150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z darmowego Nest Konta w Nest Banku

Promocja została zakończona w dniu 8 lutego 2019 r. o godzinie 16:00 z powodu wyczerpania puli kont w promocji. Sprawdź inne, aktualnie trwające promocje bankowe.

150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z darmowego Nest Konta w Nest Banku Źródło obrazka: strona promocji

Bezwarunkowo darmowe konto osobiste z możliwością zgarnięcia premii – czego chcieć więcej? Dokładnie to możemy teraz powiedzieć o Nest Koncie, które zachęca nowych klientów do aktywności premią do 150 zł.

Aby skorzystać z promocji, należy się jednak pospieszyć. Termin na przystąpienie do niej upływa bowiem już 28 lutego 2019 r. – a prawdopodobnie nawet wcześniej, gdyż Nest Bank przewidział możliwość otwarcia konta w promocji jedynie przez 1000 osób.

Kto może wziąć udział w akcji?

Promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy w ciągu 24 miesięcy poprzedzających udział w akcji nie posiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku. Wyłączeni są również Ci, których wnioski o otwarcie konta są już rozpatrywane.

Oprócz tego w regulaminie zawarto typowe warunki dotyczące pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadania adresu zamieszkania na terytorium Polski.

150 zł premii, ale w ratach

Jak już wspomnieliśmy, do zdobycia jest aż 150 zł premii. Promocja została jednak tak podzielona, że nie otrzymasz nagrody w całości. W zależności od spełnienia wymaganych warunków aktywności możesz zyskać nawet 3 premie po 25 zł oraz jednorazowy bonus 75 zł.

Za chwilę dowiesz się, jak zgarnąć pełną pulę. Zainteresowany?

Nagradzane aktywności

Oto instrukcja otrzymania premii:

 1. Jak najszybciej wejdź na stronę promocji i koniecznie za jej pośrednictwem złóż wniosek o otwarcie Nest Konta wraz z kartą.
 2. Najpóźniej 15 marca 2019 r. podpisz z bankiem umowę. Formę jej zawarcia wskażesz już przy wypełnianiu wniosku (do wyboru masz przelew weryfikacyjny, kuriera, wideo rozmowę lub wizytę w placówce).

Premia 3 x 25 zł

Aby otrzymać od banku wszystkie 3 premie po 25 zł, w każdym z trzech wybranych miesięcy kalendarzowych wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, bank przyzna Ci 25 zł. Transakcji możesz dokonywać w dowolnych miesiącach od lutego do maja włącznie.

Do transakcji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki (w tym w ramach usługi cashback), płatności za gry hazardowe oraz transakcje zwrócone lub anulowane.

Jednorazowa premia 75 zł

Jeśli udało Ci się spełnić warunek dotyczący 5 transakcji kartą przynajmniej w jednym miesiącu, to dodatkowo możesz się ubiegać o premię 75 zł. Wystarczy, że do 31 maja 2019 r. przynajmniej w jednym miesiącu zapewnisz wpływy na konto w łącznej wysokości 1000 zł z tytułu wynagrodzenia za pracę/renty/emerytury/stypendium/świadczenia 500 plus/innego świadczenia rodzinnego.

Uwaga! Bank zastrzegł sobie prawo do poproszenia uczestnika, by ten w terminie 7 dni udokumentował fakt otrzymywania wynagrodzenia w danej wysokości „wyłącznie celem weryfikacji, czy kwota ta odpowiada kwocie Wpływu Wynagrodzenia oraz czy warunek Promocji […] został spełniony”.

Przyznanie premii

Premie zostaną przyznane najpóźniej 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki jej otrzymania. Dla przykładu, premia za dokonanie transakcji w lutym wpłynie na Twoje Nest Konto do 20 marca 2019 r., a za zapewnienie wpływów w kwietniu – do 20 maja 2019 r.

Wartość wszystkich premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Darmowe Nest Konto z bogatą ofertą oszczędnościową

Nest Konto to bezwarunkowo darmowy rachunek, w związku z czym bank nie pobierze od Ciebie opłaty za jego prowadzenie, korzystanie z karty, wykonanie zwykłego przelewu czy wypłatę gotówki z bankomatu w Polsce.

Atutem Nest Konta – poza brakiem opłat za podstawowe operacje – jest możliwość skorzystania z bardzo interesującej oferty oszczędnościowej. Na szczególną uwagę zasługują: Nest Lokata Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem 4% w skali roku, rachunek Nest Oszczędności (2,25%) czy Nest Rodzinne Oszczędności połączony z premią, której wysokość jest uzależniona od czasu oszczędzania i liczby posiadanych dzieci.

Z pełną analizą Nest Konta zapoznasz się tutaj.

Nie warto zwlekać

Taka sytuacja to marzenie łowców promocji – nie dość, że zgarnięcie premii 150 zł nie jest szczególnie trudne (wystarczy dość standardowe korzystanie z rachunku), to jeszcze nowo otwarte konto nie generuje żadnych kosztów. Dzięki akcji „Nest Konto z bonusem na start” możesz więc tylko zyskać.

Przestrzegamy jednak, że pula wniosków uprawniających do otwarcia Nest Konta w promocji jest mocno ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy!

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.