Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

600 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym!

600 zł do Biedronki za kartę kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym!
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocja "Nawet 600 zł na zakupy w Biedronce" obowiązuje do 16 sierpnia 2022 r. lub do wyczerpania puli 1000 zawartych umów o kartę Citi Simplicity. Do zyskania jest łącznie 600 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka w formie premii cząstkowych - 200 zł + 4x100 zł. Dodatkowym bonusem jest łatwiejsze uniknięcie opłat za obsługę karty przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych.

Kto może skorzystać z tej promocji?

W tej akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które od 1 stycznia 2020 r. nie posiadały (i obecnie nie posiadają) w Citibanku głównej karty kredytowej.

Jak to zwykle bywa w promocjach Citi Handlowego, z oferty nie skorzystają nierezydenci oraz obywatele Stanów Zjednoczonych (lub rezydenci podatkowi USA).

Jak otrzymać kartę kredytową w Citi?

Proces przyznawania karty kredytowej zależy od oceny zdolności kredytowej klienta. Citibank wymaga, abyś był osobą pełnoletnią, natomiast kolejne warunki wyglądają następująco:

  • osoby fizyczne - min. 3 miesiące zatrudnienia u danego pracodawcy i przynajmniej 1200 zł dochodu netto,
  • przedsiębiorcy - działalność gospodarcza prowadzona minimum 2 lata, min. 2500 zł dochodu netto.

Jak zgarnąć 600 zł na zakupy w Biedronce?

Jak się za chwilę przekonasz, aby otrzymać 600 zł na zakupy, wystarczy tylko systematyczność i pilnowanie terminów:

Krok 1
Krok 1

Do 16 sierpnia 2022 r. wypełnij wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie banku.

Pamiętaj o limicie 1000 umów!

Krok 2
Krok 2

W ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku przekaż bankowi dokumenty potwierdzające Twoje dochody.

Krok 3
Krok 3

Zawrzyj z Citibankiem umowę o kartę kredytową i aktywuj "kredytówkę" w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej.

Krok 4
Krok 4

Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy zaloguj się choć raz do bankowości mobilnej lub internetowej.

Krok 5
Krok 5

W pierwszym, drugim i trzecim miesiącu (każdym osobno) po miesiącu zawarcia umowy dokonaj kartą kredytową transakcje na min. 300 zł.

Za spełnienie powyższego warunku otrzymasz kod do Biedronki o wartości 200 zł.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przekazaniu nagrody dotrze do Ciebie do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, a sam kod bank prześle Ci w bankowości internetowej w ciągu kolejnych 60 dni.

Krok 6
Krok 6

W czwartym, piątym, szóstym i siódmym miesiącu (każdym osobno) po miesiącu zawarcia umowy dokonaj kartą transakcji na min. 300 zł.

Za każdy miesiąc Citibank nagrodzi Cię bonem do Biedronki o wartości 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przekazaniu każdego bonusu otrzymasz do końca kolejnego miesiąca, a e-kod bank prześle Ci w bankowości internetowej w ciągu kolejnych 60 dni.

Posłużmy się przykładem: jeśli złożysz wniosek o kartę Simplicity w lipcu, to do końca sierpnia powinieneś zalogować się do bankowości elektronicznej lub mobilnej, a transakcje kartą na min. 300 zł wykonywać najpierw od sierpnia do października (aby otrzymać 200 zł premii), a potem od listopada 2022 r. do lutego 2023 r. (wtedy za każdy miesiąc bank przekaże Ci 100 zł premii).

O tym warto pamiętać

W promocji będą uwzględnione transakcje bezgotówkowe dokonane kartą plastikową, nośnikiem zbliżeniowym lub kartą dodatkową. Bank nie uzna transakcji zwróconych ani szczególnych (np. zasilenia portfeli cyfrowych, przelewów z rachunku karty itd.).

Nagroda ma postać 13-cyfrowego e-kodu do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka. Należy go podać kasjerowi po zeskanowaniu ostatniego z produktów (przed dokonaniem płatności!) lub wpisać w kasie samoobsługowej. Kod będzie ważny przez 6 miesięcy od dnia jego przekazania w wiadomości od banku.

Karta kredytowa Citi Simplicity w Citibanku

O karcie kredytowej w Citi Handlowym warto wiedzieć kilka rzeczy, najważniejsze jednak, że w opisywanej promocji przez rok miesięcznych opłat możesz uniknąć, dokonując transakcji na min. 300 zł, a nie 1000 zł, jak wynika z taryfy opłat:

600 zł na zakupy jak znalazł

Przy szalejącej inflacji każdy dodatkowy zastrzyk gotówki jest na wagę złota. Propozycja Citibanku z 600 zł do Biedronki z pewnością przyciąga uwagę łatwymi warunkami i wysoką premią (doceniamy, że wybrano popularną sieć handlową), warto jednak mieć świadomość, że Citi Simplicity to produkt kredytowy, a zadłużenie trzeba będzie spłacić. Jeśli po lekturze naszego poradnika dotyczącego kart kredytowych jesteś zdecydowany na skorzystanie z oferty, nie trać czasu - Citi przygotował tylko 1000 umów.

Czas, start!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nawet 600 zł na zakupy w Biedronce"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.