Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł od Banku Millennium! 300 zł na stacje Circle K za kartę kredytową Visa Impresja + do 600 zł moneybacku

900 zł od Banku Millennium! 300 zł na stacje Circle K za kartę kredytową Visa Impresja + do 600 zł moneybacku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje kart kredytowych to już wręcz tradycja w Banku Millennium. Warunki zwykle są dość podobne, zmieniają się tylko nagrody – w obecnej edycji można zgarnąć 300 zł do wykorzystania na stacjach Circle K (konkretnie 2 e-kody o wartości 150 zł każdy). Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit promocyjnych wniosków – tym razem przewidziano ich 10 tysięcy. Promocja potrwa do momentu ich wyczerpania, nie dłużej niż do 28 lutego 2022 r.

Tylko dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Do udziału w promocji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Jak zdobyć 300 zł na Circle K?

Poziom trudności warunków zapisanych w regulaminie akcji oceniamy jako średni. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 300 zł:

Krok 1
Krok 1

Otwórz Konto 360°, jeśli jeszcze go nie posiadasz, by zdobyć nawet 250 zł premii i otworzyć sobie drogę do udziału w promocji karty kredytowej.

Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, to możesz od razu przejść do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 28 lutego 2021 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Visa Impresja lub Visa Gold / prośbę o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub w aplikacji mobilnej.

To już data graniczna na podpisanie umowy o "kredytówkę".

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Informacja
Informacja

Najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefonicznie, w tym także od firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj transakcje kartą kredytową na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z sześciu miesięcy (podzielonych na dwa 3-miesięczne okresy), poczynając od miesiąca następującego po złożeniu wniosku o "kredytówkę".

Nagroda
Nagroda

Za każdy 3-miesięczny okres spełniania powyższego warunku bank przekaże Ci cyfrowy kod o wartości 150 zł do wykorzystania na stacjach paliw Circle K. Stanie się to w wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu wskazany przez Ciebie jako kontaktowy, najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki uzyskania premii. Możesz otrzymać maksymalnie dwie nagrody, czyli w sumie 300 zł.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 60 dni otrzymania kodu aktywuj eKartę goodie w aplikacji Goodie wpisując otrzymany kod w polu Użyj kodu (w zakładce Więcej lub Profil, zależnie od wersji aplikacji). E-karta będzie ważna przez 12 miesięcy od daty jej aktywacji.

Posłużmy się przykładem. Jeśli złożysz wniosek o kartę w styczniu, to transakcje bezgotówkowe najpierw powinieneś wykonywać od lutego do kwietnia, za co w maju 2022 r. otrzymasz 150 zł na Circle K, a potem od maja do lipca 2022 r., co będzie tak samo nagrodzone w sierpniu 2022 r.

Transakcje bezgotówkowe – zasady

Dobra wiadomość: niespełnienie warunku aktywności w pierwszym z 3-miesięcznych okresów (w którymkolwiek z miesięcy) nie dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę za drugi okres.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

W regulaminie promocji bank zobowiązał się, że poinformuje o wyczerpaniu puli nagród na stronie produktowej karty kredytowej Visa Impresja.

W chwili otrzymania e-kodu Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karta kredytowa Impresja – co trzeba o niej wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Maksymalna wysokość zwrotów może wynieść 50 zł / miesiąc, co daje potencjalny zysk na poziomie 600 zł w skali roku.

Warto zacząć od konta osobistego...

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Szczególnie polecamy jeden z najpopularniejszych rachunków osobistych na rynku, a mianowicie Konto 360°.

...a potem skorzystać z innych ofert

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium; trwają również inne promocje:

300 zł na nowy rok za 6 miesięcy aktywności

Cieszy nas, że Bank Millennium kontynuuje tradycję i wciąż promuje swoją kartę kredytową. 300 zł, choć nie w gotówce, a do wydania na stacjach paliw Circle K, to dość dużo, a w dodatku część premii można otrzymać już po pierwszym okresie aktywności. Z drugiej strony do zdobycia maksymalnej premii konieczne jest korzystanie z "kredytówki" aż przez pół roku, co wymaga samokontroli i uwagi.

Jeśli jesteś aktywnym klientem i zamierzasz korzystać podczas zakupów głównie z "kredytówki", bez problemu spełnisz warunki aktywności zapisane w regulaminie. Dodatkową motywacją do płacenia za zakupy właśnie kartą kredytową Banku Millennium z pewnością jest możliwość zgarnięcia nawet 600 zł moneybacku za transakcje w niektórych sklepach.

Po zakończeniu promocji będziesz musiał zdecydować, czy dalej używać karty (i zyskiwać moneyback z kartą Visa Impresja), czy jednak z niej zrezygnować i poszukać innej oferty.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nowy rok z kartą kredytową Visa"
  2. Regulamin promocji "Moneyback dla kart Impresja"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.