Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 8 lutego 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Nest Bank lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z darmowego Nest Konta w Nest Banku

150 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z darmowego Nest Konta w Nest Banku
Źródło: strona promocji

Bezwarunkowo darmowe konto osobiste z możliwością zgarnięcia premii – czego chcieć więcej? Dokładnie to możemy teraz powiedzieć o Nest Koncie, które zachęca nowych klientów do aktywności premią do 150 zł.

Aby skorzystać z promocji, należy się jednak pospieszyć. Termin na przystąpienie do niej upływa bowiem już 28 lutego 2019 r. – a prawdopodobnie nawet wcześniej, gdyż Nest Bank przewidział możliwość otwarcia konta w promocji jedynie przez 1000 osób.

Kto może wziąć udział w akcji?

Promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy w ciągu 24 miesięcy poprzedzających udział w akcji nie posiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku. Wyłączeni są również Ci, których wnioski o otwarcie konta są już rozpatrywane.

Oprócz tego w regulaminie zawarto typowe warunki dotyczące pełnej zdolności do czynności prawnych oraz posiadania adresu zamieszkania na terytorium Polski.

150 zł premii, ale w ratach

Jak już wspomnieliśmy, do zdobycia jest aż 150 zł premii. Promocja została jednak tak podzielona, że nie otrzymasz nagrody w całości. W zależności od spełnienia wymaganych warunków aktywności możesz zyskać nawet 3 premie po 25 zł oraz jednorazowy bonus 75 zł.

Za chwilę dowiesz się, jak zgarnąć pełną pulę. Zainteresowany?

Nagradzane aktywności

Oto instrukcja otrzymania premii:

  1. Jak najszybciej wejdź na stronę promocji i koniecznie za jej pośrednictwem złóż wniosek o otwarcie Nest Konta wraz z kartą.
  2. Najpóźniej 15 marca 2019 r. podpisz z bankiem umowę. Formę jej zawarcia wskażesz już przy wypełnianiu wniosku (do wyboru masz przelew weryfikacyjny, kuriera, wideo rozmowę lub wizytę w placówce).

Premia 3 x 25 zł

Aby otrzymać od banku wszystkie 3 premie po 25 zł, w każdym z trzech wybranych miesięcy kalendarzowych wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, bank przyzna Ci 25 zł. Transakcji możesz dokonywać w dowolnych miesiącach od lutego do maja włącznie.

Do transakcji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki (w tym w ramach usługi cashback), płatności za gry hazardowe oraz transakcje zwrócone lub anulowane.

Jednorazowa premia 75 zł

Jeśli udało Ci się spełnić warunek dotyczący 5 transakcji kartą przynajmniej w jednym miesiącu, to dodatkowo możesz się ubiegać o premię 75 zł. Wystarczy, że do 31 maja 2019 r. przynajmniej w jednym miesiącu zapewnisz wpływy na konto w łącznej wysokości 1000 zł z tytułu wynagrodzenia za pracę/renty/emerytury/stypendium/świadczenia 500 plus/innego świadczenia rodzinnego.

Uwaga! Bank zastrzegł sobie prawo do poproszenia uczestnika, by ten w terminie 7 dni udokumentował fakt otrzymywania wynagrodzenia w danej wysokości „wyłącznie celem weryfikacji, czy kwota ta odpowiada kwocie Wpływu Wynagrodzenia oraz czy warunek Promocji […] został spełniony”.

Przyznanie premii

Premie zostaną przyznane najpóźniej 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki jej otrzymania. Dla przykładu, premia za dokonanie transakcji w lutym wpłynie na Twoje Nest Konto do 20 marca 2019 r., a za zapewnienie wpływów w kwietniu – do 20 maja 2019 r.

Wartość wszystkich premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Darmowe Nest Konto z bogatą ofertą oszczędnościową

Nest Konto to bezwarunkowo darmowy rachunek, w związku z czym bank nie pobierze od Ciebie opłaty za jego prowadzenie, korzystanie z karty, wykonanie zwykłego przelewu czy wypłatę gotówki z bankomatu w Polsce.

Atutem Nest Konta – poza brakiem opłat za podstawowe operacje – jest możliwość skorzystania z bardzo interesującej oferty oszczędnościowej. Na szczególną uwagę zasługują: Nest Lokata Witaj dla nowych klientów z oprocentowaniem 4% w skali roku, rachunek Nest Oszczędności (2,25%) czy Nest Rodzinne Oszczędności połączony z premią, której wysokość jest uzależniona od czasu oszczędzania i liczby posiadanych dzieci.

Z pełną analizą Nest Konta zapoznasz się tutaj.

Nie warto zwlekać

Taka sytuacja to marzenie łowców promocji – nie dość, że zgarnięcie premii 150 zł nie jest szczególnie trudne (wystarczy dość standardowe korzystanie z rachunku), to jeszcze nowo otwarte konto nie generuje żadnych kosztów. Dzięki akcji „Nest Konto z bonusem na start” możesz więc tylko zyskać.

Przestrzegamy jednak, że pula wniosków uprawniających do otwarcia Nest Konta w promocji jest mocno ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy!

O banku

Nest Bank (wcześniej FM Bank PBP, do którego należały Smart Bank oraz BIZ Bank) rozpoczął swoją działalność 28 października 2016 r. Właścicielem marki jest brytyjski fundusz inwestycyjny AnaCap, zarządzający funduszami o wartości 2,9 mld EUR. Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do rodzin. Misją Banku jest dostarczanie stabilnych i bezpiecznych produktów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla małych przedsiębiorców.

Czytaj więcej