Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł na zakupy w sklepach Lidl za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

400 zł na zakupy w sklepach Lidl za kartę kredytową Citi Simplicity od Citibanku
Źródło: strona promocji

Tym, którzy założyli kartę kredytową Citi Simplicity, Citibank oferował już vouchery do bardzo różnych sklepów, m.in. do Biedronki, Leroy Merlin czy na Allegro. Teraz przyszła kolej na Lidla.

Kto i do kiedy może wziąć udział?

Propozycja jest ważna do 20 kwietnia 2020 r. Mogą z niej skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Zgodnie z regulaminem, z udziału w tej akcji wykluczeni są ci, którzy po 1 stycznia 2018 r. posiadali w Citibanku główną kartę kredytową, osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Co trzeba zrobić, by zgarnąć nagrodę?

Karta podarunkowa do Lidla o wartości 400 zł będzie Twoja, jeżeli zrealizujesz wszystkie poniższe zadania:

Krok 1
Krok 1

Do 20 kwietnia 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na tej stronie internetowej banku.

Krok 2
Krok 2

Zainstaluj aplikację Citi Mobile i za jej pośrednictwem aktywuj kartę. Musisz to zrobić do końca miesiąca następującego po tym, w którym podpisałeś umowę o „kredytówkę”.

Krok 3
Krok 3

Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę Citi Simplicity

  • dostarcz do banku dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Zależnie od ich źródła, oczekiwania banku są różne, dokładne informacje znajdziesz w regulaminie;

  • dokonaj otrzymaną “kredytówką” albo kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2000 zł.

Nagroda
Nagroda

W miesiącu następującym po tym, w którym wywiązałeś się z warunków akcji, otrzymasz w serwisie Citibank Online informację o przyznaniu Ci nagrody. W kolejnym miesiącu bank wyśle kartę prezentową na adres korespondencyjny podany we wniosku o kartę.

Dla uniknięcia wątpliwości i nieporozumień, przedstawmy warunki akcji na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że umowę o kartę podpisałeś w lutym (konkretną datę znajdziesz w umowie). Wówczas do końca marca musisz się zalogować do aplikacji Citi Mobile, a na wykonanie transakcji na łączną kwotę 2000 zł i dostarczenie dokumentów potwierdzających Twoje dochody masz czas do 31 maja 2020 r.

Na co trzeba uważać?

Warunków akcji nie spełnią transakcje szczególne (np. związane z grami hazardowymi), płatności zwrócone ani też przelewy wewnętrzne czy krajowe.

W dniu, gdy bank będzie wysyłał kartę prezentową, Twoja „kredytówka” musi być aktywna.

Otrzymana premia będzie w całości do twojej dyspozycji. Nie musisz się z niej rozliczać z urzędem skarbowym.

Karty prezentowe

Voucher będzie ważny przez 6 miesięcy. Precyzyjne informacje na ten temat znajdziesz w wiadomości, w której bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody. Termin ważności będziesz mógł też sprawdzić na specjalnej stronie internetowej.

Karty prezentowej możesz używać wielokrotnie aż do wyczerpania wszystkich środków.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Śmiało można powiedzieć, że to ewenement na rynku. Citibank nie tylko nie pobiera żadnych opłat za korzystanie z niej, ale na dodatek oferuje jej posiadaczom liczne przywileje, np. rabaty w wybranych restauracjach, dostęp do programów Citi Specials i Bezcenne Chwile.

RRSO dla reprezentatywnego przykładu

Zgodnie z obowiązującym prawem, bank Citi Handlowy podał na stronie internetowej promocji wysokość Rzeczywistej Roczne Stopy Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu. Wynosi ona 10,47%.

Bank obliczył RRSO dla przypadku, w którym klient wydał kartą 14 000 zł i zaciągnął w ten sposób zobowiązanie oprocentowane 10% w skali roku. Spłata takiego kredytu odbyła się w 12 równych ratach miesięcznych w wysokości 1230,82 zł. Oznacza to, że posiadacz karty kredytowej zapłacił w sumie 769,87 zł odsetek, a więc całkowity koszt kredytu wyniósł 14 769,87 zł.

Pamiętajmy, że spłacenie całości zadłużenia na karcie przed zakończeniem okresu przewidzianego na spłatę zadłużenia sprawi, że nie poniesiemy zupełnie żadnych kosztów odsetkowych. Jeśli nie wiesz, jak to działa, sprawdź nasz artykuł na temat okresu bezodsetkowego.

Premia na codzienne zakupy

Naszym zdaniem, jeśli nie można otrzymać gotówki, to dobrze, by vouchery były do wykorzystania w różnych sklepach albo w sieci z bardzo bogatym asortymentem. Lidl spełnia ten drugi warunek i stawiamy duży plus dla Citibanku za przygotowanie tej akcji.

Warunki są proste, wydanie 2000 zł w ciągu 3 miesięcy wydaje nam się możliwe do zrealizowania, więc sugerujemy wnikliwe przemyślenie tej propozycji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl"
  2. Regulamin karty prezentowej Lidl

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.

Więcej o Citi Handlowy