Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

400 zł w gotówce z kontem Millennium 360°

400 zł w gotówce z kontem Millennium 360°
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Millennium regularnie promuje swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Wcześniej było nim Konto 360°, które w 2022 r. zostało zastąpione przez bezwarunkowo darmowy ROR o nazwie Millennium 360°. Bank nie tylko zniósł opłaty za rachunek, ale zachował proste warunki zdobycia premii.

Akcja „Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł” potrwa do 31 marca 2023 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit 30 000 rachunków otwartych w ramach promocji. Do zgarnięcia jest 400 zł w gotówce. Nagrodę możesz powiększyć nawet o 1000 zł: 100 zł jest do zdobycia za założenie Konta Junior dla dziecka, a 900 zł czeka w promocji karty kredytowej.

Kto może skorzystać z tej oferty?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora telekomunikacyjnego, o ile nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium po 1 stycznia 2020 r. Wymagane też jest posiadanie polskiego obywatelstwa i dowodu osobistego oraz numeru PESEL.

Z regulaminu jednoznacznie wynika, że korzystanie z innych produktów w Millennium nie jest przeszkodą, by starać się o premię. Zaznaczono też, że z udziału nie wyklucza posiadanie konta technicznego, gdyż nie jest ono rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Załóż konto i zgarnij 2 × 200 zł

Czas najwyższy przejść do opisu zadań czekających na uczestników tej akcji. A te są całkiem proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2023 r. złóż wniosek o konto Millennium 360° wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

Pamiętaj, że składając wniosek o konto, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych elektronicznie i telefonicznie.

Ponadto wyraź zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie we współpracy z Bankiem Millennium usługi „Zwroty za zakupy” i nie odwołaj jej do końca promocji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 14 dni od podpisania umowy zasil konto kwotą min. 1000 zł (może to być kilka wpływów).

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś konto:

 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
 • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Pierwszą część premii – 200 zł – otrzymasz na rachunek w Banku Millennium do końca kolejnego miesiąca.

Krok 4
Krok 4

W drugim, trzecim i czwartym miesiącu po otwarciu rachunku:

 • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1000 zł (może to być kilka wpływów);
 • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem;
 • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.
Nagroda
Nagroda

Kolejny bonus - także 200 zł - trafi na Twój ROR w Millennium do końca miesiąca następującego po tym, w którym zakończy się okres wymaganej aktywności.

Dla uniknięcia niejasności przedstawmy powyższe zasady na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że otworzyłeś Konto Millennium 360° 10 stycznia 2023 r. Wówczas na zapewnienie wpływu na ROR masz czas do 24 stycznia, transakcje oraz logowanie do aplikacji mobilnej musisz wykonać do końca lutego; pierwszą nagrodę otrzymasz w marcu. Miesiącami Twojej wymaganej aktywności na koncie będą marzec, kwiecień i maj, po czym w czerwcu otrzymasz drugi bonus.

Ponadto musisz wiedzieć, że:

 • przy ocenie warunków promocji bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (w tym przelewów Blik na telefon) i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii;
 • warunku wpływów nie spełnią przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami uczestnika w Millennium; a zatem przelew z konta w innym banku zostanie uznany;
 • przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych;
 • w przypadku zakładania konta na selfie warunkiem wypłaty premii jest złożenie w placówce banku wzoru podpisu i okazanie dokumentu tożsamości. Trzeba to zrobić do końca maja 2023 r. (po założeniu rachunku w styczniu) lub do 30 czerwca 2023 r. (w przypadku otwarcia ROR-u w lutym) albo do końca lipca 2023 r. (jeśli formalności dopełniłeś w marcu).
 • nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje obecnie konto Millennium 360°, które jest bezwarunkowo darmowe. Uniknięcie opłaty za korzystanie z karty wymaga wykazania się prostą aktywnością.

Unikalną cechą rachunku Millennium 360° jest możliwość wykonywania płatności (i wypłat gotówkowych) w obcych walutach do równowartości 1000 zł miesięcznie po korzystnym kursie organizacji płatniczej i bez prowizji za przewalutowanie. Dopiero po przekroczeniu tej kwoty marża banku wyniesie 2%. To całkiem wygodne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się podczas krótszych podróży zagranicznych.

Zwracamy uwagę, że co prawda na co dzień osoby w wieku 18-26 lat muszą wykonać tylko 1 transakcję bezgotówkową, by bank nie pobrał prowizji za prowadzenie karty, ale w ramach promocji konieczne jest zrealizowanie przynajmniej 5 płatności w miesiącu.

Premia za konto to nie wszystko. Nagrody w tej akcji mogą być tylko początkiem interesującej współpracy z Bankiem Millennium. Jako klient tej instytucji możesz skorzystać także z innych propozycji i powiększyć swój zysk.

Dodatkowe 1000 zł albo i więcej

Założenie konta osobistego i zdobycie 400 zł premii może być tylko wstępem do zdobywania kolejnych bonusów. Jak wspomnieliśmy, czeka 100 zł w promocji Konta Junior i nawet 900 zł w akcji dotyczącej karty kredytowej Mastercard Impresja. Będąc klientem Millennium, będziesz mógł też zdobywać bonusy za rekomendowanie produktów banku i brać udział w innych promocjach.

Atrakcyjne oprocentowanie na Koncie Profit

Warto również wspomnieć o podwyższonym oprocentowaniu na rachunku oszczędnościowym:

400 zł na dowolne wydatki

Bank Millennium podchodzi do promocji swojego rachunku osobistego wyjątkowo przyjaźnie, wprowadzając w nich warunki pozwalające jednocześnie na uzyskanie zwolnienia z podstawowych opłat. W opisywanej akcji dotyczącej konta Millennium 360° premię podzielono w ten sposób, że za samo założenie konta i aktywność wkrótce po podpisaniu umowy można otrzymać pierwszą nagrodę. Zdobycie drugiego bonusu wymaga aktywności na rachunku w trzech kolejnych miesiącach, ale z pewnością sobie z tym poradzisz.

Sama oferta Millennium może przyciągać uwagę. Ciekawy program poleceń, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, liczne usługi dodatkowe sprawiają, że warto na dłużej zostać w tym banku i korzystać z kolejnych promocji.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji „Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.