątpliwości i nieporozumień, przedstawmy warunki akcji na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że umowę o kartę podpisałeś w lutym (konkretną datę znajdziesz w umowie). Wówczas w marcu musisz się zalogować do aplikacji Citi Mobile, a na wykonanie transakcji na łączną kwotę 2000 zł i dostarczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody masz czas do 31 maja 2020 r.

Na co trzeba uważać?

Warunków akcji nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), płatności zwrócone ani też przelewy wewnętrzne czy krajowe.

W dniu, gdy bank będzie wysyłał kartę prezentową, Twoja „kredytówka” musi być aktywna.

Otrzymana premia będzie w całości do twojej dyspozycji. Nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Karty prezentowe

Voucher będzie ważny przez 6 miesięcy. Precyzyjne informacje na ten temat znajdziesz w wiadomości, w której bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody. Termin ważności będziesz mógł też sprawdzić na specjalnej stronie internetowej.

Karty prezentowej możesz używać wielokrotnie aż do wyczerpania wszystkich środków.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Śmiało można powiedzieć, że to ewenement na rynku. Citibank nie tylko nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z niej, ale na dodatek oferuje jej posiadaczom liczne przywileje, np. rabaty w wybranych restauracjach, dostęp do programów Citi Specials i Bezcenne Chwile.

Premia na codzienne zakupy

Naszym zdaniem, jeśli nie można otrzymać gotówki, to dobrze, by vouchery były do wykorzystania w różnych sklepach albo w sieci z bardzo bogatym asortymentem. Lidl spełnia ten drugi warunek i stawiamy duży plus dla Citibanku za przygotowanie tej akcji.

Warunki są proste, wydanie 2000 zł w ciągu 3 miesięcy wydaje nam się możliwe do zrealizowania, więc sugerujemy wnikliwe przemyślenie tej propozycji. Możesz też zerknąć na inne akcje dotyczące kart kredytowych w Citibanku.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl"
  2. Regulamin karty prezentowej Lidl

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. Od tamtego czasu bank systematycznie rozwijał swoje usługi, jak i sieć oddziałów. W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy).

Czytaj więcej