Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 100 zł do Decathlonu dla najaktywniejszych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku.

iPhone taniej nawet o 300 zł z kartą kredytową Mastercard OK! Alior Banku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

iPhone taniej nawet o 300 zł z kartą kredytową Mastercard OK! Alior Banku
Źródło: strona promocji

Banki szukają coraz bardziej oryginalnych pomysłów na zainteresowanie swoją ofertą. Alior Bank zwróci Ci do 300 zł za zakupionego iPhone’a pod warunkiem, że zapłacisz za niego kartą kredytową Mastercard OK!, a później będziesz aktywnie korzystał z Apple Pay. Przyglądamy się tej propozycji.

Premie gotówkowe są oczywiście najmilej widzianą nagrodą w promocjach produktów bankowych; jest ich sporo i w pewnym sensie chyba już spowszedniały. Trwa więc walka bankowych marketingowców na oryginalność, może w myśl zasady, że „nawet jeśli mało kto skorzysta, to przynajmniej będzie się o tym mówiło”.

Alior Bank nawiązał właśnie współpracę z Innergo Systems, partnerem firmy Apple w zakresie rozwiązań mobilnych dla biznesu. Dzięki zawartemu porozumieniu klienci banku uzyskali dostęp na wyłączność do platformy sprzedażowej ipromocja.aliorbank.pl, gdzie mogą kupić urządzenia firmy Apple na wyjątkowych warunkach. Rzecz w tym, by zapłacić kartą kredytową Mastercard OK! wydaną przez Alior Bank i potem aktywnie korzystać z Apple Pay. Za zrealizowanie warunków promocji możesz odzyskać część wydatków na iPhone’a, nawet 300 zł.

Szerokie grono uczestników

W promocji „Nowy Apple nawet 300 zł taniej” może wziąć udział osoba fizyczna będąca konsumentem, która 31 sierpnia 2019 r. nie posiadała w Alior Banku żadnej karty kredytowej.

Konieczne działania

Działania niezbędne dla odzyskania części wydatków nie są już niestety tak proste i wymagają aktywności przez 10 miesięcy. Oto one:

Drukuj

Trochę to zawiłe, więc opiszmy warunki na przykładzie: Załóżmy, że umowę o kartę kredytową Mastercard OK! podpiszesz z Alior Bankiem w październiku, a zakupu urządzenia Apple dokonasz w listopadzie. Wówczas miesiące, za które możesz otrzymać 5% zwrotu wydatków „kredytówką”, to grudzień 2019 r. (zwrot nastąpi w styczniu 2020 r.) oraz okres od stycznia do września 2020 r. (ostatnie pieniądze bank odda Ci w październiku 2020 r.).

Szczegółowe wytyczne

W regulaminie znaleźliśmy kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć.

Płatności

Do zaliczenia warunku dokonania 5 transakcji Apple Pay w miesiącu

uwzględnia się jedną transakcję dziennie w danym sklepie stacjonarnym wg daty dokonania Płatności. W przypadku dwóch lub większej liczby Płatności dokonanych za pomocą Apple Pay w danym sklepie stacjonarnym tego samego dnia, zostanie wzięta pod uwagę pierwsza dokonana Płatność.

Z promocji możesz skorzystać tylko raz, czyli zakup kolejnego urządzenia nie da Ci prawa do uzyskania dodatkowych zwrotów.

Regulamin mówi, że warunków promocji nie spełnią transakcje dokonane w punktach o „zakazanych” kodach MCC. Chodzi m.in. o kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerów ubezpieczeniowych.

Dodatkowy bonus

Uczestnicząc w tej akcji, możesz rozłożyć koszt zakupu urządzenia na raty. Jeśli skorzystasz z Planu Ratalnego w pierwszym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową, bank zwróci na rachunek Twojej „kredytówki” pobraną prowizję. Stanie się to najpóźniej ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wydania karty kredytowej.

W kategoriach dodatkowej premii można też rozpatrywać fakt, że zwroty otrzymane w ramach tej promocji nie podlegają opodatkowaniu.

Karta kredytowa Mastercard OK!

„Kredytówka”, po którą musisz sięgnąć w promocji, wydawana jest za darmo. Wynoszącej 10 zł opłaty miesięcznej możesz uniknąć, o ile wydasz kartą min. 600 zł. Jest to więc kwota, która zapewni Ci maksymalny możliwy zwrot przewidziany w tej akcji.

Rozważając udział w promocji „Nowy Apple nawet 300 zł taniej”, powinieneś też wiedzieć o innych akcjach promocyjnych związanych z kartą kredytową Mastercard OK!

200 zł za Konto Jakże Osobiste

Podpowiadamy też kolejny sposób na powiększenie zysków. Jest jeszcze czas, by założyć w promocji Konto Jakże Osobiste i zgarnąć przy tej okazji 200 zł premii gotówkowej. Dużym atutem tego rachunku jest możliwość samodzielnego wyboru dodatkowych korzyści. Dwie z nich Alior Bank udostępnia za darmo, a za każdą następną trzeba zapłacić 3,50 zł/miesiąc. Co ważne, korzyści można zmieniać w trakcie korzystania z rachunku.

Promocja dla miłośników iPhone’ów

Z pełnym entuzjazmem podeszlibyśmy do tej akcji, gdyby zwrot następował jako określony procent wartości kupionego urządzenia i był realizowany w krótkim czasie. Tymczasem w tym przypadku trzeba wykonywać po 5 transakcji w każdym z 10 miesięcy i to wartość tych operacji decyduje o wysokości odzyskanej kwoty.

Jest to więc promocja skierowana do fanów urządzeń Apple i zwolenników Apple Pay.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nowy Apple nawet 300 zł taniej"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej

Komentarze