Nawet 150 zł na stacjach Circle K za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim

Promocja zakończyła się dnia 21 stycznia 2019 r.

Nawet 150 zł na stacjach Circle K za kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim strona ING

Wyrabiasz kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim i dokonujesz przy jej pomocy kilku transakcji – oto prosty przepis na 3 vouchery o łącznej wartości 150 zł do wydania na stacjach paliw Circle K. Czy warto skorzystać z tej promocyjnej oferty? Sprawdźmy.

Kto może wziąć udział w akcji?

Z promocji mogą skorzystać wszystkie osoby pełnoletnie, które nie posiadają głównej karty kredytowej w ING Banku Śląskim od 1 października 2018 r. Ponadto w momencie przystąpienia do akcji musisz mieć aktywny system Moje ING, gdyż tylko za pośrednictwem tego kanału będziesz mógł zawnioskować o kartę.

Warto jednak dodać, że bank stawia uczestnikom akcji kilka dodatkowych wymagań. Jeśli więc chcesz, aby Twój wniosek został objęty promocją, pamiętaj o następujących obostrzeniach:

 • limit karty powinien wynosić maksymalnie 20 000 zł;
 • jeżeli pozostajesz w małżeńskiej wspólnocie majątkowej, to maks. kwota, o którą możesz wnioskować, wynosi 50 tys. zł (łącznie z zawartymi już przez Ciebie lub Twojego współmałżonka umowami o pożyczki, limit zadłużenia w koncie czy inne karty kredytowe);
 • bank przy wnioskowaniu o kartę nie będzie brał pod uwagę dochodów z tytułu świadczenia chorobowego, macierzyńskiego, rodzicielskiego lub prowadzonej działalności gospodarczej.

Jak zdobyć 150 zł na paliwo?

Trzy vouchery na paliwo o wartości 50 zł każdy trafią w Twoje ręce, jeśli spełnisz wszystkie poniższe warunki. Aby otrzymać łącznie 150 zł:

 1. Do 21 stycznia 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard za pomocą systemu Moje ING.
 2. We wniosku wpisz koniecznie kod promocji: KR190107922.
 3. Również do 21 stycznia 2019 r. podpisz umowę o kartę kredytową. Możesz to zrobić za pomocą systemu Moje ING lub w formie papierowej w oddziale banku.
 4. W lutym, marcu i kwietniu wykonaj przynajmniej 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. Bank będzie uwzględniał zarówno transakcje bezgotówkowe, jak i gotówkowe, a także przelewy kartowe, polecenia przelewu / polecenia zapłaty, transakcje telefoniczne, pocztowe i przez Internet.
 5. Pamiętaj o prawidłowym spłacaniu zadłużenia na rachunku karty kredytowej od momentu przystąpienia do promocji do dnia, w którym otrzymasz nagrodę,
 6. Nie rozwiązuj umowy o kartę ani Moje ING do 30 maja 2019 r.

Nagroda i jej przekazanie

Bonus w postaci jednego vouchera o wartości 50 zł otrzymasz za każdy miesiąc, w którym wywiązałeś się z opisanych powyżej warunków (tzn. wykonałeś min. 5 transakcji kartą i prawidłowo spłacałeś zadłużenie). Wiadomość o otrzymaniu nagrody pojawi się w Systemie Moje ING. Także voucher (w formacie .pdf) zostanie Ci udostępniony w systemie bankowości internetowej, o czym zostaniesz powiadomiony przez Moje ING.

Bank przekaże Ci bony w dwóch oddzielnych turach: do 30 marca 2019 r. otrzymasz bonus za luty, do 30 maja 2019 r. - za marzec i kwiecień. Bony możesz wykorzystać na wszystkich stacjach Circle K na terenie Polski do 31 sierpnia 2019 r. Pamiętaj jednak, że nie da się ich wymienić na gotówkę, a niewykorzystana kwota nie podlega zwrotowi. Aby zrealizować voucher, musisz go okazać go w kasie przed zakończeniem transakcji.

Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Mastercard – podstawowe koszty

Poniżej przedstawiamy najważniejsze opłaty związane z posiadaniem i korzystaniem z karty kredytowej Mastercard w ING Banku Śląskim:

 • 0 zł za wydanie karty głównej i dodatkowej;
 • 0 zł za obsługę karty, jeżeli średnia miesięczna wartość wykonanych kartą transakcji bezgotówkowych wyniesie za ostatnich 12 miesięcy mniej niż 500 zł (innymi słowy, w ciągu roku należy wykonać transakcje bezgotówkowe na min. 6 tys. zł, przy czym nie ma znaczenia, czy wykonasz jedną transakcję na 6 tys. zł, czy kilkanaście na 500 zł) – w przeciwnym wypadku bank naliczy opłatę 50 zł lub 30 zł w przypadku karty dodatkowej;
 • 0 zł za realizację transakcji bezgotówkowych;
 • 3% wypłacanej kwoty, min. 9 zł – wypłata gotówki z bankomatu;
 • 2% przelewanej kwoty, min. 5 zł za polecenie przelewu (zewnętrznego i wewnętrznego) z rachunku karty przez Internet;
 • 0 zł za przekroczenie limitu kredytowego i jego zmianę.

Jak widzisz, przy spełnieniu warunków wartości transakcji (min. 6 tys. zł rocznie) korzystanie z karty może być zupełnie darmowe. Bezpłatne są transakcje bezgotówkowe, przy pozostałych trzeba się już, niestety, liczyć z niemałymi kosztami.

Komentarz redakcji

Prosta promocja, w której można w łatwy sposób zdobyć 150 zł – tak w skrócie można podsumować najnowszą akcję ING Banku Śląskiego. Wystarczy wykonać w sumie 15 transakcji kartą kredytową, by otrzymać 3 vouchery do wykorzystania na stacjach Circle K (i zaoszczędzić na kosztach paliwa).

Warto jednak pamiętać o dwóch małych haczykach: konieczności spłaty zadłużenia na karcie i… wysokich opłatach za niektóre transakcje. Jak pamiętasz, bank uwzględnia w tej promocji zarówno transakcje bezgotówkowe, jak i gotówkowe, np. wypłatę pieniędzy z bankomatu. Rzecz w tym, że ta ostatnia operacja każdorazowo będzie Cię kosztowała 3% wypłacanej kwoty, min. 9 zł. Zapłacisz także za przelewy z rachunku karty (2% przelewanej kwoty, min. 5 zł). Jeśli więc nie chcesz, by pobierane przez bank prowizje znacząco zmniejszyły Twój zysk z promocji, wykonuj kartą tylko płatności bezgotówkowe. One – na szczęście – są bezpłatne.

Na zakończenie – drobna sugestia. Jeśli nie miałeś dotąd do czynienia z kartą kredytową, koniecznie zapoznaj się z tym tekstem. Czasami wystarczy chwilowy brak kontroli, by korzystanie z „kredytówki” przyniosło smutne konsekwencje. Jeśli jednak zaliczasz się do świadomych klientów i posługujesz się kartą kredytową z dużą rozwagą, warto byś zwrócił uwagę na propozycję ING Banku Śląskiego. Dzięki otrzymanym w promocji voucherom zatankujesz około 33 litrów paliwa, nie wydając przy tym ani grosza. Jest to – musisz przyznać - całkiem miła perspektywa!

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.