Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł premii: 300 zł moneyback za zakupy internetowe i 50 zł do e-sklepu Duka za kartę kredytową Credit Agricole

350 zł premii: 300 zł moneyback za zakupy internetowe i 50 zł do e-sklepu Duka za kartę kredytową Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl
Credit Agricole - Karta kredytowa - 300 zł

Credit Agricole powraca do promocji swoich kart kredytowych Silver i Gold. Maksymalny moneyback może wynieść 300 zł, przy czym nagradzane są tylko płatności bezgotówkowe w internecie.

Do akcji "Nie ma jak z domu" możesz przystąpić do 31 stycznia 2021 r. Co ciekawe, równolegle bank uruchomił drugą akcję, w której do zdobycia jest 50 zł do e-sklepu Duka, a premiowane jest szybkie wykonanie pierwszych transakcji po podpisaniu umowy o "kredytówkę".

Warunkiem zdobycia nagród jest posiadanie (lub założenie) konta osobistego z oferty Credit Agricole. Może to być standardowe Konto dla Ciebie albo w wersji VIP lub MOVE!. Wymóg o tyle interesujący, że decydując się na Konto dla Ciebie, będziesz mógł zdobyć 200 zł premii "na start".

Spełniwszy ten warunek, możesz sięgnąć po jedną z promowanych "kredytówek". Do wyboru masz:

  • Visa Silver i Gold;
  • Mastercard Silver i Gold.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja?

Jak to w promocjach bywa, także i w tej akcji są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które w ciągu 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku o wybraną kartę kredytową nie były posiadaczami "kredytówki" w banku Credit Agricole.

Bon do e-sklepu Duka

Bon do e-sklepu Duka można zdobyć tylko z kartami Mastercard!

W przypadku tej nagrody karencja obejmuje także posiadaczy kart Visa Standard.

Tylko kilka kroków do 300 zł premii

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach. Jak sam zobaczysz, od premii dzieli Cię naprawdę niewiele:

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2021 r. złóż wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP na stronie promocji, by dać sobie szansę na 200 zł premii za płatności mobilne. Jeśli jesteś już posiadaczem konta osobistego w Credit Agricole, pomijasz ten etap.

Krok 2
Krok 2

Do 31 stycznia 2021 r. za pośrednictwem strony banku złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Visa / Mastercard Silver lub Gold z limitem min. 3 tys. zł.

Zapoznaj się z regulaminem akcji, zaakceptuj go i nie zapomnij o podpisaniu "Potwierdzenia przystąpienia do promocji".

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od daty podpisania umowy o jedną z kart kredytowych Mastercard wykonaj minimum 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 20 zł każda. Dzięki temu otrzymasz 50 zł do e-sklepu Duka.

Nagroda
Nagroda

Bon podarunkowy do wspomnianego sklepu otrzymasz w ciągu kolejnych 30 dni w wiadomości SMS.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy o wybraną "kredytówkę" płać bezgotówkowo kartą w Internecie. Bank zwróci Ci 2% wydatków, maksymalnie 25 zł/miesiąc.

Nagroda
Nagroda

Premia za wykonane płatności będzie naliczana na rachunku karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji w formie pomniejszenia istniejącego zadłużenia lub nadpłaty, jeśli saldo jest dodatnie.

Kilka istotnych informacji

Premię otrzymasz pod warunkiem, że do dnia jej wypłaty nie wypowiesz umowy o kartę kredytową.

Bank nie będzie uwzględniał w promocji transakcji wykonanych w miejscach oznaczonych kodami MCC wymienionymi w regulaminie (np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowych przekazów pieniężnych). Premii nie otrzymasz także za operacje przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal.

Do transakcji w internecie zaliczane są za to transakcje dokonane za pomocą Google Pay lub Apple Pay.

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?"

Konto dla Ciebie - co trzeba o nim wiedzieć?

Jeśli do tej pory nie byłeś klientem Credit Agricole, musisz założyć jedno z konto osobistych. Zdecydowanie najbardziej popularnym rachunkiem w tym banku jest Konto dla Ciebie

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta dla Ciebie.

Karty kredytowe Silver i Gold w Credit Agricole

Zanim przystąpisz do promocji, zapoznaj się z opłatami dotyczącymi kart kredytowych Silver i Gold. Pierwsza z nich jest dostępna już przy dochodzie min. 1400 zł, a za wydanie karty nie poniesiesz opłaty.

Karta kredytowa Visa / Mastercard Gold to już znacznie wyższe opłaty. Wydanie każdej z nich kosztuje aż 200 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18000 zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 200 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Zyskaj więcej, kupując w Internecie

Cieszy nas, że Credit Agricole zdecydował się odnowić swoją promocję z moneybackiem dla kart kredytowych. 300 zł premii działa na wyobraźnię i choć można ją otrzymać tylko przy płatnościach w Internecie, to nie wydaje się to dużą niedogodnością, gdyż w czasie pandemii wielu nieprzekonanych do tego typu zakupów pokonało swoje obawy i korzysta z tej możliwości.

Jedyne, do czego mamy zastrzeżenia, to ograniczenie promocji do kart Silver i Gold, które niestety nie należą do tanich (mimo możliwości uniknięcia opłat). W tej edycji bank określił także minimalny limit karty, który uprawnia do otrzymania premii.

Przypominamy też, że bon do e-sklepu Duka mozna zdobyć tylko z kartami Mastercard.

Jeśli zamierzasz aktywnie płacić kartą kredytową w Internecie, nie trać chwili i skorzystaj z propozycji Credit Agricole. W przeciwnym razie spójrz na nasz ranking kart kredytowych i zastanów się nad inną promocją "kredytówek" – aktualnie jest z czego wybierać! :)

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nie ma jak z domu"
  2. Regulamin promocji "Nie ma jak z domu - bon podarunkowy Duka"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.