200 zł za założenie Nest Konta w Nest Banku

200 zł za założenie Nest Konta w Nest Banku

Nest Bank po raz kolejny daje szansę na zdobycie 200 zł za założenie i aktywne korzystanie z Nest Konta. Warunki promocji oceniamy jako umiarkowanie wymagające. Zdyscyplinowani i dobrze zorganizowani powinni sobie z nimi poradzić bez żadnych problemów, by sięgnąć po pełną pulę bonusów.

Tak naprawdę w promocji „Nest Konto z wiosennym bonusem 200 zł” do zdobycia są 3 nagrody. Pierwsza – 100 zł - przysługuje za założenie Nest Konta, zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł i dokonanie min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą na łączną kwotę min. 500 zł. Dwa następne bonusy – każdy po 50 zł – zdobędziesz powtarzając wspomniane aktywności w kolejnych miesiącach.

Zgodnie z regulaminem, akcja powinna potrwać do 30 czerwca 2019 r. Może się jednak zakończyć wcześniej (tak było w przypadku wcześniejszych promocji Nest Banku), gdyż pula wniosków promocyjnych, które mogą być złożone przez specjalną stronę internetową, wynosi tylko 500 sztuk. Po jej wyczerpaniu promocja zostanie zakończona, o czym bank poinformuje na stronie akcji.

Bank zaprasza nowych klientów

Akcja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i miejsce zamieszkania w Polsce, które w ciągu 24 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o Nest Konto w ramach tej promocji nie miały w Nest Banku rachunku osobistego.

Z udziału wyklucza też wcześniejsze złożenie wniosku o wspomniane konto, który jest już w trakcie rozpatrywania przez bank.

Na początek załóż Nest Konto

Skoro wiesz już, jaka jest nagroda, najwyższy czas przedstawić działania niezbędne do zdobycia bonusu. Oto wymagania, jakie Nest Bank stawia przed uczestnikami promocji.

 1. Do 30 czerwca 2019 r. złóż wniosek o otwarcie Nest Konta na . Pamiętaj, że bank przyjmie jedynie 500 wniosków, więc sugerujemy, byś podjął decyzję w krótkim czasie.
 2. Najpóźniej do 31 lipca 2019 r. zawrzyj z Nest Bankiem umowę o Nest Konto.

Spełnij warunki aktywności

Jak wspomnieliśmy, w sumie do zdobycia jest nawet 200 zł. Maksymalny bonus zostanie wypłacony za aktywność na rachunku w 3 kolejnych miesiącach.

100 zł na początek

Po dopełnieniu wszelkich formalności możesz ubiegać się o 100 zł. W tym celu najpóźniej do 31 sierpnia 2019 r. zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł oraz w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym nastąpił wpływ wynagrodzenia wykonaj kartą co najmniej jedną transakcję bezgotówkową, przy czym jej wartość (lub łączna kwota, jeśli płatności było kilka) musi wynieść min. 500 zł.

2 x 50 zł za aktywność w kolejnych miesiącach

Za każdy kolejny miesiąc (maksymalnie za 2) w okresie promocji (czyli do 30 września i do 31 października 2019 r.), w którym spełnisz identyczne warunki, jak opisane wyżej, otrzymasz 50 zł.

Pamiętaj, że w każdym z miesięcy musisz wykonać oba działania – zapewnić wpływ wynagrodzenia i zrealizować transakcje kartą. Gdybyś którąś z nich pominął lub przeprowadził niezgodnie z zapisami regulaminu, nie otrzymasz premii.

Inaczej mówiąc, do 31 sierpnia 2019 r. musisz wykazać się aktywnością niezbędną do otrzymania 100 zł, a potem - w 2 kolejnych miesiącach - wykonać identyczne zadania, za co zostaniesz dwukrotnie nagrodzony kwotą 50 zł.

Wypłata nagrody

Za opisaną wyżej aktywność otrzymasz łączną premię w wysokości 200 zł w gotówce, którą Nest Bank przekaże na Twoje Nest Konto do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki promocji.

Przeanalizujmy to na przykładzie. Załóżmy, że w czerwcu podpisałeś z Nest Bankiem umowę o Nest Konto. W lipcu zapewniłeś wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł i wykonałeś jedną lub kilka operacji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 500 zł. W tej sytuacji 100 zł otrzymasz na Nest Konto w sierpniu. Potem wypełniłeś warunki aktywności w sierpniu i we wrześniu. W efekcie we wrześniu otrzymasz 50 zł za aktywność w sierpniu, a w październiku za aktywność we wrześniu.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konieczne dobre zrozumienie regulaminu

Udział w promocjach organizowanych przez Nest Bank wymaga bardzo wnikliwego wczytania się w definicje określające wpływ wynagrodzenia oraz transakcje kartą. Popatrzmy więc, co na ich temat mówi regulamin akcji „Nest Konto z premią 200 zł”.

Wynagrodzenie

Zgodnie z zapisami regulaminu wpływ wynagrodzenia to suma wpływów na Nest Konto z tytułu wynagrodzenia wynikającego z umowy o pracę, stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich, a także umów zlecenia/o dzieło. Ważne, by przelew został dokonany bezpośrednio przez pracodawcę/zleceniodawcę.

Dopuszczalne jest także zasilenie rachunku przez organ wypłacający rentę, emeryturę, świadczenie przedemerytalne lub przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający stypendium. Warunki udziału w promocji spełni także wpływ w ramach programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonany przez organ wypłacający świadczenie.

Bank zastrzegł w regulaminie, że może zwrócić się do uczestnika promocji o udokumentowanie, że wpływ odnotowany na jego koncie faktycznie jest wynagrodzeniem. Gdybyś otrzymał od banku taką prośbę, to w ciągu 7 dni musisz przesłać na wskazany przez Nest Bank adres e-mail skan dokumentu potwierdzającego wysokość otrzymywanego wynagrodzenia.

Jeśli nie okażesz stosownego dokumentu lub będzie on budził wątpliwości albo nie będzie potwierdzał wynagrodzenia w kwocie wymaganej w ramach tej promocji, będzie to dla banku równoznaczne z tym, że nie spełniłeś warunków akcji i w związku z tym nie otrzymasz premii.

Operacje kartą

Jak wspomnieliśmy, do otrzymania nagrody konieczne jest także wykonanie w 3 kolejnych miesiącach minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową do Nest Konta. Łączna wartość operacji „plastikiem” (jednej lub kilku) musi wynieść min. 500 zł.

Warunków promocji nie spełnią wypłaty gotówki (w tym cashback), płatności za gry hazardowe i transakcje wymiany walut (w tym walut wirtualnych) i środków płatniczych. Pod uwagę nie będą brane oczywiście transakcje odwołane lub anulowane (zwrot towaru).

Dodatkowe obostrzenia

Zwracamy Twoją uwagę jeszcze na dwie kwestie. Po pierwsze, korzystając z Nest Konta nie możesz realizować z niego płatności związanych z działalnością gospodarczą. Po drugie, do chwili otrzymania nagrody nie możesz zamknąć Nest Konta, niedopuszczalne jest nawet złożenie wypowiedzenia umowy tego rachunku. Gdybyś zrobił, którąś z tych rzeczy, zostaniesz pozbawiony prawa do nagrody.

Darmowe Nest Konto i 4% na lokacie

Nest Konto otwierane jest i prowadzone bezwarunkowo za darmo. Podobnie wydawana do niego karta debetowa. Darmowe są też wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Jedynie wypłacając pieniądze z urządzeń za granicą trzeba się liczyć z opłatą 5 zł i 3% prowizji za przewalutowanie.

Dużym atutem konta jest możliwość skorzystania z bardzo dobrych produktów oszczędnościowych. Do zyskania jest m.in. 4% do 10 000 zł na Lokacie Witaj na 3 lub 6 miesięcy oraz nawet 5,67% po roku regularnego oszczędzania na rachunku Nest Rodzinne Oszczędności.

Więcej informacji o tym rachunku znajdziesz w jego analizie. Tam też piszemy o atrakcyjnej ofercie oszczędnościowej Nest Banku.

Zdyscyplinowanie i sumienność gwarancją sukcesu

Uważamy, że warunki postawione w regulaminie tej akcji nie są zbyt skomplikowane. Wymagają jednak zdyscyplinowania i sumienności, zapewnienia precyzyjnie zdefiniowanego wpływu na konto i zrealizowanie równie dokładnie opisanych transakcji kartą. Stąd wyrażona na wstępie nasza ocena, że jest to akcja umiarkowanie wymagająca.

Tak naprawdę, uczestnicząc w tej promocji, po założeniu Nest Konta, musisz skoncentrować się na przekazaniu w trzech miesiącach na rachunek swojego wynagrodzenia oraz wykonania kartą debetową właściwych transakcji bezgotówkowych.

Z wpływem na konto niewiele da się „poczarować”, gdyż bank zastrzegł sobie możliwość poproszenia walczących o premię o udowodnienie, że pojawiające się na koncie pieniądze faktycznie są wynagrodzeniem. Z transakcjami kartą jest nieco łatwiej, bo przecież można się dogadać z rodziną czy znajomymi, by zrealizować dla nich jakąś płatność i rozliczyć się gotówką lub przelewem.

Mimo wszystko uważamy, że udział w tej promocji wart jest rozważenia. Zyskujesz atrakcyjną nagrodę, darmowy rachunek i na dodatek dostęp do atrakcyjnej oferty oszczędnościowej.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.