Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Net Credit

Net Credit

Net Credit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie działa na polskim rynku pozabankowym od 2011 roku. Jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie pod numerem KRS 0000401570.

Firma należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych – organizacji zrzeszającej przedsiębiorstwa działające w sektorze mikropożyczek on-line, które w swojej działalności kierują się polityką odpowiedzialnego pożyczania. Członkowie PZIP - po przejściu kilkustopniowej weryfikacji i otrzymaniu rekomendacji Zarządu - zobowiązani są prowadzić działalność w sposób etyczny z poszanowaniem interesu swoich klientów i zasad uczciwej konkurencji.

Net Credit

Net Credit specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek on-line od 300 do 5000 zł. Swoją ofertę kieruje do wszystkich mieszkańców Polski w wieku od 20 do 70 lat, zaś weryfikacja tożsamości pożyczkobiorcy odbywa się na podstawie przelewu z konta bankowego. Nowi klienci mogą skorzystać z promocji, dzięki której mogą pożyczyć za darmo nawet do 3000 zł na 30 dni, natomiast stałym klientom firma oferuje zniżki. Z kolei osoby, które nie są w stanie spłacić kwoty do dnia określonego w umowie, mogą skorzystać z refinansowania pożyczki i przesunąć termin spłaty o 7, 14 lub 30 dni.