Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł w gotówce z kontem Millennium 360°.

Nawet 500 zł za Konto 360° w Banku Millennium: 200 zł w gotówce + 250 zł do sklepu Huawei + 50 zł na karcie goodie

Nawet 500 zł za Konto 360° w Banku Millennium: 200 zł w gotówce + 250 zł do sklepu Huawei + 50 zł na karcie goodie
Źródło: najlepszekonto.pl

Starając się o urozmaicenie swoich ofert promocyjnych, banki szukają partnerów spoza świata finansów. W efekcie można zdobywać vouchery do różnych sklepów internetowych, zyskać rabat na abonament telewizyjny czy inne nietypowe bonusy. Bank Millennium właśnie zorganizował kolejną akcję nawiązującą do faktu, iż jego aplikacja jest dostępna w Huawei App Gallery.

Z oferty „Nawet 500 zł w promocji Konta 360° z Huawei” można skorzystać do 30 czerwca 2021 r., przy czym w ramach akcji zostanie otwartych co najwyżej 1000 rachunków.

Osobna premia za otwarcie konta, osobna za aktywność

W promocji mamy do czynienia z trzema, choć tak naprawdę dwiema nagrodami o łącznej wartości 500 zł. Już tłumaczę:

 • za otwarcie konta wraz z kartą bank przyznaje 250 zł do wydania w internetowym sklepie Huawei,
 • za aktywne korzystanie z rachunku możesz otrzymać dodatkowo 200 zł w gotówce oraz 50 zł na ekarcie goodie.

Czy trzeba posiadać urządzenie Huawei?

Tym razem nie jest to wymagane. W regulaminie promocji zapisano jedynie, że jej uczestnikiem może być osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadająca "zdefiniowany polski numer telefonu", za pomocą którego może autoryzować operacje zlecane w bankowości elektronicznej.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dowolny sposób współpracowały z Bankiem Millennium w dniu rozpoczęcia promocji (27 maja 2021 r.), nie tylko jako strona umowy, ale i jako osoba uprawniona do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku (np. pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku). Wykluczenie dotyczy również użytkowników kart przedpłaconych pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, poręczycieli kredytów i posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

O nagrodę tradycyjnie nie mogą się ubiegać osoby, które otworzyły już kiedyś Konto 360° (także w wersji Student) w promocji oraz ci, których wniosek o rachunek był już w trakcie rozpatrywania w dniu startu promocji.

  Instrukcja krok po kroku

  Poniżej działania wymagane do zgarnięcia wszystkich premii.

  Krok 1
  Krok 1

  Do 30 czerwca 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (zwykłe lub w wersji Student) wraz z kartą debetową na stronie internetowej promocji lub w aplikacji mobilnej i zawrzyj z Bankiem Millennium umowę o wybrany rachunek.

  Pamiętaj, by zaakceptować regulamin promocji, a także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

  Krok 2
  Krok 2

  Także do 30 czerwca 2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

  Nagroda
  Nagroda

  Realizacja powyżej opisanych działań da Ci prawo do otrzymania karty podarunkowej o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Huawei. Bank przekaże Ci ją w formie SMS-a na numer telefonu podany we wniosku o konto. Stanie się to do 31 lipca 2021 r.

  Krok 3
  Krok 3

  W każdym z miesięcy od lipca do października 2021 r.:

  • zasil nowo otwarty rachunek łączną kwotą min. 1000 zł oraz
  • wykonaj choćby jedną transakcję kartą lub Blikiem.
  Krok 4
  Krok 4

  Jeśli założyłeś konto z wykorzystaniem fotoweryfikacji (na selfie), do 30 września 2021 r. udaj się do oddziału Banku Millennium, by złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości.

  Nagroda
  Nagroda

  Premię gotówkową 200 zł otrzymasz na rachunek do 30 listopada 2021 r. W tym samym terminie (w formie wiadomości SMS) dotrze do Ciebie kod do ekarty goodie. Aktywuj go w ciągu 60 dni od jego otrzymania.

  Dodatkowe informacje

  Mamy dla Ciebie jeszcze kilka dodatkowych informacji, które ułatwią Ci realizację wymagań promocji oraz pomogą w wykorzystaniu e-kodu.

  Warunki aktywności

  Przy ocenie spełnienia warunków aktywności bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, operacji niebędących zapłatą za towary czy usługi, płatności związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.

  Karta podarunkowa Huawei

  Karta podarunkowa o wartości 250 złotych będzie ważna nie krócej niż do 31 sierpnia 2021 r. Możesz ją wykorzystać tylko jednorazowo w internetowym sklepie Huawei przy zamówieniu na minimalną kwotę 300 zł. Bon nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.

  Karta goodie

  Zwróć uwagę, że od momentu otrzymania kodu w SMS-ie masz 60 dni na jego aktywację, zaś ważność samej ekarty goodie to 12 miesięcy.

  To też musisz wiedzieć

  Zawarcie umowy o Konto 360° jest możliwe z wykorzystaniem fotoweryfikacji (na selfie) tylko i wyłącznie przez rezydentów posiadających polski dowód osobisty i numer PESEL, ale niedostępne dla osób zajmujących eksponowane stanowisko polityczne. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na tę metodę założenia rachunku, to musisz się udać do placówki Millennium i potwierdzić swoją tożsamość.

  Zarówno voucher, jak i premia gotówkowa zostaną Ci przekazane tylko pod warunkiem, że nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o rachunek oraz nie odwołasz udzielonych zgód.

  Zdobyte przez Ciebie bonusy nie podlegają opodatkowaniu.

  Oferta Banku Millennium

  Jak wspomnieliśmy, Konto 360° występuje w różnych wersjach. Różnica sprowadza się do aktywności, jakie należy zrealizować, by uniknąć comiesięcznych prowizji.

  Parametry dla podstawowej wersji tego rachunku wyglądają następująco:

  a dla wariantu Student tak:

  Przy okazji upewnij się, czy z kontem nie jest akurat związana inna promocja z premią za otwarcie, która będzie dla Ciebie atrakcyjniejsza, oraz czy nie trwają inne akcje specjalne, z których mógłbyś skorzystać.

  250 zł na zakupy + 200 zł na dowolny cel + 50 zł na ekarcie goodie

  Im wyższa premia, tym lepiej dla uczestnika promocji. W tym przypadku całkowita kwota bonusu jest bardzo atrakcyjna, w dodatku aż 200 zł z tej sumy możesz przeznaczyć, na co tylko chcesz.

  Warto docenić, że w porównaniu z ostatnią podobną promocją bank zdecydował się na podwyższenie łącznej premii (z 400 zł do 500 zł), a także umożliwił uczestnictwo tym osobom, które nie posiadają telefonu Huawei.

  Do dzieła!

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Nawet 500 zł w promocji Konta 360° z Huawei”

  O banku

  Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

  Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.