Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku

Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Nest Bank kontynuuje nagradzanie przedsiębiorców, którzy zdecydują się na akceptację kart płatniczych. W promocji "Nawet 400 zł za terminal płatniczy", która trwa do odwołania, możesz zyskać do 400 zł dla Twojej firmy. Organizatorem akcji jest Nest Bank i to on wypłaca premię uczestnikom.

Nawet 400 zł premii i dodatkowe bonusy

Nagrodą w tej akcji jest premia gotówkowa uzależniona od rodzaju terminala, z jakiego skorzystasz oraz wysokości obrotów, jakie na nim osiągniesz. Zasady są następujące:

Wysokość premii Obrót na terminalu
Aplikacja NestPOS
100 zł 5000 zł i więcej
Terminal tradycyjny
100 zł 5000 zł - 7999,99 zł
200 zł 8000 zł - 9999,99 zł
300 zł 10 000 zł - 14 999,99 zł
400 zł 15 000 zł i więcej

Dodatkowo, w ramach programu Polska Bezgotówkowa, możesz otrzymać także inne profity:

  • 0 zł za instalację i aktywację terminala,
  • 0 zł miesięcznie za dzierżawę urządzenia,
  • 0 zł prowizji od transakcji do chwili osiągnięcia 100 tys. zł obrotu w skali 12 miesięcy.

Softpos - co to takiego?

Jak widzisz, premia uzależniona jest nie tylko od wielkości obrotów bezgotówkowych, ale i urządzenia, z jakiego będziesz korzystał. Terminal tradycyjny jest wszystkim dobrze znany, ale być może zadajesz sobie pytanie, co to takiego softpos, do czego służy aplikacja Nest POS? Otóż, jest to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu przyjmiesz płatności zbliżeniowe za pomocą telefonu z systemem Android. Wystarczy, że pobierzesz i aktywujesz aplikację Nest POS, a terminal płatniczy będziesz mieć zawsze w kieszeni, skorzystasz z niego w dowolnym miejscu i czasie. W ten sposób można przyjmować płatności bezgotówkowe kartą, Blikiem, zegarkiem lub telefonem. W przypadku transakcji na kwotę powyżej 100 zł klient potwierdzi ją, wpisując kod PIN w aplikacji na Twoim telefonie.

Więcej informacji o tym nowoczesnym rozwiązaniu znajdziesz na stronie Nest Banku.

Dla obecnych klientów, ale pod pewnymi warunkami

Regulamin promocji nie stawia wymagań co do uczestnictwa. Wystarczy, że posiadasz w Nest Banku konto firmowe i złożysz wniosek o terminal płatniczy. Jest jednak mały kruczek: z  premii i bonusów w ramach programu Polska Bezgotówkowa możesz skorzystać tylko wtedy, gdy nie przyjmowałeś płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

100, 200, a może 400 zł premii?

Na szczęście Nest Bank nie wymaga wiele od przedsiębiorców, którzy zdecydują się na skorzystanie z terminali:

Krok 1
Krok 1

W czasie trwania promocji złóż wniosek o terminal płatniczy PayTel. Można to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną bądź w placówce banku.

Jeśli jeszcze nie posiadasz rachunku firmowego w Nest Banku, możesz założyć BIZnest Konto przez stronę internetową i w trakcie tego procesu zawnioskować o terminal płatniczy.

Krok 2
Krok 2

Po złożeniu wniosku zadzwoni do Ciebie przedstawiciel PayTel i wspólnie wybierzecie najlepsze rozwiązanie. Po rozmowie otrzymasz link do wideorozmowy z pracownikiem tej firmy, w trakcie której potwierdzisz swoją tożsamość i podpiszesz umowę. Musi to nastąpić w ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku o terminal.

Pamiętaj, by udzielić zgód marketingowych i wskazać swoje BIZnest Konto jako rachunek, na który mają być przekazywane wpływy z terminala.

Krok 3
Krok 3

Korzystaj z urządzenia, zachęcaj klientów do płatności bezgotówkowych. Wysokość Twojej nagrody będzie uzależniona od średnich obrotów na urządzeniu w 3 miesiącach następujących po tym, w którym podpisałeś umowę. Szczegóły przedstawiliśmy powyżej.

Nagroda
Nagroda

Premię otrzymasz na BIZnest Konto do końca 5. miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym nastąpiła aktywacja terminala.

Jak to bywa przy promocjach dla firm, premia stanowi przychód z Twojej działalności gospodarczej i to do Ciebie należy rozliczenie się z tego bonusu z urzędem skarbowym.

Dla uniknięcia nieporozumień spójrzmy, jak w regulaminie określono obrót na terminalu, od którego zależy premia:

średniomiesięczny obrót na terminalu z tytułu płatności kartami płatniczymi i Blikiem, liczony od 1-go dnia pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja terminala, przez następne 3 pełne miesiące kalendarzowe

BIZnest Konto w Nest Banku

Jeśli jeszcze nie posiadasz rachunku firmowego w Nest Banku, a kusi Cię premia za terminal, powinieneś poznać najważniejsze informacje o tym koncie:

Szczegółowe informacje znajdziesz w analizie BIZnest Konta w Nest Banku.

Solidna premia

Jak wspomnieliśmy na wstępie, promocja trwa do odwołania. Nie warto jednak zwlekać, bo - jak pokazują różne badania - przyjmowanie płatności bezgotówkowych nie tylko przyciąga nowych klientów, ale i zwiększa wydawane kwoty. Gdybyś jednak chciał skorzystać z propozycji banku za jakiś czas, to powinieneś wiedzieć, że zobowiązał się on, że poinformuje o zakończeniu akcji za pośrednictwem swojej strony internetowej co najmniej 5 dni przed terminem jej zakończenia.

Nawet 400 zł za rozpoczęcie akceptacji kart płatniczych z Nest Bankiem z pewnością działa na wyobraźnię. Tak duży zastrzyk gotówki może skutecznie zachęcić do przyjmowania płatności kartami te firmy, które do tej pory się na to nie zdecydowały, a profity w ramach programu Polska Bezgotówkowa mogą ułatwić podjęcie decyzji.

Kolejnym argumentem za rozważeniem propozycji Nest Banku są przystępne opłaty za BIZnest Konto. Jeśli Twoja firma dopiero rozpoczyna działalność, to ten fakt z pewnością będzie szczególnie mocnym atutem tego rachunku.

Naszym zdaniem warto dokładnie przeanalizować tę propozycję. Decyzja - jak zawsze - należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nawet 400 zł za terminal płatniczy"

O banku

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Zgodnie z filozofią instytucji bliskiej ludziom Nest Bank konsekwentnie wdraża i rozwija najnowocześniejsze metody płatności oraz innowacyjne rozwiązania internetowe i mobilne. W swojej ofercie posiada produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorstw.