Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

2,7% do 200 tys. zł przez 3 miesiące na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

2,7% do 200 tys. zł przez 3 miesiące na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Ruszyła kolejna edycja oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium. Po raz kolejny bank proponuje 2,7% przez 3 miesiące, tym razem do kwoty 200 000 zł. To już 11. edycja tej promocji.

Umarł król, niech żyje król – mówi powiedzenie. Można by to odnieść też do promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium. Zakończenie jednej edycji oznacza natychmiastowy początek kolejnej. Dzięki temu po raz kolejny posiadacze konta osobistego w tym banku mogą wpłacać nowe środki na Konto Oszczędnościowe Profit i przez 92 dni ich oprocentowanie będzie wynosiło 2,7% w skali roku.

Nowe środki – co to znaczy?

Regulamin 11. edycji promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” określa, że nowymi środkami są kwoty stanowiące nadwyżkę ponad saldem na wszelkich rachunkach klienta (w tym także lokat i lokat strukturyzowanych) w Banku Millennium w dniu 13 października 2018 r.

Nowa promocja obowiązuje do 12 stycznia 2019 r. Maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem jest tym razem wyższa i wynosi aż 200 000 zł. Nadwyżka ponad tę kwotę będzie oprocentowana na 1,4% w skali roku.

Ważne szczegóły

Regulamin precyzuje, że można korzystać tylko z jednej promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie. W przypadku wpłaty nowych środków na Konto Profit w chwili, gdy uczestniczy ono w innej promocji, której okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania zakończy się najpóźniej 11 stycznia 2019 r., po jej zakończeniu rozpocznie się okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania w ramach 11. edycji.

W przypadku, gdy klient Banku Millennium posiada więcej niż jedno Konto Oszczędnościowe Profit, to może w promocji uczestniczyć z każdym z nich.

Jeśli Konto Oszczędnościowe Profit jest rachunkiem wspólnym, to do obliczenia łącznego salda na dzień 13 października 2018 r. brane są pod uwagę wszystkie rachunki, których współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit.

Nasza sugestia

Zwracamy uwagę, że naliczanie podwyższonego oprocentowania zaczyna się w chwili pierwszego zasilenia Konta Oszczędnościowego Profit nowymi środkami i trwa 92 dni. Jeśli więc przewidujecie w najbliższych tygodniach przypływ gotówki, którą chcielibyście korzystnie ulokować, to sugerujemy Wam wstrzymanie się z przelewaniem nowych środków. Zróbcie to dopiero wtedy, gdy będziecie dysponowali całą kwotą, którą chcecie korzystnie ulokować. W ten sposób podwyższone oprocentowanie będzie naliczane przez 3 miesiące od całej kwoty.

Zyskaj więcej

Przypominamy, że trwa promocja, w której za założenie konta osobistego w Banku Millennium i niewielką aktywność na nim można zgarnąć 200 zł. Warunki tej oferty, którą opisaliśmy w tym artykule, doskonale zgrywają się w czasie z podwyższonym oprocentowaniem konta oszczędnościowego. Możesz więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium szczegółowo opisaliśmy w tym artykule.