Do 300 zł premii za regularne korzystanie z karty kredytowej w ING Banku Śląskim

Promocja zakończyła się dnia 28 marca 2019 r.

Do 300 zł premii za regularne korzystanie z karty kredytowej w ING Banku Śląskim Źródło obrazka: strona promocji

Poszukujący atrakcyjnej karty kredytowej powinni zwrócić swoją uwagę ku ofercie ING Banku Śląskiego. Aktualnie proponuje on 25 zł miesięcznej premii za wykonanie zaledwie 4 transakcji. Taki bonus będzie można zgarnąć przez kolejnych 12 miesięcy, co daje łączny zysk nawet 300 zł. Uwaga: z promocji skorzysta maksymalnie 3300 osób!

Termin, w którym można przystąpić do promocji karty kredytowej w ING Banku Śląskim, upływa w teorii 28 marca 2019 r. Niewykluczone jednak, że w praktyce czasu na podpisanie umowy o produkt w ramach oferty specjalnej będzie trochę mniej. Po osiągnięciu puli 3300 zawartych umów bank zakończy bowiem promocję, o czym poinformuje na swojej stronie internetowej.

Jak duże jest ryzyko, że wspomniana pula rozejdzie się przed czasem? Całkiem spore, gdyż oferowana premia jest dość atrakcyjna. Aktywnie korzystający z karty mogą się ubiegać o 25 zł miesięcznej premii. Po przemnożeniu jej przez 12 miesięcy, w których przysługuje bonus, otrzymujemy sumę 300 zł!

Czy możesz skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych, która w okresie między 1 października 2018 r. a momentem przystąpienia do akcji nie posiadała żadnej karty kredytowej z oferty ING. Fakt posiadania bądź nie innych produktów nie ma więc znaczenia z punktu widzenia uczestnictwa.

Jednocześnie warto mieć na uwadze, że bank ma prawo odmówić wydania karty. Decydująca jest zawsze ocena zdolności kredytowej i wiarygodności klienta. W regulaminie zawarto też zapis, że w przypadku wniosków złożonych w systemie transakcyjnym banku (dotyczy to obecnych klientów) nie zostaną uwzględnione dochody z tytułu świadczenia macierzyńskiego, rodzicielskiego i chorobowego, a także uzyskiwane z prowadzonej działalności gospodarczej.

Bank nagradza regularną aktywność

Po takiej dawce informacji możemy przejść do sedna, czyli konkretnych warunków uzyskania premii. Oto one:

 1. Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard. Możesz tego dokonać w serwisie Moje ING (jeśli masz do niego dostęp) lub w oddziale (ewentualnie możesz zostawić numer telefonu na stronie banku i oczekiwać na kontakt od pracownika). W pierwszym przypadku będziesz musiał podać we wniosku kod promocji: MC190313922; w drugim konieczne będzie złożenie oświadczenia o przystąpieniu do akcji.
 2. Do 28 marca 2019 r. (pamiętając jednak o ograniczonej puli uczestników) podpisz umowę o kartę kredytową. Umowa może zostać zawarta elektronicznie w systemie Moje ING lub w oddziale.
 3. W każdym z miesięcy kwiecień 2019 – marzec 2020 wykonuj przynajmniej 4 transakcje kartą kredytową oraz terminowo spłacaj zadłużenie.

Wypłata premii – jak i kiedy?

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz te warunki, otrzymasz 25 zł premii. Pamiętaj też o tym, że aby ją odebrać, nie możesz zrezygnować z karty – to dlatego, że bonus wpłynie na jej rachunek.

Wypłata premii za dany miesiąc nastąpi do końca kolejnego miesiąca, np. bonus 25 zł za transakcje dokonane w kwietniu 2019 r. otrzymasz najpóźniej 31 maja 2019 r.

Pamiętaj, że jeśli nie spełnisz warunków w którymś z miesięcy, śmiało możesz „powrócić na ścieżkę premii” w kolejnych miesiącach.

Premia jest co prawda objęta 19-procentowym zryczałtowanym podatkiem dochodowym, ale nie musisz się tym martwić. Bank doliczy należność podatkową do wartości premii, po czym samodzielnie odprowadzi podatek do właściwego urzędu skarbowego.

Regulamin akcji jest dostępny tutaj.

Karta kredytowa Mastercard od ING Banku Śląskiego. Czy to się opłaca?

Zapewne zastanawiasz się, z jakimi kosztami wiąże się korzystanie z karty kredytowej od ING. Otóż, jej wydanie jest całkowicie bezpłatne. Opłata roczna za obsługę karty głównej to natomiast 50 zł, choć można jej łatwo uniknąć – wystarczy, że średnia miesięczna wartość transakcji wykonanych kartą za ostatnie 12 miesięcy wyniesie co najmniej 500 zł.

Za wypłatę gotówki z bankomatu dokonaną przy pomocy karty kredytowej zapłacisz 3% prowizji, jednak nie mniej niż 9 zł. 2%, min. 5 zł to z kolei prowizja za przelew internetowy (zewnętrzny i wewnętrzny).

Pozostałe parametry karty to limit kredytowy od 2000 do 20 000 zł, okres bezodsetkowy trwający 52 dni oraz minimalna kwota spłaty w wysokości 5%, min. 50 zł.

Ciekawa oferta, ale uważaj…

Na rynku nie brakuje interesujących ofert promocyjnych dotyczących kart kredytowych. Propozycja ING Banku Śląskiego jest jedną z nich, choć do otrzymania pełnej możliwej premii 300 zł wymagana jest nie tylko aktywność, ale także konsekwencja w korzystaniu z karty przez cały rok. Jeśli chciałbyś sprawdzić, jak promocyjna karta kredytowa w ING wypada na tle konkurencji, spójrz na nasz ranking najlepszych kart kredytowych.

Ograniczona liczba uczestników, którzy skorzystają z promocji (3300 osób) nie powinna nas skłaniać do podejmowania pochopnej decyzji, zwłaszcza w kontekście wyboru karty kredytowej. Jeśli dotychczas nie miałeś do czynienia z tym produktem, zapoznaj się z zasadami rozsądnego korzystania z „kredytówki”. Pamiętaj, że – w zależności od Twojego podejścia – może być ona albo praktycznym produktem finansowym, albo przyczyną kłopotów.

Dobrze, że do odbioru premii bank, oprócz dokonywania transakcji, wymaga również regularnego spłacania zadłużenia w terminie. Dzięki temu posiadacze karty zyskują dodatkową motywację do działania, które pozwoli na uniknięcie kłopotów finansowych.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.