Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Mastercard zdecydował o przedłużeniu akcji "Wiosenne przyspieszenie" do 15 lipca 2022 r. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Nawet 12 000 punktów (150 zł) na powitanie w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku BPS

Nawet 12 000 punktów (150 zł) na powitanie w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku BPS
Źródło: najlepszekonto.pl

Atrakcyjne opłaty za konto, funkcjonalna bankowość internetowa czy sprawna obsługa na infolinii już nie wystarczają, by oferta banku przyciągała uwagę potencjalnych klientów. Konieczne jest, by instytucja finansowa proponowała różnego rodzaju wartości dodatkowe, np. promocje na start, programy lojalnościowe, dostęp do produktów pozabankowych (np. ubezpieczeń).

Idąc tą drogą, Bank BPS zachęca swoich klientów do zbierania punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, a potem wymieniania ich na atrakcyjne nagrody z katalogu. Jako że zgromadzenie odpowiedniej puli punktów w standardowy sposób jest dość pracochłonne, co pewien czas pojawiają się akcje specjalne, w których można je zdobyć na specjalnych zasadach. Oto przykład takiej promocji, a w zasadzie dwóch.

Uczestnicy promocji

Podstawowy wymóg wobec uczestników promocji to bycie osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych oraz posiadanie karty płatniczej - debetowej lub kredytowej - z logo Mastercard wydanej przez bank BPS.

Pierwsza z akcji, pod hasłem "Wiosenne przyspieszenie", trwa do 15 lipca 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród. Adresowana jest do osób, które nie uczestniczą jeszcze w Bezcennych Chwilach i można w niej zdobyć 8000 punktów, czyli równowartość 100 zł. Do rozdania jest 67 500 zestawów promocyjnych punktów.

Z kolei w trwającej także do 15 lipca 2022 r. akcji „Promocja na start z Bankiem BPS i Programem Bezcenne Chwile” do zgarnięcia jest 4000 punktów, czyli 50 zł. To propozycja dla tych, którzy są już uczestnikami programu, ale nie zarejestrowali w nim jeszcze karty banku BPS. Premię otrzyma 6000 pierwszych osób, które spełnią wymagania regulaminu.

Droga po nagrodę. Wersja dla przystępujących do Bezcennych Chwil z Bankiem BPS

Twoja droga po nagrodę musi się zacząć od rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile.

Krok 1
Krok 1

Do 15 lipca 2022 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę debetową wydaną przez Bank BPS. Należy to zrobić na specjalnej stronie internetowej, pamiętając o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Informacja
Informacja

Konto w Bezcennych Chwilach zostanie uruchomione ciągu 14 dni roboczych od dokonania rejestracji.

Krok 2
Krok 2

4000 punktów powitalnych trafi na Twoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 20 dni roboczych od daty spełnienia wymagań. Będziesz mógł je wymienić na wybraną nagrodę z katalogu programu przez 3 miesiące od dniach ich przyznania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od daty przystąpienia do programu wykonaj zarejestrowaną kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł. Nie ma znaczenia, czy zrobisz to w punkcie stacjonarnym, czy sklepie internetowym.

Nagroda
Nagroda

8000 punktów powitalnych otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 60 dni roboczych po spełnieniu wszystkich warunków. Te punkty będą również ważne przez 3 miesiące od dnia ich przyznania.

Jak zdobyć punkty? Zasady dla obecnych uczestników Bezcennych Chwil

Jeszcze prostsze zadanie stoi przed osobami, które uczestniczą już w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku.

Krok 1
Krok 1

Do 15 lipca 2022 r. zarejestruj kartę płatniczą Banku BPS w Mastercard Bezcenne Chwile.

Nagroda
Nagroda

4000 punktów powitalnych będzie przekazane na Twoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 20 dni roboczych od daty spełnienia wymagań. Te punkty także będą ważne przez 3 miesiące.

Brak ograniczeń

Jak widzisz, masz dużą swobodę co do miejsca realizacji wymaganej transakcji bezgotówkowej. W regulaminie promocji nie ma nawet wykazu kodów MCC miejsc, w których transakcje są "zakazane".

Oferta Banku BPS

Najbardziej wszechstronnym rachunkiem osobistym z oferty Banku BPS jest wygodneKonto, które łączy w sobie zalety konta internetowego z obsługą w oddziale, dzięki czemu masz swobodę wyboru sposobu korzystania z ROR-u. Warunkiem uniknięcia wynoszącej 11 zł/miesiąc opłaty za ten rachunek jest zasilenie go w poprzednim miesiącu kwotą min. 5000 zł.

Inna możliwość to skorzystanie z iKonta, czyli typowego rachunku internetowego. Jego prowadzenie kosztuje 7 zł/miesiąc. Z opłaty zwalnia zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł. Nie muszą go spełniać osoby w wieku poniżej 26 lat.

Atrakcyjna premia na powitanie

Klienci Banku BPS dopiero od niedawna mogą się cieszyć z możliwości zdobywania punktów w programie Bezcenne Chwile i wymieniania ich na nagrody z katalogu. Pochwalamy fakt, że po zacieśnieniu współpracy banku z Mastercardem zorganizowano kolejną akcję promocyjną. Korzystając z trwającej równolegle promocji adresowanej do klientów wszystkich banków, możesz zgarnąć równowartość 150 zł. To już kwota, która pozwala na wybór atrakcyjnej nagrody z katalogu programu.

Mamy nadzieję, że bank będzie jeszcze częściej przygotowywał podobne promocje zachęcające do korzystania z jego kart płatniczych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Promocja na start z Bankiem BPS i programem Bezcenne Chwile"
  2. Regulamin oferty "Wiosenne przyspieszenie"

O instytucji

Bank BPS działa na polskim rynku od 1992 roku. Początkowo funkcjonował pod nazwą Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni SA. W 2002 roku przyłączono do niego pięć banków regionalnych i zmieniono nazwę na Bank Polskiej Spółdzielczości SA. Siedziba instytucji znajduje się w Warszawie.