150 zł na zakupy w sklepie 4F za Konto dla Młodych w PKO BP

Promocja zakończyła się dnia 31 marca 2019 r.

150 zł na zakupy w sklepie 4F za Konto dla Młodych w PKO BP Źródło obrazka: strona promocji

Oto promocja, w której do zgarnięcia jest nagroda w sam raz na nadchodzące cieplejsze dni. Zakładając Konto dla Młodych w PKO BP i wykazując się minimalną aktywnością w korzystaniu z niego, możesz zdobyć 150 zł na zakupy w sklepach stacjonarnych 4F. Liczy się szybkość spełnienia warunków, a nie tempo przystąpienia do promocji.

Do osób młodych trzeba mówić ich językiem i proponować odpowiednie nagrody. Tak też zrobił bank PKO BP, przygotowując tę akcję. Skoro Konto dla Młodych jest przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat, to do udziału w promocji „Najlepszy trening na świecie” zachęca w zabawny sposób sympatyczny Maciek Musiał.

Niestandardowe treningi Maćka możecie obejrzeć w wolnej chwili na klipach przygotowanych przez PKO BP, ale najpierw skupmy się na przedstawieniu warunków tej promocji. Ustalmy, kto może w niej wziąć udział i co musi zrobić, by otrzymać 150 zł do wykorzystania w sklepach 4F.

Kto i do kiedy może wziąć udział?

O nagrodę mogą się starać osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski, które w okresie od 1 stycznia 2018 r. do 24 lutego 2019 r. włącznie nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku PKO BP, w tym rachunku Inteligo.

Spełniasz te warunki? To na podjęcie decyzji o przystąpieniu do promocji masz czas do 31 marca 2019 r. Uprzedzamy jednak, że do rozdania jest tylko 2 000 nagród. Na dodatek o ich przyznaniu decyduje kolejność wywiązania się z zadań w ramach tej promocji, a nie kolejność zgłoszeń. Nie warto więc zbytnio zwlekać z podejmowaniem decyzji.

Na początek rozgrzewka, czyli formalności

Zanim przystąpisz do działań uprawniających do zdobycia nagrody, musisz przede wszystkim załatwić kilka formalności.

 1. Do 31 marca 2019 r. zawrzyj z bankiem PKO BP umowę o Konto dla Młodych. Wniosek o rachunek możesz złożyć na stronie banku.
 2. W tym samym terminie wyraź zgodę przynajmniej na otrzymywanie z PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Możesz to zrobić przy składaniu elektronicznie wniosku o otwarcie i prowadzenie Konta dla Młodych, przy zawieraniu umowy lub w serwisie internetowym iPKO.
 3. Także do 31 marca 2019 r. musisz zgłosić chęć udziału w tej promocji, rejestrując się na specjalnej stronie internetowej.

Teraz trening właściwy, czyli zadanie do wykonania

Będąc już klientem PKO BP, musisz wykonać jedno banalnie proste zadanie. Chyba nie dało się już wymyślić nic łatwiejszego. Otóż, PKO BP wymaga od Ciebie, byś do 5 kwietnia 2019 r. wykonał choćby jedną transakcję bezgotówkową kartą.

W myśl regulaminu jest nią każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty (w terminalach płatniczych POS, w Internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem) lub Blikiem.

Ruszaj na zakupy

Tak, to już wszystkie warunki! Tylko za coś takiego bank nagrodzi Cię bonem zakupowym (w postaci kodu elektronicznego) w wysokości 150 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sklepach stacjonarnych 4F (ich wykaz znajdziesz w załączniku do regulaminu).

Jeśli wywiążesz się z warunków promocji do 8 marca 2019 r., swoją nagrodę otrzymasz najpóźniej 20 marca 2019 r.! Gdybyś zwlekał i zrealizujesz zadanie nieco później (pamiętaj, że ostateczny termin to 5 kwietnia 2019 r.), to bonus trafi do Ciebie do 19 kwietnia 2019 r.

O nagrodzie dowiesz się z e-maila przesłanego na adres elektroniczny podany w trakcie rejestracji w promocji, a odbierzesz ją po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej iPKO.

Otrzymaną premię musisz wykorzystać jednorazowo. Gdy wartość kupionych towarów będzie niższa niż 150 zł – reszta kasy przepadnie. Wybierzesz coś droższego – musisz dopłacić z własnej kieszeni. Na szczęście masz dużo czasu na rozsądne zakupy, bo kod elektroniczny będzie ważny do 29 lutego 2020 r.

Stop, jeszcze kilka ważnych informacji

Musisz wiedzieć jeszcze o kilku ważnych sprawach.

Po pierwsze, do chwili otrzymania nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych, zamknąć Konta dla Młodych lub przekształcić go w inne.

Po drugie, o przyznaniu bonusów nie decyduje kolejność zgłoszeń, ale kolejność wypełnienia warunków promocji. Tak więc, nawet jeśli szybko zawnioskujesz o Konto dla Młodych, ale będziesz zwlekał z wykonaniem transakcji bezgotówkowej kartą lub Blikiem, to inni mogą Cię wyprzedzić. Co prawda bank dopuszcza w regulaminie możliwość zwiększenia puli nagród, ale lepiej na to nie liczyć. Znane powiedzenie mówi przecież, że najlepiej liczyć na siebie.

Konto dla Młodych – kilka ważnych informacji

PKO BP nie pobiera opłat za jego otwarcie i prowadzenie. Wydana do niego karta może być darmowa pod warunkiem wykonania „plastikiem” lub Blikiem przynajmniej 4 operacji w danym miesiącu (w przeciwnym razie opłata wynosi 5 zł). Z bankomatów w Polsce i na świecie można korzystać, nie ponosząc żadnych kosztów za operację wypłaty.

Więcej informacji na temat tego rachunku znajdziesz w naszej analizie.

„Najlepszy trening na świecie”

Przywołany wyżej tytuł promocji zdaje się sugerować, że samo założenie Konta dla Młodych oraz wydanie zdobytego bonusu w sklepie 4F zapewni super trening. Z pewnością go ułatwi, ale wiele zależy od Ciebie. To Ty zdecydujesz, by wskoczyć w buty, dres czy inną rzecz kupioną za otrzymaną premię i zadbać o swoją kondycję fizyczną. Gorąco do tego zachęcamy.

Zauważ, że do zdobycia bonusu wystarczy tylko jedna transakcja kartą lub Blikiem. Pamiętaj, że nagród jest tylko 2 000 sztuk, a o ich przyznaniu decyduje kolejność wywiązania się z warunków akcji, a nie data przystąpienia do promocji.

Z ostatniej chwili

 • 21.05.2019 10:11

  Otwarcie Nest Konta w najnowszej promocji i wykazanie się aktywnością może przynieść 200 zł premii od Nest Banku.

 • 20.05.2019 18:03

  Decyzja o otwarciu Konta Mój Biznes w Banku Millennium może Ci przynieść 200 zł w gotówce, o ile wykażesz się niewielką aktywnością w korzystaniu z niego.

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.