Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym

Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym Źródło obrazka: strona promocji

Citibank to idealny wybór dla poszukujących promocji związanych z kartami kredytowymi. Na ogół są one powiązane z wieloma programami rabatowymi, ale w przypadku Citi Handlowego do wynikających z tego profitów dochodzą jeszcze liczne prezenty od banku. W naszym zestawieniu przedstawiamy najciekawsze z aktualnych ofert specjalnych kart kredytowych w Citi Handlowym.

Myśląc o założeniu karty kredytowej i przyglądając się propozycjom Citibanku, naprawdę jest w czym wybierać. Bank przygotował bowiem różnorodną ofertę nagród, dzięki czemu nowemu klientowi łatwo jest znaleźć coś dla siebie. Marketingowcy z Citibanku często zaskakują pomysłami na nagrody. Dotyczy to także bonusów za założenie konta osobistego. Więcej informacji o samym rachunku i związanych z nim promocjach znajdziecie w naszej analizie.

Wszystkie przedstawione poniżej akcje dotyczące karty kredytowej Citi Simplicity odbywają się na niemal identycznych warunkach. Większość z nich jest skierowana do osób, które nie miały głównej karty kredytowej w Citi Handlowym od 1 czerwca 2015 r., ale są i takie z krótszym okresem karencji.

Należy jednak pamiętać, że promocje nie łączą się ze sobą, dlatego warto dokładnie prześledzić każdą ofertę i wybrać dla siebie najlepszą - najatrakcyjniejszą pod względem bonusu i najprostszą do realizacji. Nasze krótkie zestawienie będzie z pewnością w tym bardzo pomocne.

Aktualne promocje

Poniżej prezentujemy aktualnie trwające promocje kart kredytowych Citibanku. Możesz skorzystać tylko jednej z nich. Wybierz zatem taką nagrodę, jaka Ci najbardziej odpowiada i takie warunki, które przyjdzie Ci najłatwiej spełnić.

Na początek tabelka, w której porównujemy 3 - naszym zdaniem - najciekawsze promocje

Nazwa promocji Termin Warunki karencji Nagroda Zadania do wypełnienia po otrzymaniu karty
Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB 24.04.2019 Brak głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 czerwca 2015 r. Smartfon Xiaomi Redmi 6A o wartośći 449 zł Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, przynajmniej raz zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibanku. W tym samym okresie wykonaj otrzymaną kartą kredytową transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1 500 zł.
Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej "Moja Biedronka" o wartości 400 zł 06.03.2019 Brak po 1 czerwca 2015 r. jakiegokolwiek produktu w Citibanku (także jako współposiadacz) 400 zł na karcie Moja Biedronka do wykorzystania w sklepach tej sieci Nie później niż do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, przynajmniej raz zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibanku. W tym samym okresie wykonaj otrzymaną kartą kredytową transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1 200 zł.
Do 15 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank 12.02.2019 Brak głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2017 r. 15 000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials, które można wymienić na nagrody o wartości ok. 300-400 zł Przynajmniej raz zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibanku. Wykonaj w miesiącu za pomocą karty lub nośnika zbliżeniowego transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł. Dostaniesz za to 5 000 punktów. Jeśli w każdym z 2 kolejnych miesięcy wykonasz płatności bezgotówkowe kartą na min. 500 zł, to otrzymasz kolejne 10 000 pkt.

Smartfon Xiaomi Redmi 6A

Chcąc ubiegać się o smartfona Xiaomi Redmi 6A nie mogłeś mieć po 1 czerwca 2015 r. głównej karty kredytowej w Citi Handlowym.

Nowi posiadacze karty mogą - dzięki odpowiedniej aktywności - zgarnąć smartfon o wartości 449 zł. Wymagane jest zalogowanie do bankowości elektronicznej oraz wykonanie w ciągu 3 miesięcy transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1 500 zł.

Promocja trwa do 24 kwietnia 2019 r., a z jej szczegółami zapoznasz się tutaj.

400 zł do sklepów Biedronka dla posiadaczy karty lojalnościowej

Tutaj okres karencji liczony jest o 1 czerwca 2015 r. Obejmuje nie tylko posiadanie karty kredytowej, ale również innych produktów Citibanku. W ramach tej oferty możesz zyskać 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Wystarczy, że najpóźniej 6 marca 2019 r. zgłosisz się do promocji przez i złożysz wniosek o kartę Citi Simplicity, a potem - w ciągu pół roku od podpisania umowy - zalogujesz się do bankowości elektronicznej i wykonasz transakcje kartą na min. 1 200 zł. Pamiętaj również, że musisz być posiadaczem karty lojalnościowej Moja Biedronka.

Więcej o akcji piszemy tutaj.

15 000 punktów Mastercard Priceless Specials

W tej promocji mogą wziąć udział osoby, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej.

Chcąc zdobyć aż 15 000 punktów w programie dla posiadaczy kart Mastercarda, które można przeliczyć na 300-400 zł, musisz do 12 lutego 2019 r. złożyć wniosek o kartę kredytową tego operatora. Kolejne obowiązki to przynajmniej jedno logowania do Citibank Online lub Citibank Mobile oraz wykonanie w 3 kolejnych miesiącach transakcji kartą kredytową na kwotę min. 500 zł w każdym z nich.

Szczegóły tej promocji znajdziesz w naszym artykule.

Uwolnij swój świat od długów

Oferta obowiązuję do 21 maja 2019 r. Adresowana jest do osób, które od 1 czerwca 2015 r. nie były posiadaczami głównej karty kredytowej w Citi Handlowym i mają zadłużenie w innym banku widoczne w Biurze Informacji Kredytowej. Przystępując do tej promocji, mogą one zyskać do 10 000 zł na spłatę zadłużenia w innym banku. Citi Handlowy pożyczy im pieniądze, nie pobierając przy tym żadnych opłat. RRSO wyniesie 0%.

W tej dość nietypowej promocji nagrodą jest więc brak kosztów związanych z udostępnieniem przez Citi Handlowy pieniędzy na spłatę zadłużenia w innym banku.

Szczegółowy opis tej promocji zawarliśmy w naszym artykule.

Nawet 400 zł w gotówce za opłacenie ubezpieczenia

Ostatnia z opisywanych akcji to promocja, w której do zyskania jest nawet 400 zł premii w postaci zasilenia rachunku karty kredytowej (50 zł + 350 zł). Nagrodę otrzymasz, jeśli zamówisz kartę kredytową w Citibanku, a do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do bankowości elektronicznej oraz opłacić polisę w LINK4 na kwotę min. 800 zł (alternatywnie dokonać transakcji kartą na min. 800 zł).

Oferta obowiązuje do 25 stycznia 2019 r. Warunki akcji opisaliśmy tutaj, a z promocji skorzystasz poprzez tę stronę.

Podsumowanie

Citi Handlowy przyzwyczaił już nas do niezłych promocji związanych z kartami kredytowymi. Są atrakcyjne, niekiedy z "oryginalnymi" nagrodami. Dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z darmową kartą Citi Simplicity, która nie wiąże się ani z kosztami wydania "plastiku", ani z comiesięcznymi opłatami za korzystanie z niej.

Warunki, jakie bank stawia uczestnikom wszystkich promocji, są do siebie bardzo podobne. Wystarczy, że nową kartą wydasz w ciągu dwóch-trzech miesięcy określoną kwotę (na ogół kilkaset złotych) i przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości elektronicznej Citi Handlowego.

Do zdobycia są atrakcyjne bonusy, np. 400 zł w formie bonu do sklepów Biedronka lub w gotówce. Zróżnicowanie nagród sprawia, że bez większego trudu znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej to zaciąganie długu, który trzeba spłacić w wyznaczonym momencie. Zachęcamy do lektury naszych tekstów o tym, jak dobrze wybrać kartę kredytową oraz o tym jak mądrze i bezpiecznie z niej korzystać.

Z ostatniej chwili

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.