Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Zyskaj 100 zł za ubezpieczenie OC samochodu w Banku Millennium.

Do 160 zł zniżki na ubezpieczenie OC/AC w Banku Millennium

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Do 160 zł zniżki na ubezpieczenie OC/AC w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Banki chwytają się różnych sposobów, by pozyskać nowych klientów. Potem muszą dbać o ich utrzymanie. Bank Millennium robi to bardzo umiejętnie, proponując różne przydatne bonusy. Zaliczamy do nich także wykupienia ubezpieczenia posiadanego pojazdu ze specjalną zniżką. Szkoda, że i w tej dziedzinie, podobnie jak w przypadku konta osobistego czy karty kredytowej, bank jest konsekwentny i pozwala tylko raz skorzystać z rabatu.

Przejdźmy więc do analizy szczegółów tej oferty, która jest dostępna do 15 listopada 2019 r. Jest więc wiele czasu, by Ci, którzy nie są klientami Banku Millennium, dołączyli do tego grona i przy okazji zgarnęli dodatkowo nawet 400 zł. Szczegóły poniżej.

Kto może zapłacić taniej za ubezpieczenie?

Regulamin nie przewiduje wykluczeń ze względu na okres karencji. Zniżki nie otrzymają jedynie ci, którzy już kiedyś ubezpieczyli swój pojazd w Banku Millennium.

Do tego, byś zapłacił mniej za polisę, wystarczy, że

 • jesteś osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych,
 • masz w Banku Millennium rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub kartę kredytową,
 • posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej,
 • jesteś właścicielem samochodu, skutera lub motocykla, który chcesz ubezpieczyć. Nie może to być jednak pojazd w leasingu, wykorzystywany w działalności gospodarczej ani samochód z kierownicą po prawej stronie.

Co zrobić, by wykupić polisę?

Bardzo niewiele. Musisz wykonać typowe działania związane z ubezpieczeniem pojazdu. Różnica sprowadza się do tego, że nie kontaktujesz się z firmą ubezpieczeniową, lecz z bankiem:

Krok 1
Krok 1

Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji mobilnej w okresie promocji, czyli do 15 listopada 2019 r.

Krok 2
Krok 2

Sprawdź, czy masz wyrażone zgody na otrzymywanie z Banku Millennium i firm z nim współpracujących informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz telefon.

Stosowne informacje znajdziesz w swoim profilu, w części Ustawienia ogólne, w zakładce Zgody i rezygnacje.

Krok 3
Krok 3

Podaj dane niezbędne do wystawienia polisy ubezpieczenia Twojego pojazdu. Później zdecyduj o wariancie ubezpieczenia oraz formie płatności. Do wyboru masz składkę jednorazową z Twojego konta lub skorzystanie z karty kredytowej. Możesz też wybrać wariant ratalny. Decydując się na to ostatnie rozwiązanie, kolejne raty będą pobierane co miesiąc przez Bank Millennium z Twojego konta.

Informacja
Informacja

Zależnie od ubezpieczenia, jakie wykupisz, otrzymasz mniejszy lub większy bonus:

 • 80 zł, gdy kupisz samo obowiązkowe ubezpieczenie OC z NNW lub Assistance, ewentualnie wykupisz powyższe ochrony z AC Mini.
 • 160 zł, jeśli zdecydujesz się kupić pakiet OC + AC w wariancie Ekonomicznym lub Optymalnym wraz z NNW lub Assistance.
Nagroda
Nagroda

Należną Ci nagrodę otrzymasz w ciągu 60 dni od chwili rozpoczęcia okresu ubezpieczenia. Pieniądze trafią na Twoje konto w Banku Millennium, z którego opłaciłeś składkę lub na rachunek Twojej karty kredytowej, o ile to jej użyłeś do uiszczenia należności.

Uwaga: 15 listopada 2019 r. to nie tylko data graniczna złożenia wniosku o ubezpieczenie, ale i opłacenia składki lub przynajmniej jej pierwszej raty!

Dodatkowe informacje

 • Ubezpieczycielem jest Grupa ERGO Hestia.
 • Wartość polisy OC musi przekraczać 500 zł.
 • Gdybyś odstąpił od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej zawarcia, to nie otrzymasz bonusu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zrezygnujesz z polisy AC, a ubezpieczenie OC będzie spełniało warunki promocji. W tym przypadku otrzymasz nagrodę za wykupienie samego OC, czyli 80 zł.
 • Premia otrzymana w ramach tej promocji zwolniona jest z opodatkowania.

Informacje dla potencjalnych klientów Banku Millennium

Obiecaliśmy na wstępie, że przedstawimy dodatkowe informacje dla tych, którzy zachęceni opisem tej promocji rozważają dołączenie do grona klientów Banku Millennium. Czas wywiązać się z tej obietnicy.

Równolegle trwają dwie akcje związane z produktami tego banku. Jedna dotyczy Konta 360°, a druga kart kredytowych. W każdej z nich do zdobycia jest 200 zł, a warunki do spełnienia są proste i przejrzyste.

Sugerujemy zacząć od założenia konta, a potem zająć się wnioskiem o kartę kredytową i ubezpieczenie samochodu. W wariancie maksymalnym możesz zyskać 560 zł!

Oferta do indywidualnej oceny

Atrakcyjna zniżka na ubezpieczenie pojazdu kusi, ale zalecamy rozwagę. Powinieneś porównać oferty w kilku towarzystwach. Weź pod uwagę nie tylko wysokość składki, ale i warunki ubezpieczenia Nie warto rzucać się na najtańszą ofertę, jeśli w razie kłopotów otrzymasz bardzo mizerną pomoc.

Zważywszy na fakt, jak wiele bardzo różnorodnych czynników dotyczących danego pojazdu i jego właściciela jest brane pod uwagę przez towarzystwa ubezpieczeniowe przy obliczaniu składki ubezpieczeniowej, nie sposób ocenić jednoznacznie tej propozycji. Dla jednych bonus od Banku Millennium będzie dodatkowym rabatem. Inni nic z nim nie zyskają, bo zaproponowana wysokość składki, nawet ze zniżką, nie będzie atrakcyjna.

Przydatne dokumenty

 1. Nawet 160 zł za AC i OC

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.

Więcej o Bank Millennium