Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

2500 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium + dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku

2500 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium + dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (2500 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z operatorem terminali (firmą PayTel).

Nagroda dzieli się na pięć części:

 • 500 zł za otwarcie konta i firmy z poziomu bankowości elektronicznej;
 • 500 zł za realizację przelewów do ZUS w ciągu 6 kolejnych miesięcy;
 • 500 zł za dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw w tym samym okresie, co płatności do ZUS;
 • 500 zł za podpisanie z Millennium Leasing umowy leasingu na kwotę min. 30 tys. zł lub za skorzystanie z oferty kredytu firmowego na kwotę min. 30 tys. zł;
 • 500 zł za zawarcie z bankiem i firmą PayTel umowy trójstronnej o terminal płatniczy.

Akcja „Nawet 2500 zł z kontem firmowym” trwa do 31 marca 2023 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 10 000 kont otwartych w okresie promocji.

Dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta

Musisz wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja druga”, która polega na dwuletnim zwolnieniu z prowizji za prowadzenie firmowego ROR-u.

Przykładowo, jeśli podpiszesz umowę 10 stycznia, to od 1 lutego 2023 r. do końca stycznia 2025 r. nie będziesz się musiał martwić spełnianiem warunków umożliwiających uniknięcie standardowej prowizji za konto (obecnie wynosi ona 20 zł / mies.).

Niestety, z tego benefitu nie skorzystają klienci Banku Millennium, którzy byli stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w złotych dla klientów biznesowych w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.

I jeszcze jedna ważna informacja – akcja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” jest prowadzona do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie – warto więc skorzystać, póki jest okazja.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Opisywana promocja jest skierowana do obecnych i przyszłych przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG. Jeśli nie zdążyłeś jeszcze założyć firmy, to nawet lepiej – masz wówczas szansę na pełny bonus.

Jeszcze jedno ważne zastrzeżenie – możesz wziąć udział w promocji pod warunkiem, że w okresie od 1 stycznia 2020 r. do dnia przystąpienia do akcji nie współpracowałeś z Bankiem Millennium jako przedsiębiorca.

Jak zyskać 5 x 500 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na 5 części, każda z nich wymaga innej aktywności i daje szansę na otrzymanie 500 zł. Spójrz, co musisz zrobić, by zdobyć te bonusy:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 31 marca 2023 r. otwórz Konto Mój Biznes na stronie banku i wyraź zgody marketingowe.

Krok 2
Krok 2

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes aktywuj aplikację mobilną banku.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 6 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości:

 • min. 1000 zł, jeśli Twoja firma działa krócej niż 6 miesięcy lub
 • min. 3000 zł, jeśli prowadzisz firmę dłużej.

Uwaga: decyduje czas działania firmy w stosunku do pierwszego dnia miesiąca, w którym otworzyłeś konto.

Informacja
Informacja

Wypełnienie zadań opisanych w Krokach 2 i 3 jest niezbędne do ubiegania się o jakąkolwiek nagrodę.

Krok 4
Krok 4

Jeśli nie zarejestrowałeś jeszcze firmy w CEIDG, to do 31 marca 2023 r. możesz to zrobić w serwisie internetowym Millenet lub w aplikacji mobilnej.

Bank nagrodzi Cię za to bonusem o wartości 500 zł.

Krok 5
Krok 5

W kolejnych 6 miesiącach po podpisaniu umowy:

 • realizuj przelewy do ZUS, korzystając ze specjalnej formatki w Millenecie lub w aplikacji mobilnej;
 • wykonuj transakcje bezgotówkowe kartą Visa na stacjach paliw.

Bank zwróci Ci 5% wydatków w każdej z tych kategorii, maksymalnie 2 x po 500 zł.

Krok 6
Krok 6

Jeśli chcesz otrzymać kolejne 500 zł, to do 31 października 2023 r.:

 • podpisz z Millennium Leasing umowę leasingową o wartości min. 30 tys. zł lub
 • zawrzyj z bankiem umowę kredytu firmowego na kwotę min. 30 tys. zł.
Krok 7
Krok 7

W celu otrzymania następnej premii w wysokości 500 zł:

 • do 30 września 2023 r. zawrzyj z Bankiem Millennium i firmą PayTel umowę trójstronną o terminal płatniczy lub umowę o Millennium POS;
 • do 31 października 2023 r. zapewnij wpływ na Konto Mój Biznes z tytułu rozliczenia transakcji obsłużonych na terminalu w wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie za aktywność na rachunku będziesz otrzymywał w następujących terminach:

 • premia za otwarcie firmy – do 30 kwietnia 2023 r.
 • bonusy za przelewy do ZUS oraz za płatności na stacjach paliw – do końca miesiąca następującego po okresie 6 miesięcy, w którym zapewniałeś regularne wpływy na konto.
 • bonusy za podpisanie umowy leasingowej / kredytowej oraz skorzystanie z terminala – do 30 listopada 2023 r.

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty ostatniej nagrody.

Warunki promocji spełnią jedynie transakcje dokonane kartą debetową w punktach posiadających kod MCC:

 • 5541 (określający stacje serwisowe sprzedające także paliwo),
 • 5542 (samoobsługowe stacje benzynowe),
 • 5983 (stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna).

Płatność kartą musi zostać zaksięgowana w danym miesiącu!

Jeśli chodzi o wpływy, to zwróć uwagę, że musisz je zapewniać w każdym z 6 miesięcy. Dla przykładu, jeśli podpisałeś umowę w styczniu, to musisz spełnić ten warunek w lutym, marcu, kwietniu, maju, czerwcu i lipcu. Wpływy nie mogą pochodzić z innych Twoich kont w Banku Millennium lub w innych instytucjach i to niezależnie od tego, czy są to rachunki firmowe, czy dla klienta indywidualnego.

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Wartość nagród stanowi przychód związany z prowadzoną działalnością gospodarczą, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Pamiętaj jednak, że uczestnicząc w obecnej promocji, przez dwa lata będziesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto.

Warto również, byś zwrócił uwagę na ofertę terminali płatniczych (stacjonarnych i mobilnych) przygotowaną przez Bank Millennium we współpracy z firmą PayTel. Dostępne urządzenia są wyposażone w szereg przydatnych funkcji, które mogą Ci ułatwić prowadzenie biznesu i umożliwić osiąganie dodatkowych zysków: sprzedaż doładowań pre-paid, system raportowy online, bezpłatną instalację i szkolenia, rozliczenie transakcji już w następnym dniu roboczym, brak minimalnego progu obrotów. Ciekawą innowacją jest Millennium POS – aplikacja płatnicza dostarczana przez PayTel umożliwiająca za pośrednictwem urządzenia mobilnego bezstykowe przyjmowanie i obsługę transakcji dokonanych kartą płatniczą i Blikiem.

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe premie. Zaczynając od otwarcia konta osobistego i korzystając z benefitów związanych z wyrobieniem karty kredytowej, możesz zdobyć dodatkowe kilkaset złotych.

2500 zł na rozruch firmy

Liczne zmiany w podatkach i rosnące koszty działalności sprawiają, że firmom ostatnio nie jest do śmiechu, zatem banki starają się, jak mogą, aby poprawić im nastrój. 2500 zł premii od Banku Millennium to niezła propozycja i zdecydowanie warto ją przemyśleć.

Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla przyszłych przedsiębiorców (bonus za otwarcie firmy), często tankujących paliwo do swoich pojazdów oraz tych przymierzających się do skorzystania z leasingu lub sięgnięcia po terminal płatniczy, jednak i pozostali nie powinni narzekać. Premia 500 zł za płatności do ZUS jest w zasięgu każdego, a do tego trzeba doliczyć jeszcze możliwość zgarnięcia premii za umowę kredytu. Z łatwością zyskasz więc przynajmniej kilkaset złotych, a może i więcej.

Do tego, uczestnicząc w tej promocji, masz pewność, że nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, to i tak przez najbliższe dwa lata bank nie będzie pobierał od Ciebie opłaty za prowadzenie rachunku. Naszym zdaniem w dobie podwyżek jest to solidny argument przemawiający za skorzystaniem z oferty przygotowanej przez Bank Millennium. Jednak wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji „Nawet 2500 zł z kontem firmowym”
 2. Regulamin promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” – edycja 2

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.