Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł premii za DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym + 900 zł za kartę kredytową Citi Simplicity (dla chętnych)

350 zł premii za DARMOWE CitiKonto w Citi Handlowym + 900 zł za kartę kredytową Citi Simplicity (dla chętnych)
Źródło: najlepszekonto.pl

Citibank po raz kolejny zachęca do założenia CitiKonta premią gotówkową. Obowiązująca do 8 czerwca 2023 r. (chyba że wcześniej wyczerpie się pula 3000 promocyjnych rachunków, które zostaną otwarte w ramach tej promocji) akcja "CitiKonto - nowe konto na wiosnę" przynosi nie tylko nagrody za sam rachunek, ale także możliwość zdobycia premii za sięgnięcie po kartę kredytową i aktywne korzystanie z ROR i "kredytówki".

Trzeba otwarcie powiedzieć, że zgarnięcie wszystkich bonusów wymaga pewnego wysiłku, ale są one tego warte. Premia za CitiKonto jest w zasięgu każdego, a sam rachunek ma liczne walory, które zapewne zainteresują wiele osób. Najważniejsze, że jest prowadzony bezwarunkowo za darmo!

Sprawdźmy zatem, co należy zrobić, by zdobyć wszystkie premie.

Kto może skorzystać?

Zacznijmy jednak od informacji, kto może wziąć udział w najnowszej akcji. Otóż uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego, także jako współposiadacz. Jeśli posiadasz w Citibanku jakiś inny produkt – np. kartę kredytową – możesz skorzystać z opisywanej oferty.

Tradycyjnie z oferty wykluczeni są nierezydenci oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

350 zł w gotówce za konto

Aby otrzymać pełną nagrodę za otwarcie CitiKonta, musisz wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 8 czerwca 2023 r. wypełnij wniosek o CitiKonto na stronie promocji, a następnie zawrzyj z bankiem umowę w procesie online, na podstawie której zostanie otwarty rachunek.

Pamiętaj, by zaakceptować regulamin akcji i zaznaczyć zgody marketingowe.

Nagroda
Nagroda

Za sam fakt otwarcia rachunku i wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz 20 zł premii.

Bank przekaże Ci je na CitiKonto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po tym, w którym otworzyłeś konto.

​​​​​​​Wniosek o CitiKonto w promocji Citibanku​​​​​​​​​​​​​​

Krok 2
Krok 2

Do końca 1. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku wykonaj min. 3 transakcje Blik na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Twoja aktywność zostanie nagrodzona premią w wysokości 120 zł.

Bank przekaże Ci bonus do ostatniego dnia 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Krok 3
Krok 3

Do końca 2. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

  • zapewnij przynajmniej jedną wpłatę na rachunek z tytułu "wynagrodzenia" w łącznej wysokości minimum 2000 zł LUB
  • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenie walutowe na łączną kwotę 2000 zł lub jego równowartość w innej walucie.

Ważne! Wpływ nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych oraz Twoich rachunków w innych bankach.

Nagroda
Nagroda

Za wywiązanie się z tego wymogu otrzymasz cząstkową premię w wysokości 120 zł.

Nagroda pieniężna trafi na Twoje konto nie później niż do ostatniego dnia 3. miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś rachunek.

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie wymogów Kroków nr 2 i 3 bank nagrodzi Cię bonusem w wysokości 90 zł, który przekaże na Twoje konto w miesiącu, w którym otrzymasz nagrodę za wpływ wynagrodzenia / transakcje walutowe.

Posłużmy się przykładem. Zakładasz CitiKonto w kwietniu, a potem:

  • do końca maja 2023 r. musisz wykonać min. 3 transakcje Blik na łączną kwotę min. 300 zł;
  • kolejne zadanie – wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł lub wykonanie transakcji walutowej na identyczną kwotę w module Citi Kantor – powinieneś wykonać do końca czerwca 2023 r.

Pierwszą premię otrzymasz w maju 2023 r. (za samo założenie konta i wyrażenie zgód marketingowych), drugą w czerwcu 2023 r., a trzecią w lipcu 2023 r., wraz z bonusem za zrealizowanie zadań w poprzednich miesiącach.

O czym warto pamiętać?

Oferta promocyjna jest dostępna dla osób otwierających konto w procesie online poprzez weryfikację biometryczną. Gdyby w trakcie procesowania Twojego wniosku wystąpiły kłopoty techniczne i dokończenie formalności nastąpiło telefonicznie, to nie stracisz prawa do premii.

Może się zdarzyć, że z jakichś powodów nie wywiążesz się z zadań z Kroku 2 lub 3. Stracisz wówczas prawo do bonusu związanego z niezrealizowanym zadaniem i przepadnie Ci nagroda za wypełnienie wszystkich wymagań regulaminu.

Transakcje Blik

Są one rozumiane jako płatności bezgotówkowe Blikiem wymagające wprowadzenia kodu Blik lub przelewy na telefon w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Wynagrodzenie i zlecenie walutowe

W drugim miesiącu po otwarciu CitiKonta musisz zapewnić wpływ wynagrodzenia na rachunek lub zrealizować zlecenie walutowe. Sprawdźmy, co bank rozumie pod tymi pojęciami.

Wynagrodzeniem są dla banku wpływy z tytułu:

  • wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/ marynarskich/wojskowych; umów o dzieło/zlecenia;
  • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego;
  • stypendium wypłaconego przez uczelnię wyższą lub inny uprawniony organ;
  • świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego,
  • w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

W każdym przypadku bank zaznacza, że pieniądze muszą być przesłane bezpośrednio na konto przez podmiot dokonujący wypłaty. Przelew nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych lub z rachunku uczestnika promocji w innej instytucji finansowej.

Natomiast zlecenie walutowe to transakcja natychmiastowej zamiany waluty posiadanej przez Ciebie na koncie na walutę docelową po aktualnym kursie walutowym. Możesz je wykonać w module Citi Kantor w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Dodatkowe informacje

Nagrody otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy w dniu ich przekazania CitiKonto nie będzie zamknięte lub Umowa Depozytowa nie będzie w okresie wypowiedzenia.

Jeśli zdecydujesz się na wspólne Citikonto, z oferty specjalnej będzie mógł skorzystać tylko pierwszy współposiadacz.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych i nie musisz ich zgłaszać fiskusowi.

Darmowe CitiKonto

Naszym zdaniem CitiKonto prezentuje się naprawdę korzystnie: jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak obsługa karty. Do tego dochodzą darmowe wypłaty gotówki z bankomatów Citibanku i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe w miesiącu.

Atutem rachunku są również świetne kursy walut, obowiązujące zarówno przy ich wymianie, jak i płatnościach kartą. Słowem – oferta Citi Handlowego może przypaść do gustu nie tylko łowcom okazji, lecz również klientom poszukującym niedrogiego i nowoczesnego rachunku, który sprawdzi się również podczas zagranicznego wyjazdu.

Nawet 900 zł za kartę kredytową + 1% moneyback

Możesz poprzestać na nagrodzie za otwarcie CitiKonta, ale zachęcamy Cię także do sięgnięcia po kartę kredytową, co przyniesie Ci dodatkowe bonusy. Jeśli więc po 1 stycznia 2020 r. (zwracamy uwagę, że w przypadku karty kredytowej okres karencji jest dłuższy niż przy rachunku osobistym) nie posiadałeś w Citibanku głównej karty kredytowej, masz szansę na zdobycie kolejnej premii (maks. 160 zł).

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej (biorąc pod uwagę, że premię moneyback otrzyma tylko 1000 osób) zawnioskuj o kartę kredytową np. w promocji z 900 zł.

Krok 2
Krok 2

Przez cztery kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym otrzymałeś kartę kredytową, aktywnie korzystaj z "debetówki" i "kredytówki".

Bank będzie Ci zwracał 1% wydatków, maksymalnie 40 zł / miesiąc.

Nagroda
Nagroda

Należny Ci zwrot otrzymasz na CitiKonto do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś płatności.

Zgodnie z regulaminem akcji możesz wnioskować o dowolną kartę kredytową, a tym samym powiększyć swój zysk o kolejne profity! Po pierwsze, zyskasz nagrodę za sięgnięcie po "kredytówkę", a po drugie, aktywnie z niej korzystając, otrzymasz zwrot 1% wydatków, maksymalnie 160 zł.

Jak wspomnieliśmy, sugerujemy wnioskowanie o kartę kredytową w promocji z premią 900 zł, ale możesz zdecydować inaczej. Oto dostępne możliwości:

Polecaj produkty Citibanku i zgarniaj kolejne premie

Mało? Jako posiadacz konta i karty kredytowej możesz polecać produkty banku Citi Handlowy, zgarniając bonusy za każdą skuteczną rekomendację:

Wysoki % na Koncie SuperOszczędnościowym

Oszczędzający z pewnością docenią również atrakcyjne oprocentowanie dostępne dla posiadaczy konta osobistego:

350 zł na dobry początek, a nawet więcej!

Obecna odsłona akcji promującej CitiKonto przynosi atrakcyjną i dość łatwą do zdobycia nagrodę. Realizacja warunków nie powinna sprawić kłopotów, a cząstkowe premie z pewnością będą motywowały do działania. Maksymalnie możesz zyskać 350 zł w gotówce. Ponadto, jeśli sięgniesz po kartę kredytową, otrzymasz szansę nie tylko na 1% moneybacku za płatności kartami, ale i na nagrodę w promocji samej "kredytówki". Doceniamy też jasne warunki regulaminu akcji, w którym nie znaleźliśmy żadnych "haczyków".

Dodajmy, że Citibank często organizuje dla swoich klientów różne akcje promocyjne i loterie, w których można zdobyć atrakcyjne nagrody. Tylko od Ciebie zależy, jak wiele zyskasz. Przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, o jaką premię zawalczysz.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "CitiKonto - nowe konto na wiosnę"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.