Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

2000 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium + dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku

2000 zł premii z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium + dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji dla przedsiębiorców jest Bank Millennium, ale zdobycie pełnej premii (2000 zł) wiąże się także z podpisaniem umowy z Millennium Leasing i z operatorem terminali (firmą PayTel).

Nagroda dzieli się na pięć części:

 • 400 zł za otwarcie konta i realizowanie z niego przelewów do ZUS w ciągu 4 kolejnych miesięcy;
 • 400 zł za dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw w tym samym okresie, co płatności do ZUS,
 • 400 zł za podpisanie z Millennium Leasing umowy leasingu na kwotę min. 30 tys. zł,
 • 400 zł za zawarcie z bankiem i firmą PayTel umowy trójstronnej o terminal płatniczy,
 • 400 zł za skorzystanie z oferty kredytu firmowego na kwotę min. 30 tys. zł.

Akcja „Zyskaj do 2000 zł z Kontem Mój Biznes” trwa do 31 grudnia 2022 r., choć może zakończyć się wcześniej, jeśli zostanie osiągnięty limit 4500 kont objętych ofertą specjalną.

Dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta

Musisz wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z aktualnej oferty Banku Millenium, automatycznie zostaniesz objęty promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja druga”, która polega na dwuletnim zwolnieniu z prowizji za prowadzenie firmowego ROR-u.

Przykładowo, jeśli podpiszesz umowę 10 października, to od 1 listopada 2022 r. do końca października 2024 r. nie będziesz się musiał martwić spełnianiem warunków umożliwiających uniknięcie standardowej prowizji za konto (obecnie wynosi ona 20 zł miesięcznie).

Niestety, z tego benefitu nie skorzystają klienci Banku Millennium, którzy byli stroną umowy dowolnego rachunku rozliczeniowego w złotych dla klientów biznesowych w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.

I jeszcze jedna ważna informacja – akcja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” jest prowadzona do odwołania. Oznacza to, że bank może ją zamknąć w dowolnym momencie – warto więc skorzystać, póki jest okazja.

Kto może skorzystać z najnowszej okazji?

Opisywana promocja jest skierowana do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Możesz wziąć w niej udział pod warunkiem, że w okresie od 1 stycznia 2018 r. do dnia przystąpienia do akcji nie współpracowałeś z Bankiem Millennium jako przedsiębiorca.

Jak zyskać 5 x 400 zł premii?

Jak już wspominaliśmy, premia dzieli się na 5 części, każda z nich wymaga innej aktywności i daje szansę na otrzymanie 400 zł. Spójrz, co musisz zrobić, by zdobyć te bonusy:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 31 grudnia 2022 r. otwórz Konto Mój Biznes na stronie banku i wyraź zgody marketingowe.

Krok 2
Krok 2

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes aktywuj aplikację mobilną banku.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 4 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 3000 zł.

Informacja
Informacja

Wypełnienie zadań opisanych w Krokach 2 i 3 jest niezbędne do ubiegania się o jakąkolwiek nagrodę.

Krok 4
Krok 4

W kolejnych 4 miesiącach po podpisaniu umowy:

 • realizuj przelewy do ZUS, korzystając ze specjalnej formatki w Millenecie lub w aplikacji mobilnej;
 • wykonuj transakcje bezgotówkowe kartą Visa na stacjach paliw.

Bank zwróci Ci 4% wydatków w każdej z tych kategorii, maksymalnie po 100 zł / mies., w sumie max 2 x 400 zł.

Krok 5
Krok 5

Jeśli chcesz otrzymać kolejne 400 zł, to do 31 stycznia 2023 r. podpisz z Millennium Leasing umowę leasingową o wartości min. 30 tys. zł.

Krok 6
Krok 6

W celu otrzymania następnej premii w wysokości 400 zł:

 • do 31 stycznia 2023 r. zawrzyj z Bankiem Millennium i firmą PayTel umowę trójstronną o terminal płatniczy lub umowę o Millennium POS;
 • do 28 lutego 2023 r. zapewnij wpływ na Konto Mój Biznes z tytułu rozliczenia obsłużonych na nim transakcji w wysokości min. 1000 zł.
Krok 7
Krok 7

Kolejną premię 400 zł otrzymasz za zawarcie do 31 lipca 2023 r. umowy kredytu firmowego na kwotę min. 30 tys. zł.

Nagroda
Nagroda

Należne Ci premie za aktywność na rachunku będziesz otrzymywał w następujących terminach:

 • bonusy za przelewy do ZUS oraz za płatności na stacjach paliw – do końca miesiąca następującego po okresie 4 miesięcy, w którym zapewniałeś regularne wpływy na konto.
 • bonusy za podpisanie umowy leasingowej i skorzystanie z terminala – do 30 kwietnia 2023 r.
 • premia za umowę kredytu – do 31 sierpnia 2023 r.

Zwróć uwagę na kilka szczegółów

Otwierając Konto Mój Biznes, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, tzn. przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz nie odwołaj jej do momentu wypłaty ostatniej nagrody.

Warunki promocji spełnią jedynie transakcje dokonane kartą debetową w punktach posiadających kod MCC:

 • 5541 (określający stacje serwisowe sprzedające także paliwo),
 • 5542 (samoobsługowe stacje benzynowe),
 • 5983 (stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna).

Płatność kartą musi zostać zaksięgowana w danym miesiącu!

Jeśli chodzi o wpływy, to zwróć uwagę, że musisz je zapewniać w każdym z 4 miesięcy. Dla przykładu, jeśli podpisałeś umowę w październiku, to musisz spełnić ten warunek w listopadzie, grudniu, styczniu i w lutym. Wpływy nie mogą pochodzić z innych Twoich kont w Banku Millennium lub w innych instytucjach i to niezależnie od tego, czy są to rachunki firmowe, czy dla klienta indywidualnego.

Pamiętaj też, że nie możesz zamknąć Konta Mój Biznes przed otrzymaniem bonusu – jeśli zrezygnujesz z usług Banku Millennium przed czasem, Twoja premia przepadnie.

Wartość nagród stanowi przychód z prowadzonej działalności, który powinieneś rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Co warto wiedzieć o ofercie Millennium?

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Choć bank pobiera prowizję za korzystanie z rachunku, bardzo łatwo jej uniknąć: wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Pamiętaj jednak, że uczestnicząc w obecnej promocji, przez dwa lata będziesz bezwarunkowo zwolniony z opłaty za konto.

Warto również, byś zwrócił uwagę na ofertę terminali płatniczych (stacjonarnych i mobilnych) przygotowaną przez Bank Millennium we współpracy z firmą PayTel. Dostępne urządzenia są wyposażone w szereg przydatnych funkcji, które mogą Ci ułatwić prowadzenie biznesu i umożliwić osiąganie dodatkowych zysków: sprzedaż doładowań pre-paid, system raportowy online, bezpłatną instalację i szkolenia, rozliczenie transakcji już w następnym dniu roboczym, brak minimalnego progu obrotów. Ciekawą innowacją jest Millennium POS – aplikacja płatnicza dostarczana przez PayTel umożliwiająca za pośrednictwem urządzenia mobilnego bezstykowe przyjmowanie i obsługę transakcji dokonanych kartą płatniczą i Blikiem.

Inne propozycje

Rozważając założenie rachunku firmowego w Banku Millennium, powinieneś wiedzieć nie tylko o promocji tego konta, ale i innych akcjach specjalnych, które mogą Ci przynieść dodatkowe premie. Zaczynając od otwarcia konta osobistego i korzystając z benefitów związanych z wyrobieniem karty kredytowej, możesz zdobyć dodatkowe kilkaset złotych.

2000 zł na rozruch firmy

Liczne zmiany w podatkach i rosnące koszty działalności sprawiają, że firmom ostatnio nie jest do śmiechu, zatem banki starają się, jak mogą, aby poprawić im nastrój. 2000 zł premii od Banku Millennium to niezła propozycja i zdecydowanie warto ją przemyśleć.

Udział w akcji jest korzystny zwłaszcza dla przedsiębiorców często tankujących paliwo do swoich pojazdów oraz tych przymierzających się do skorzystania z leasingu lub sięgnięcia po terminal płatniczy, jednak i pozostali nie powinni narzekać. Premia 400 zł za płatności do ZUS jest w zasięgu każdego, a do tego trzeba doliczyć jeszcze możliwość zgarnięcia premii za umowę kredytu. Z łatwością zyskasz więc przynajmniej kilkaset złotych, a może i więcej.

Do tego uczestnicząc w tej promocji, masz pewność, że nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, to i tak przez najbliższe dwa lata bank nie będzie pobierał od Ciebie opłaty za prowadzenie rachunku. Naszym zdaniem w dobie podwyżek jest to solidny argument przemawiający za skorzystaniem z oferty przygotowanej przez Bank Millennium. Jednak wybór – jak zawsze – należy do Ciebie.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Nawet 2000 zł z kontem biznesowym"
 2. Regulamin promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” edycja 2

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.