Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 1000 zł premii za założenie BIZnest Konta w Nest Banku.

3% na koncie oszczędnościowym za otwarcie Nest Konta przez wideo rozmowę

3% na koncie oszczędnościowym za otwarcie Nest Konta przez wideo rozmowę
Źródło: strona promocji

Oferta trwa do 7 maja 2018 r., więc niedługo. Na szczęście tego dnia upływa jedynie termin składania wniosku o Nest Konto, a na spełnienie pozostałych warunków masz nieco więcej czasu.

A warto, bo premią w mini-promocji jest podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym - 3% w skali roku. Obejmuje ono środki do kwoty 10 000 zł i obowiązywać będzie przez mniej więcej 2-3 miesiące (w zależności od daty otwarcia rachunku oszczędnościowego).

Zainteresowany? Jeśli tak, zapoznaj się ze szczegółami.

12-miesięczny okres karencji

Oferta skierowana jest do nowych posiadaczy Nest Konta. Z podwyższonego oprocentowania możesz skorzystać, jeśli w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o ROR nie byłeś posiadaczem konta osobistego w Nest Banku.

Jeśli natomiast posiadałeś w tym czasie taki rachunek lub niedawno o niego wnioskowałeś (innymi słowy: jeśli Twój wniosek o konto jest w trakcie rozpatrywania), to niestety nie będziesz mógł wziąć udziału w promocji.

Jak zyskać 3%?

Oto warunki, których spełnienie upoważnia Cię do zyskania 3% na koncie oszczędnościowym:

  1. Do 7 maja 2018 r. złóż internetowy wniosek o otwarcie Nest Konta.
  2. We wniosku wyraź zgodę na komunikację w celach marketingowych.
  3. Zgłoś chęć założenia rachunku oszczędnościowego. Możesz to zrobić już przy okazji składania wniosku o ROR (ewentualnie przez bankowość mobilną/internetową - jednak nie później niż 30 dni od momentu otwarcia konta osobistego).
  4. Zawrzyj z bankiem umowę o oba produkty, koniecznie podczas wideo rozmowy z pracownikiem banku! Zostaniesz poproszony o pokazanie dowodu osobistego przez kamerę internetową w celu weryfikacji tożsamości.

Promocyjne oprocentowanie – do kiedy będzie obowiązywać?

Promocyjne oprocentowanie będzie naliczone dokładnie 7. dnia roboczego, licząc od momentu otwarcia konta oszczędnościowego. Jak już wspomnieliśmy, wynosić ono będzie 3% w skali roku i obejmie środki do wysokości 10 000 zł.

Jeśli chodzi o termin, w którym podwyższone oprocentowanie przestanie obowiązywać, to jest on uzależniony od daty otwarcia konta oszczędnościowego i został ustalony w następujący sposób:

  • jeśli otworzysz konto do 31 maja 2018 r., to 3% przysługuje Ci do 31 lipca 2018 r.;
  • jeśli otworzysz konto między 1 a 7 czerwca 2018 r., to promocyjne oprocentowanie przestanie obowiązywać dopiero 31 sierpnia 2018 r.

Pamiętaj jednak, że aby wziąć udział w promocji i tak musisz złożyć internetowy wniosek o Nest Konto najpóźniej 7 maja 2018 r. Zwróć również uwagę, że najbardziej opłaca się otworzyć rachunek oszczędnościowy na samym początku miesiąca – dzięki temu 3% będzie Ci przysługiwało nieco dłużej.

Po okresie promocji oprocentowanie spada do poziomu standardowego oprocentowania na rachunku Nest Oszczędności (WIBOR 3M - 0,5 p.p.) - aktualnie to 1,2%.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Darmowe Nest Konto z 4% na lokacie!

Nest Konto w Nest Banku to całkowicie darmowy rachunek osobisty. Bezpłatne jest nie tylko prowadzenie konta, ale także korzystanie z karty, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz zwykłe przelewy internetowe.

Nest Konto to idealne rozwiązanie dla bankowych tradycjonalistów, choć zadowoleni z jego możliwości powinni być także miłośnicy nowoczesnych rozwiązań w bankowości. Posiadacze rachunku mogą korzystać z Google Pay, czyli aplikacji umożliwiającej dokonywanie płatności zbliżeniowych telefonem. Do tego karty w Nest Banku objęte są usługą 3D Secure, co sprawia, że transakcje w Internecie są jeszcze bezpieczniejsze.

Jednak prawdziwym atutem Nest Konta jest możliwość skorzystania z atrakcyjnej, 3-miesięcznej Nest Lokaty Witaj z oprocentowaniem aż 4% w skali roku! Tutaj środki objęte wysokim oprocentowaniem to również 10 000 zł. Pamiętaj jednak, że możesz ją otworzyć jedynie w terminie 30 dni od otwarcia Nest Konta.

Ofertę oszczędnościową Nest Banku uzupełniają konta oszczędnościowe. Po zakończeniu udziału w promocji możesz skorzystać chociażby z rachunku Nest Oszczędności (2,25% dla kwot do 50 000 zł) czy Nest Rodzinne Oszczędności – długoterminowego konta z premią za długość okresu oszczędzania, która jest tym wyższa, im więcej masz dzieci.

Prosta promocja z szansą na zysk

Udział w promocji możemy śmiało polecić osobom poszukującym dostępu do ciekawej oferty oszczędnościowej dla stosunkowo niewielkich kwot. Wymóg otwarcia Nest Konta nie jest uciążliwy, biorąc pod uwagę fakt, że rachunek osobisty jest bezwarunkowo darmowy.

„Niewielkich” to w tym przypadku słowo klucz. Na rynku funkcjonują bowiem rachunki oszczędnościowe, które obejmują oprocentowaniem 3% w skali roku środki do 20, 50, a nawet 100 tys. zł. Jeśli więc chciałbyś wpłacić wyższą kwotę, skorzystaj z naszego rankingu kont oszczędnościowych, dzięki któremu bez problemu znajdziesz ofertę dla siebie.

O banku

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Zgodnie z filozofią instytucji bliskiej ludziom Nest Bank konsekwentnie wdraża i rozwija najnowocześniejsze metody płatności oraz innowacyjne rozwiązania internetowe i mobilne. W swojej ofercie posiada produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorstw.