Nawet 200 zł na stacjach Circle K za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

Promocja zakończyła się dnia 6 grudnia 2018 r.

Nawet 200 zł na stacjach Circle K za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim Źródło obrazka: strona ING

Aż 4 vouchery o wartości 50 zł każdy do wydania na paliwo na stacjach Circle K możesz zdobyć w najnowszej promocji kart kredytowych ING Banku Śląskiego. Warunki zdobycia nagrody są banalnie proste, ale warto pospieszyć się z przystąpieniem do akcji, gdyż trwa ona tylko do początku grudnia.

Oferta specjalna ING Banku Śląskiego dotyczy kart kredytowych Mastercard dla klienta indywidualnego. Za wyrobienie i regularne korzystanie z „kredytówki” możesz otrzymywać przez cztery miesiące po jednym voucherze na paliwo na stacjach Circle K. Wartość bonu to 50 zł.

Promocja „Odbierz voucher do Circle K z kartą kredytową Mastercard” trwa do 6 grudnia 2018 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta skierowana jest osób pełnoletnich, które nie posiadają głównej karty kredytowej w ING Banku Śląskim od 1 października 2018 r. Ponadto w momencie przystąpienia do akcji powinieneś być użytkownikiem systemu Moje ING.

Pamiętaj o wymogach dla klienta przy wyrabianiu karty kredytowej

Jednak wnioskowanie o kartę kredytową, które jest nadrzędnym warunkiem promocji, nie jest tak proste jak w przypadku karty debetowej. Bank nakłada tutaj pewne obostrzenia:

 • możesz złożyć wniosek o „kredytówkę” w kwocie nie wyższej niż 20 tys. zł;
 • jeżeli pozostajesz w małżeńskiej wspólnocie majątkowej, to maks. kwota, o którą możesz wnioskować, wynosi 50 tys. zł (łącznie z zawartymi już przez Ciebie lub Twojego współmałżonka umowami o pożyczki, limit zadłużenia w koncie czy inne karty kredytowe);
 • bank przy wnioskowaniu o kartę w tej promocji nie uwzględnia dochodów z tytułu świadczenia chorobowego, macierzyńskiego, rodzicielskiego lub prowadzonej działalności gospodarczej.

Jeśli spełniasz warunki przyznania karty kredytowej w tej ofercie specjalnej – to już jest „z górki”. Na szczęście zasady ubiegania się o nagrody są już znacznie prostsze.

Jak zdobyć 200 zł na paliwo?

Cztery vouchery na paliwo o wartości 50 zł każdy możesz zdobyć, jeżeli spełnisz łącznie wszystkie poniższe warunki:

 1. Do 6 grudnia 2018 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard za pomocą systemu Moje ING. We wniosku wpisz koniecznie kod promocji: KC181122922.
 2. Również do 6 grudnia 2018 r. podpisz umowę o kartę kredytową. Możesz to zrobić za pomocą systemu Moje ING lub w formie papierowej w oddziale banku.
 3. W styczniu, lutym, marcu i kwietniu wykonaj nową kartą przynajmniej po 5 transakcji. Bank uwzględnia transakcje takie jak: bezgotówkowe, gotówkowe, przelewy kartowe, polecenia przelewu / polecenia zapłaty, transakcje telefoniczne, pocztowe i przez Internet.
 4. Spłacaj prawidłowo swoje zadłużenie na rachunku karty kredytowej od momentu przystąpienia do akcji aż do dnia odebrania nagrody.

Na poniższej ilustracji zaznaczyliśmy, w którym miejscu w serwisie Moje ING należy wpisać kod promocyjny:

Strona systemu bankowego z miejscem, gdzie należy wpisać kod promocyjny

Pamiętaj, że aby otrzymać nagrodę, nie możesz rozwiązać umowy o „kredytówkę” przynajmniej do 31 maja 2019 r.

Regulamin promocji „Odbierz voucher do Circle K z kartą kredytową Mastercard” znajdziesz tutaj.

Nagroda i jej przekazanie

Nagrodę w postaci jednego vouchera o wartości 50 zł otrzymasz za każdy miesiąc, w którym spełniłeś warunek min. 5 transakcji i prawidłowo spłaconego zadłużenia.

Zwróć jeszcze uwagę na dość specyficzny okres rozliczeniowy w ING: nie zawiera się on w pełnym miesiącu kalendarzowym, tylko trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Jeżeli więc wykonasz transakcję np. 30 stycznia, to zostanie ona zaliczona w nowy okres rozliczeniowy.

Bank będzie przekazywał nagrody w dwóch terminach:

 1. Za styczeń i za luty – do 30 marca 2019 r.
 2. Za marzec i za kwiecień – do 30 maja 2019 r.

Voucher w postaci PDF zostanie Ci udostępniony w systemie bankowości internetowej, o czym zostaniesz powiadomiony również przez Moje ING.

Bon możesz wykorzystać na wszystkich stacjach Circle K na terenie Polski do 31 sierpnia 2019 r. Pamiętaj, aby okazać go w kasie przed zakończeniem transakcji!

Vouchery nie mogą być wymienione na gotówkę, a niewykorzystana kwota nie podlega zwrotowi.

Nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Dla posiadaczy kart dodatkowych – 4 bilety do Cinema City

Promocja łączy się z trwającą równolegle drugą ofertą specjalną na karty kredytowe. Jeśli zdecydujesz się wyrobić także kartę dodatkową Mastercard, to możesz otrzymać 4 vouchery do Cinema City (ważne do 13 lutego 2019 r.).

Warunki tej akcji są jeszcze mniej skomplikowane. Do zdobycia nagrody wystarczy, że do 6 grudnia 2018 r. złożysz w oddziale ING dyspozycję o wydanie dodatkowej „kredytówki” oraz oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wykonasz w grudniu przynajmniej jedną transakcję nową kartą. Prawda, że proste?

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest brak posiadania karty dodatkowej Mastercard na dzień 1 października 2018 r.

Regulamin promocji „4 bilety za dodatkową kartę kredytową Mastercard” znajdziesz pod tym adresem.

Karta kredytowa Mastercard – podstawowe koszty

Poniżej przedstawiamy najważniejsze opłaty związane z posiadaniem i korzystaniem z karty kredytowej Mastercard w ING Banku Śląskim:

 • 0 zł za wydanie karty głównej i dodatkowej;
 • 0 zł za obsługę karty, jeżeli średnia miesięczna wartość wykonanych kartą transakcji bezgotówkowych wyniesie za ostatnich 12 miesięcy mniej niż 500 zł (innymi słowy, w ciągu roku należy wykonać transakcje bezgotówkowe na min. 6 tys. zł, przy czym nie ma znaczenia, czy wykonasz jedną transakcję na 6 tys. zł, czy kilkanaście na 500 zł) – w przeciwnym wypadku bank naliczy opłatę 50 zł lub 30 zł w przypadku karty dodatkowej;
 • 0 zł za realizację transakcji bezgotówkowych;
 • 3% wypłacanej kwoty, min. 9 zł – wypłata gotówki z bankomatu;
 • 2% przelewanej kwoty, min. 5 zł za polecenie przelewu (zewnętrznego i wewnętrznego) z rachunku karty przez Internet;
 • 0 zł za przekroczenie limitu kredytowego i jego zmianę.

Jak widzisz, przy spełnieniu warunków wartości transakcji (min. 6 tys. zł rocznie) korzystanie z karty może być zupełnie darmowe. Bezpłatne są transakcje bezgotówkowe, przy pozostałych trzeba się już, niestety, liczyć z niemałymi kosztami.

Wysoka premia na paliwo

Kwota nawet 200 zł w postaci voucherów na paliwo to nie lada gratka dla osób zmotoryzowanych; dzięki promocji Twoje rachunki na stacji mogą być niższe przez cztery miesiące o 50 zł. Gra jest więc warta świeczki, tym bardziej że warunki zyskania nagrody są banalnie proste: wystarczy, że zapłacisz swoją nową „kredytówką” w styczniu, lutym, marcu lub kwietniu przynajmniej 5 razy, a bank przyzna Ci za dany miesiąc 50-złotowy voucher. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na kartę dodatkową i wykonasz nią choćby tylko jedną transakcję w grudniu, otrzymasz jeszcze 4 bilety do Cinema City.

Niemniej, karta kredytowa to dość specyficzny produkt, wymagający od klienta nieco więcej uwagi niż zwykła „debetówka”. Z uwagi na ryzyko niespłacenia długów bank stawia pewne ograniczenia przy jej wyrabianiu (np. określa dopuszczalny dochód, maks. kwotę karty itp.), a klient powinien pilnować, aby w wymaganym okresie spłacić zaciągnięte zobowiązanie (jest to też jeden z warunków obu opisywanych tutaj promocji). I choć wydanie i posiadanie karty kredytowej może być zupełnie bezpłatne, powinieneś pamiętać, że niektóre czynności zdecydowanie lepiej wykonywać kartą debetową – przede wszystkim wypłaty z bankomatów. Zwróć uwagę, że bank uznaje w tej ofercie specjalnej kilka rodzajów transakcji kartą; jest to raczej niespotykane w promocjach ze zwykłymi kartami debetowymi. Rzecz w tym, że w przypadku karty kredytowej tylko płatności bezgotówkowe są darmowe, za pozostałe (np. przelewy z rachunku karty) musisz zapłacić – i to nie mało.

Informacje, jak najkorzystniej używać kart kredytowych, znajdziesz w naszym poradniku.

Jeżeli jednak nie obawiasz się korzystania z karty kredytowej (ostatecznie, wszystko jest dla ludzi...) i szukasz dla siebie ciekawej oferty, warto byś zwrócił uwagę na promocję ING Banku Śląskiego. W końcu przy obecnych cenach paliwa każda tego rodzaju promocja to naprawdę miła niespodzianka.

Z ostatniej chwili

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

 • 28.11.2018 17:08

  W czwartej edycji promocji iKonta Biznes w Alior Banku do zdoobycia jest nawet 1620 zł w gotówce oraz warta ponad 450 zł prenumerata Pulsu Biznesu.

 • 27.11.2018 15:51

  W promocji "Zgarnij prezent pod choinkę" Santander Bank Polska rozdaje nowym posiadaczom konta osobistego lub firmowego nawet 150 zł do wydania na Allegro,

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.