Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 10 lutego 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Visa lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

10 zł rabatu za płatność kartą Visa na PizzaPortal

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

10 zł rabatu za płatność kartą Visa na PizzaPortal
Źródło: strona promocji

Akcje związane z wyborem określonego sposobu płatności należą do naszych ulubionych. Co prawda premie nie są nazbyt okazałe, ale można je otrzymać bardzo szybko. Często efekt jest natychmiastowy, bo kwota zamówienia jest pomniejszana o bonus. Tak jest i tym razem.

Deal przygotowany przez Pizza Portal nie ma limitu rabatów ani terminu obowiązywania.

Kto i co musi zrobić, by zgarnąć dychę?

Wystarczy, że masz kartę Visa dowolnego banku i wykonasz następujące kroki:

Drukuj

Uwaga: minimalna wartość zamówienia, przy której możesz uzyskać zniżkę, to 20 zł.

Korzystaj, póki można

Prawda, że banalnie proste? Szkoda tylko, że z regulaminu wynika, że rabat można uzyskać tylko raz. Nie ma co narzekać, każda dycha się przyda. Lepiej korzystać, póki można, bo organizator promocji zastrzegł, że ma prawo odwołać promocję w każdym momencie.

Dziękujemy Mirkowi za podesłanie informacji o tej promocji. Wiesz o ciekawej akcji? Podziel się tą wiadomością z nami, a my przekażemy ją innym.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Odbierz 10 zł na Twoje zamówienie z Visa"

O instytucji

Visa Inc. to amerykańska spółka i organizacja członkowska zajmująca się wydawaniem kart płatniczych, powstała w 1958 roku pod nazwą BankAmericard.

Czytaj więcej