Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym

Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym Źródło obrazka: strona promocji

Citibank to idealny wybór dla poszukujących promocji związanych z kartami kredytowymi. Na ogół są one powiązane z wieloma programami rabatowymi, ale w przypadku Citi Handlowego do wynikających z tego profitów dochodzą jeszcze liczne prezenty od banku. W naszym zestawieniu przedstawiamy najciekawsze z aktualnych ofert specjalnych kart kredytowych w Citi Handlowym.

Myśląc o założeniu karty kredytowej i przyglądając się propozycjom Citibanku, naprawdę jest w czym wybierać. Bank przygotował bowiem różnorodną ofertę nagród, dzięki czemu nowemu klientowi łatwo jest znaleźć coś dla siebie. Marketingowcy z Citibanku często zaskakują pomysłami na nagrody. Dotyczy to także bonusów za założenie konta osobistego. Więcej informacji o samym rachunku i związanych z nim promocjach znajdziecie w naszej analizie.

Wszystkie przedstawione poniżej akcje dotyczące karty kredytowej Citi Simplicity odbywają się na niemal identycznych warunkach. Większość z nich jest skierowana do osób, które nie miały głównej karty kredytowej w Citi Handlowym od 1 czerwca 2015 r., ale są i takie z krótszym okresem karencji.

Należy jednak pamiętać, że promocje nie łączą się ze sobą, dlatego warto dokładnie prześledzić każdą ofertę i wybrać dla siebie najlepszą - najatrakcyjniejszą pod względem bonusu i najprostszą do realizacji. Nasze krótkie zestawienie będzie z pewnością w tym bardzo pomocne.

Aktualne promocje

Poniżej prezentujemy aktualnie trwające promocje kart kredytowych Citibanku. Możesz skorzystać tylko jednej z nich. Wybierz zatem taką nagrodę, jaka Ci najbardziej odpowiada i takie warunki, które przyjdzie Ci najłatwiej spełnić.

Na początek tabelka, w której porównujemy dwie - naszym zdaniem - najciekawsze promocje

Nazwa promocji Termin Warunki karencji Nagroda Zadania do wypełnienia po otrzymaniu karty
Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB 24.04.2019 Brak głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 czerwca 2015 r. Smartfon Xiaomi Redmi 6A o wartośći 449 zł Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarłeś umowę o kartę kredytową Citi Simplicity, przynajmniej raz zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibanku. W tym samym okresie wykonaj otrzymaną kartą kredytową transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1 500 zł.

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

14.05.2019

Brak głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2016 r.

21 000 punktów w programie Priceless Specials, które możesz wymienić np. na vouchery o wartości 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub u innych partnerów programu.

W każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje o łącznej miesięcznej wartości co najmniej 500 zł, zapisz się do programu Priceless Specials i przynajmniej raz zaloguj się w systemie bankowości internetowej Citibank Online.

Smartfon Xiaomi Redmi 6A

Chcąc ubiegać się o smartfona Xiaomi Redmi 6A nie mogłeś mieć po 1 czerwca 2015 r. głównej karty kredytowej w Citi Handlowym.

Nowi posiadacze karty mogą - dzięki odpowiedniej aktywności - zgarnąć smartfon o wartości 449 zł. Wymagane jest zalogowanie do bankowości elektronicznej oraz wykonanie w ciągu 3 miesięcy transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1 500 zł.

Promocja trwa do 24 kwietnia 2019 r., a z jej szczegółami zapoznasz się tutaj.

Uwolnij swój świat od długów

Oferta obowiązuję do 21 maja 2019 r. Adresowana jest do osób, które od 1 czerwca 2015 r. nie były posiadaczami głównej karty kredytowej w Citi Handlowym i mają zadłużenie w innym banku widoczne w Biurze Informacji Kredytowej. Przystępując do tej promocji, mogą one zyskać do 10 000 zł na spłatę zadłużenia w innym banku. Citi Handlowy pożyczy im pieniądze, nie pobierając przy tym żadnych opłat. RRSO wyniesie 0%.

W tej dość nietypowej promocji nagrodą jest więc brak kosztów związanych z udostępnieniem przez Citi Handlowy pieniędzy na spłatę zadłużenia w innym banku.

Szczegółowy opis tej promocji zawarliśmy w naszym artykule.

21 000 punktów w programie Priceless Specials

Na uczestników kolejnej promocji Citi Handlowego czeka dość nietypowa nagroda - 21 000 punktów w programie Priceless Specials, które można wymienić np. na vouchery o wartości 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub u innych partnerów programu. Aby zdobyć bonus, wystarczy wyrobić kartę Citi Simplicity (bądź Citibank World Elite Mastercard Ultime), a następnie spełnić kilka prostych warunków: przynajmniej raz zalogować się w systemie bankowości internetowej Citibank Online, zapisać się do programu Priceless Specials, w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcje o łącznej miesięcznej wartości co najmniej 500 zł.

Z oferty możesz skorzystać do 14 maja 2019 r., a z jej szczegółami zapoznasz się tutaj.

Podsumowanie

Citi Handlowy przyzwyczaił już nas do niezłych promocji związanych z kartami kredytowymi. Są atrakcyjne, niekiedy z "oryginalnymi" nagrodami. Dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z darmową kartą Citi Simplicity, która nie wiąże się ani z kosztami wydania "plastiku", ani z comiesięcznymi opłatami za korzystanie z niej.

Warunki, jakie bank stawia uczestnikom wszystkich promocji, są do siebie bardzo podobne. Wystarczy, że nową kartą wydasz w ciągu dwóch-trzech miesięcy określoną kwotę (na ogół kilkaset złotych) i przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości elektronicznej Citi Handlowego.

Do zdobycia są atrakcyjne bonusy, np. telefon Xiaomi Redmi 6A. Zróżnicowanie nagród sprawia, że bez większego trudu znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej to zaciąganie długu, który trzeba spłacić w wyznaczonym momencie. Zachęcamy do lektury naszych tekstów o tym, jak dobrze wybrać kartę kredytową oraz o tym jak mądrze i bezpiecznie z niej korzystać.

Z ostatniej chwili

 • 25.03.2019 14:13

  3 nagrody do wyboru, każda o wartości do 300 zł. To Ty decydujesz, o którą będziesz się ubiegał. Poznaj promocję "Korzyści dla Ciebie 2019" banku Credit Ag

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.