Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym

Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym Źródło obrazka: strona promocji

Citibank to idealny wybór dla poszukujących promocji związanych z kartami kredytowymi. Na ogół są one powiązane z wieloma programami rabatowymi, ale w przypadku Citi Handlowego do wynikających z tego profitów dochodzą jeszcze liczne prezenty od banku. W naszym zestawieniu przedstawiamy najciekawsze z aktualnych ofert specjalnych kart kredytowych w Citi Handlowym.

Myśląc o założeniu karty kredytowej i przyglądając się propozycjom Citibanku, naprawdę jest w czym wybierać. Bank przygotował bowiem różnorodną ofertę nagród, dzięki czemu nowemu klientowi łatwo jest znaleźć coś dla siebie. Marketingowcy z Citibanku często zaskakują pomysłami na nagrody. Dotyczy to także bonusów za założenie konta osobistego. Więcej informacji o samym rachunku i związanych z nim promocjach znajdziecie w naszej analizie.

Wszystkie przedstawione poniżej akcje dotyczące karty kredytowej Citi Simplicity odbywają się na niemal identycznych warunkach. Większość z nich jest skierowana do osób, które nie miały głównej karty kredytowej w Citi Handlowym od 1 czerwca 2015 r., ale są i takie z krótszym okresem karencji.

Należy jednak pamiętać, że promocje nie łączą się ze sobą, dlatego warto dokładnie prześledzić każdą ofertę i wybrać dla siebie najlepszą - najatrakcyjniejszą pod względem bonusu i najprostszą do realizacji. Nasze krótkie zestawienie będzie z pewnością w tym bardzo pomocne.

Aktualne promocje

Poniżej prezentujemy aktualnie trwające promocje kart kredytowych Citibanku. Możesz skorzystać tylko jednej z nich. Wybierz zatem taką nagrodę, jaka Ci najbardziej odpowiada i takie warunki, które przyjdzie Ci najłatwiej spełnić.

Na początek tabelka, w której porównujemy dwie - naszym zdaniem - najciekawsze promocje

Nazwa promocji Termin Warunki karencji Nagroda Zadania do wypełnienia po otrzymaniu karty
Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj 400 zł na Allegro 31.07.2019 Brak głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2017 r. 400 zł na Allegro.pl Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, przynajmniej raz zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibanku. W tym samym okresie wykonaj otrzymaną kartą kredytową transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1 500 zł.

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

30.06.2019

Brak głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2016 r.

21 000 punktów w programie Priceless Specials, które możesz wymienić np. na vouchery o wartości 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub u innych partnerów programu.

Wykonaj transakcje o łącznej wartości co najmniej 1500 zł, zapisz się do programu Priceless Specials i przynajmniej raz zaloguj się w systemie bankowości internetowej Citibank Online.

Smartfon OPPO AX7

Za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą nowi posiadacze Citi Simplicity mogą zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł. W tym celu muszą podpisać umowę o "kredytówkę" oraz w ciągu 3 miesięcy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej i przeprowadzić transakcje na łączną kwotę min. 4000 zł.

Promocja trwa do 15 lipca 2019 roku.Więcej szczegółów znajdziesz w tym artykule.

Uwolnij swój świat od długów

Oferta obowiązuję do 21 maja 2019 r. Adresowana jest do osób, które od 1 czerwca 2015 r. nie były posiadaczami głównej karty kredytowej w Citi Handlowym i mają zadłużenie w innym banku widoczne w Biurze Informacji Kredytowej. Przystępując do tej promocji, mogą one zyskać do 10 000 zł na spłatę zadłużenia w innym banku. Citi Handlowy pożyczy im pieniądze, nie pobierając przy tym żadnych opłat. RRSO wyniesie 0%.

W tej dość nietypowej promocji nagrodą jest więc brak kosztów związanych z udostępnieniem przez Citi Handlowy pieniędzy na spłatę zadłużenia w innym banku.

Szczegółowy opis tej promocji zawarliśmy w naszym artykule.

Nagrody w programie poleceń

Karta Citi Simplicity uczestniczy również w programie poleceń. Jej posiadacz, który zarekomenduje ją skutecznie nowemu klientowi, otrzyma punkty Mastercard Priceless Specials o równowartości 100 zł. Z kolei osoba polecona, po wypełnieniu prostych warunków aktywności, zostanie nagrodzona bonusem w postaci 21 000 pkt we wspomnianym programie, co stanowi równowartość 350 zł.

Więcej informacji na temat tej akcji znajdziesz w tym tekście.

Podsumowanie

Citi Handlowy przyzwyczaił już nas do niezłych promocji związanych z kartami kredytowymi. Są atrakcyjne, niekiedy z "oryginalnymi" nagrodami. Dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z darmową kartą Citi Simplicity, która nie wiąże się ani z kosztami wydania "plastiku", ani z comiesięcznymi opłatami za korzystanie z niej. Korzystając z niej, możesz brać udział w loterii i wygrać atrakcyjne nagrody. Masz dostęp do ofert Programu Korzyści Citi Specials, w tym możliwość uzyskania do 15% rabatu w wybranych restauracjach.

Warunki, jakie bank stawia uczestnikom wszystkich promocji, są do siebie bardzo podobne. Wystarczy, że nową kartą wydasz w ciągu dwóch-trzech miesięcy określoną kwotę i przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości elektronicznej Citi Handlowego.

Pamiętaj, że do zdobycia są atrakcyjne premie, np. nagrody rzeczowe czy premie pieniężne. Zróżnicowanie bonusów sprawia, że bez większego trudu znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej to zaciąganie długu, który trzeba spłacić w wyznaczonym momencie. Zachęcamy do lektury naszych tekstów o tym, jak dobrze wybrać kartę kredytową oraz o tym jak mądrze i bezpiecznie z niej korzystać.

Z ostatniej chwili

 • 20.05.2019 07:54

  Getin Bank obniża promocyjne oprocentowanie dla "nowych środków" z 3,4% na 3,2%. Jak zmieniły się pozostałe warunki promocji? Sprawdź w naszym artykule.

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.