Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Łatwe 250 zł premii na Nowy Rok za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Łatwe 250 zł premii na Nowy Rok za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Początek nowego roku sprzyja łowcom promocji, którzy mogą wręcz przebierać w ofertach. BNP Paribas nie pozostaje tu w tyle i już dziś wraz z Ad Astra sp. z o.o. rusza z nową akcją zachęcającą do założenia Konta Otwartego na Ciebie. Możesz w niej zyskać 250 zł w gotówce za spełnienie prostych warunków, a na przystąpienie do promocji "Noworoczne konto" masz czas do 15 stycznia 2020 r. Organizator wprowadził także ograniczenie 3000 rejestracji, zatem akcja może zakończyć się wcześniej, po osiągnięciu tego limitu.

Niezmiennie krótki okres karencji

Akcja specjalna BNP Paribas już od dłuższego czasu wyróżnia się przyjaznym okresem karencji. Z promocji skorzystasz, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek w tej akcji nie posiadałeś w BNP konta osobistego (także jako współposiadacz).

Dodatkowym, istotnym warunkiem, jest to, abyś na dzień wnioskowania o konto nie był stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Ta umowa obejmuje nie tylko konto i kartę, ale także bankowość internetową, dlatego jeśli kiedyś byłeś klientem tego banku, upewnij się, że wypowiedziałeś umowę o każdy z tych produktów.

250 zł w zasięgu każdego

Premia w tej promocji podzielona jest na dwie części - 100 i 150 zł. Oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać łącznie 250 zł.

Krok 1
Krok 1

Do 15 stycznia 2020 r. (pamiętając o limicie rejestracji) zarejestruj się w promocji poprzez tę stronę internetową, podając swoje dane - imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i PESEL.

Na tym etapie zaakceptuj także regulamin akcji i wyraź pozostałe zgody na przetwarzanie danych w celach promocji oraz wymianę informacji między bankiem i organizatorem (bank musi wiedzieć o tym, że zapisałeś się do promocji, a organizator - że spełniłeś warunki akcji).

Krok 2
Krok 2

Do tego samego dnia złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (dowolną) i bankowością elektroniczną - zrobisz to za pomocą linka otrzymanego od organizatora w wiadomości e-mail.

Pamiętaj, aby we wniosku o rachunek podać te same informacje co podczas rejestracji w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 29 stycznia 2020 r. zawrzyj umowę o konto, potwierdzając ją specjalnym kodem SMS w systemie partnera banku Autenti.

Krok 4
Krok 4

W lutym 2020 r.

  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą ORAZ
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł.
Informacja
Informacja

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody - 100 zł - otrzymasz do 20 marca 2020 r. w wiadomości mailowej od organizatora (z adresu [email protected]). Od tego dnia w ciągu 5 dni, najpóźniej 25 marca 2020 r., powinieneś zalogować się za wskazanej w mailu stronie i podać numer swojego konta założonego w promocji.

Nagroda
Nagroda

100 zł premii trafi na Twoje Konto Otwarte na Ciebie do 31 marca 2020 r.

Krok 5
Krok 5

W marcu 2020 r. spełnij te same warunki co w lutym - 5 transakcji kartą debetową oraz wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Informacja o drugiej nagrodzie - 150 zł - trafi na Twoją skrzynkę mailową do 20 kwietnia 2020 r. Przelew na taką kwotę dotrze na Twój rachunek najpóźniej 30 kwietnia 2020 r.

Definicje są istotne

Promocje mają to do siebie, że "diabeł tkwi tu w szczegółach" i nie inaczej jest w tym przypadku. Warto wiedzieć, co bank - i organizator - uznaje za transakcje bezgotówkowe i wpływy na konto.

Transakcje bezgotówkowe są rozumiane jako operacje dokonane kartą debetową w sklepach stacjonarnych i internetowych, w tym także transakcje telefoniczne i pocztowe oraz dokonane przez Google Pay i Apple Pay. Nie będą tu uwzględniane płatności kartą przy zastosowaniu systemów płatności internetowych typu Blik, PayU i Dotpay.

Za wpływ na rachunek bank uzna każdy wpływ środków na Konto Otwarte na Ciebie, który będzie pochodził z innego banku. Nie są dozwolone przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas ani BGŻOptima, wpływy z rachunków kredytowych ani wpłaty gotówkowe.

Garść informacji o Koncie Otwartym na Ciebie

Główny rachunek w ofercie BNP Paribas - Konto Otwarte na Ciebie - prowadzony jest bezpłatnie. Wyróżnia się on na rynku możliwością wyboru aż trzech kart debetowych, z których każda wyróżnia się innymi opłatami i funkcjami. W promocji możesz wybrać dowolną kartę, warto jednak rozważyć podstawową Kartę Otwartą na Dzisiaj, za którą możesz uniknąć opłaty.

Przywitaj Nowy Rok z niezłą premią

250 zł premii na początek roku to całkiem kusząca opcja i warto rozważyć skorzystanie z promocji BNP Paribas, jeśli właśnie szukasz nowego konta albo polujesz na bankową okazję. Warunki, które przyjdzie Ci spełnić, nie należą do szczególnie skomplikowanych - wystarczy łącznie 10 płatności kartą i 2 przelewy na nowe konto, a premia wpłynie na Twój rachunek. Pesymiści mogą stwierdzić, że bonus otrzymamy dopiero wiosną; to prawda, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby spełnić warunki akcji i skorzystać także z innej. Może na Nowy Rok zostaniesz łowcą bankowych promocji? :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Noworoczne konto"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.