Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Konto Millennium 360° zastępuję dotąd popularny rachunek jakim było Konto 360°.

Nowe konto Millennium 360° w Banku Millennium

Nowe konto Millennium 360° w Banku Millennium
Spis treści

Bezpłatne konto Millennium 360° z warunkowo płatną kartą

Nie od dziś wiadomo, że Bank Millennium może się pochwalić nie tylko funkcjonalną bankowością elektroniczną, ale także atrakcyjnym Kontem 360°, które może być bezpłatne pod warunkiem wpływu w kwocie min. 1000 zł i jednej transakcji kartą. Nowy rachunek - Millennium 360° - ma nieco odejść od tych zasad:

Warto zwrócić także uwagę, że Bank Millennium pobiera opłatę za Blika zbliżeniowego. Jeśli nie chcesz zamawiać karty, za korzystanie z tej usługi zapłacisz 11 zł, przy czym opłaty unikniesz, dokonując Blikiem min. 5 transakcji. Jeśli posiadasz kartę i aktywujesz Blika zbliżeniowego, bank będzie pobierał tylko jedną opłatę, jeśli nie spełnisz warunku aktywności.

W ofercie nowego konta ma także znaleźć się Pakiet Bardzo Pomocny, który zapewnia pomoc fachowców w razie awarii sprzętu RTV/AGD.

Lepiej dla podróżujących

W nowym pakiecie usług Millennium 360° mają się znaleźć także udogodnienia dla podróżujących za granicę. Bank wprowadza Limit walutowy, w ramach którego będzie można płacić w dowolnej walucie bez prowizji za przewalutowanie (standardowo wynoszącej 2%). Jego wysokość zostanie ustalona na 1000 zł miesięcznie, będzie jednak możliwość wykupienia Pakietu Walutowego za 9,90 zł / tydzień, aby dokonywać transakcji bez limitu.

Zakupy w bankowości elektronicznej

Miłośnicy zakupów internetowych z pewnością docenią kolejną nowość, a dokładnie połączenie platformy goodie z bankowością elektroniczną Banku Millennium. Usługa Zwroty za zakupy ma być spersonalizowana i oferować klientom zwrot za zakupy dokonane z poziomu serwisu transakcyjnego, przy czym posiadacze Konta Millennium 360° mogą liczyć na wyższą wartość moneybacku. Warto także dodać, że w samym goodie dostępne jest ok. 800 znanych marek i sklepów online.

Bank zapowiada ponadto, że udostępni klientom zakup e-voucherów w postaci doładowań np. gier czy multimediów.

Szczegóły mają znaczenie

Sztandarowy rachunek w ofercie Millennium - Konto 360° - cieszył się uznaniem klientów ze względu na łatwość uniknięcia podstawowych opłat, dlatego z zaskoczeniem przyjęliśmy wiadomość o wprowadzeniu nowego ROR-u. Millennium 360° ma być prowadzone za darmo, stawiając na aktywne płatności bezgotówkowe, które nie tylko pozwolą na darmową kartę, ale także na bankomaty na całym świecie. Ciekawie zapowiada się Limit walutowy, choć dla niektórych klientów 1000 zł na transakcje zagraniczne może być niewystarczające.

Uwagę przykuwają nowości w bankowości elektronicznej, czyli Zwroty za zakupy. Może okazać się to strzałem w dziesiątkę i zachęcać do częstszego logowania np. do aplikacji mobilnej, aby zyskać moneyback przy okazji sklepowych wydatków. Czy klienci podzielą te odczucia? Okaże się już niedługo :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin ogólny świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych
  2. Cennik usług
  3. Cennik usług - karty debetowe