Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nastaw się na odbiór 200 zł od Credit Agricole za płatności mobilne kartą kredytową

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Nastaw się na odbiór 200 zł od Credit Agricole za płatności mobilne kartą kredytową
Źródło: strona promocji

Credit Agricole powraca do promocji związanej z kartami kredytowymi Silver i Gold. Maksymalny moneyback może wynieść 200 zł, przy czym nagradzane są nie tylko płatności mobilne, ale i te wykonane "plastikiem". Do akcji "Nastaw się na odbiór III" możesz przystąpić do 31 października 2020 r.

Karencja, czyli dla kogo jest ta promocja

Jak to w promocjach bywa, także i w tej akcji są określone warunki uczestnictwa. O premię mogą starać się osoby, które w dniu startu akcji (1 października 2020 r.) nie posiadały w Credit Agricole karty kredytowej i w ciągu 2 lat poprzedzających przystąpienie do promocji nie były stroną umowy o "kredytówkę".

Tylko kilka kroków do 200 zł premii

Lubimy promocje o przejrzystych, prostych zasadach. Jak sam zobaczysz, od premii dzieli Cię naprawdę niewiele:

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2020 r. za pośrednictwem strony banku (ewentualnie w jego placówce lub telefonicznie) złóż wniosek o kartę kredytową Credit Agricole Visa / Mastercard Silver (z limitem min. 3 tys. zł) lub Gold (z limitem min. 5 tys. zł).

Zapoznaj się z regulaminem akcji, zaakceptuj go i nie zapomnij o podpisaniu "Potwierdzenia przystąpienia do promocji".

Krok 2
Krok 2

W ciągu 6 miesięcy od podpisania umowy o wybraną "kredytówkę" wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową przy użyciu karty głównej lub dodatkowej w dowolnym sklepie, punkcie usługowym lub w sklepie internetowym. Bank zwróci Ci 1% wydatków, maksymalnie 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Jeśli chcesz zwiększyć swoją premię, także przez 6 miesięcy płać Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay. Za każdą płatność mobilną bank będzie Ci zwracał dodatkowo 1% wartości transakcji, maksymalnie także 100 zł.

Nagroda
Nagroda

Premia za "tradycyjne" płatności kartą będzie naliczana na rachunku karty kredytowej w dniu zaksięgowania transakcji w formie pomniejszenia istniejącego zadłużenia lub nadpłaty, jeśli saldo jest dodatnie.

Bonus za płatności mobilne zostanie przekazany także na rachunek karty kredytowej, ale stanie się to później, maksymalnie do 31 marca 2021 r.

Kilka istotnych informacji

Pamiętaj, że na dzień wypłaty premii za płatności mobilne Twoja karta kredytowa musi być aktywna.

Bank nie będzie uwzględniał w promocji transakcji anulowanych i zwróconych - bonus za te operacje zostanie wycofany z rachunku karty kredytowej.

Pamiętaj, że powinieneś terminowo spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Jeśli dotychczas nie korzystałeś z takich produktów, zapoznaj się z naszym poradnikiem "Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać?"

Zacznij od konta osobistego

Jeśli do tej pory nie byłeś klientem Credit Agricole, zastanów się nad założeniem konta osobistego w tym banku. Obecnie możesz wybierać spośród kilku akcji i zyskać nawet 200 zł za skorzystanie z Konta dla Ciebie, a kolejne premie za polecenie tego rachunku innym:

Karty kredytowe Silver i Gold w Credit Agricole

Zanim przystąpisz do promocji, zapoznaj się z opłatami dotyczącymi kart kredytowych Silver i Gold. Pierwsza z nich jest dostępna już przy dochodzie min. 1400 zł, a za wydanie karty nie poniesiesz opłaty. Co do kosztów miesięcznych, to obsługa "kredytówki" Silver wiąże się z opłatą 7,90 zł, jednak można jej uniknąć, dokonując w danym okresie rozliczeniowym transakcji na min. 700 zł.

Karta kredytowa Visa / Mastercard Gold to już znacznie wyższe opłaty. Wydanie każdej z nich kosztuje aż 200 zł, ale można uniknąć tego kosztu, wykonując 3 transakcje w ciągu 90 dni od podpisania umowy. Opłaty roczne w kolejnych latach są uzależnione od tego, ile zapłacisz kartą w roku poprzednim, czyli 0 zł przy transakcjach na min. 18000 zł, 75 zł przy płatnościach od 12 do 18 tys. zł i 200 zł przy transakcjach niższych niż 12 tys. zł.

Zyskaj więcej za płatności mobilne

Cieszy nas, że Credit Agricole zdecydował się odnowić swoją promocję z moneybackiem dla kart kredytowych. 200 zł premii działa na wyobraźnię i choć można je otrzymać tylko przy płatnościach mobilnych, to nie wydaje się to dużą niedogodnością. Google Pay i Apple Pay nie są już nowościami na rynku i nikogo nie dziwią płatności telefonem. Także Garmin Pay i Fitbit Pay są już powszechnie dostępne.

Jeśli jednak jesteś tradycjonalistą i wolisz po prostu płacić "plastikiem", to też nie zostaniesz bez premii, ale będzie ona o połowę niższa.

Jedyne, do czego mamy zastrzeżenia, to ograniczenie promocji do kart Silver i Gold, które niestety nie należą do tanich (mimo możliwości uniknięcia opłat). W tej edycji bank określił także minimalny limit karty, który uprawnia do otrzymania premii.

Jeśli zamierzasz aktywnie płacić kartą kredytową w telefonie, nie trać chwili i skorzystaj z propozycji Credit Agricole. W przeciwnym razie spójrz na nasz ranking kart kredytowych i zastanów się nad inną promocją "kredytówek" - jest z czego wybierać :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nastaw się na odbiór III"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.

Więcej o Credit Agricole