Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 15 stycznia 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Skorzystaj w nowym roku i zgarnij 300 zł premii w BNP Paribas.

Łatwe 250 zł premii na Nowy Rok za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Łatwe 250 zł premii na Nowy Rok za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

BNP Paribas nie kazał nam długo czekać na swoją kolejną promocję. Wraz z początkiem nowego roku nowi klienci tego banku mogą zyskać 250 zł premii za założenie Konta Otwartego na Ciebie, 10 transakcji kartą i dwa wpływy na rachunek.

Początek nowego roku sprzyja łowcom promocji, którzy mogą wręcz przebierać w ofertach. BNP Paribas nie pozostaje tu w tyle i już dziś wraz z Ad Astra sp. z o.o. rusza z nową akcją zachęcającą do założenia Konta Otwartego na Ciebie. Możesz w niej zyskać 250 zł w gotówce za spełnienie prostych warunków, a na przystąpienie do promocji "Noworoczne konto" masz czas do 15 stycznia 2020 r. Organizator wprowadził także ograniczenie 3000 rejestracji, zatem akcja może zakończyć się wcześniej, po osiągnięciu tego limitu.

Niezmiennie krótki okres karencji

Akcja specjalna BNP Paribas już od dłuższego czasu wyróżnia się przyjaznym okresem karencji. Z promocji skorzystasz, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek w tej akcji nie posiadałeś w BNP konta osobistego (także jako współposiadacz).

Dodatkowym, istotnym warunkiem, jest to, abyś na dzień wnioskowania o konto nie był stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Ta umowa obejmuje nie tylko konto i kartę, ale także bankowość internetową, dlatego jeśli kiedyś byłeś klientem tego banku, upewnij się, że wypowiedziałeś umowę o każdy z tych produktów.

250 zł w zasięgu każdego

Premia w tej promocji podzielona jest na dwie części - 100 i 150 zł. Oto, co powinieneś zrobić, aby otrzymać łącznie 250 zł.

Drukuj

Definicje są istotne

Promocje mają to do siebie, że "diabeł tkwi tu w szczegółach" i nie inaczej jest w tym przypadku. Warto wiedzieć, co bank - i organizator - uznaje za transakcje bezgotówkowe i wpływy na konto.

Transakcje bezgotówkowe są rozumiane jako operacje dokonane kartą debetową w sklepach stacjonarnych i internetowych, w tym także transakcje telefoniczne i pocztowe oraz dokonane przez Google Pay i Apple Pay. Nie będą tu uwzględniane płatności kartą przy zastosowaniu systemów płatności internetowych typu Blik, PayU i Dotpay.

Za wpływ na rachunek bank uzna każdy wpływ środków na Konto Otwarte na Ciebie, który będzie pochodził z innego banku. Nie są dozwolone przelewy z Twoich innych kont w BNP Paribas ani BGŻOptima, wpływy z rachunków kredytowych ani wpłaty gotówkowe.

Garść informacji o Koncie Otwartym na Ciebie

Główny rachunek w ofercie BNP Paribas - Konto Otwarte na Ciebie - prowadzony jest bezpłatnie. Wyróżnia się on na rynku możliwością wyboru aż trzech kart debetowych, z których każda wyróżnia się innymi opłatami i funkcjami. W promocji możesz wybrać dowolną kartę, warto jednak rozważyć podstawową Kartę Otwartą na Dzisiaj, za którą możesz uniknąć opłaty.

Przywitaj Nowy Rok z niezłą premią

250 zł premii na początek roku to całkiem kusząca opcja i warto rozważyć skorzystanie z promocji BNP Paribas, jeśli właśnie szukasz nowego konta albo polujesz na bankową okazję. Warunki, które przyjdzie Ci spełnić, nie należą do szczególnie skomplikowanych - wystarczy łącznie 10 płatności kartą i 2 przelewy na nowe konto, a premia wpłynie na Twój rachunek. Pesymiści mogą stwierdzić, że bonus otrzymamy dopiero wiosną; to prawda, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby spełnić warunki akcji i skorzystać także z innej. Może na Nowy Rok zostaniesz łowcą bankowych promocji? :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Noworoczne konto"

O banku

Bank BNP Paribas jest instytucją uniwersalną z długą historią, której obecny kształt to efekt połączenia Banku Gospodarki Żywnościowej, BNP Paribas oraz Raiffesen Polbanku, do którego doszło w latach 2015-2018. Bank jest częścią grupy BNP Paribas. Misją BNP Paribas Bank Polska jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Czytaj więcej

Komentarze