My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym

Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym
Źródło: strona promocji

Citibank to idealny wybór dla poszukujących promocji związanych z kartami kredytowymi. Na ogół są one powiązane z wieloma programami rabatowymi, ale w przypadku Citi Handlowego do wynikających z tego profitów dochodzą jeszcze liczne prezenty od banku. W naszym zestawieniu przedstawiamy najciekawsze z aktualnych ofert specjalnych kart kredytowych w Citi Handlowym.

Myśląc o założeniu karty kredytowej i przyglądając się propozycjom Citibanku, naprawdę jest w czym wybierać. Bank przygotował bowiem różnorodną ofertę nagród, dzięki czemu nowemu klientowi łatwo jest znaleźć coś dla siebie. Marketingowcy z Citibanku często zaskakują pomysłami na nagrody. Dotyczy to także bonusów za założenie konta osobistego. Więcej informacji o samym rachunku i związanych z nim promocjach znajdziecie w naszej analizie.

Wszystkie przedstawione poniżej akcje dotyczące karty kredytowej Citi Simplicity odbywają się na podobnych warunkach, ale różna jest karencja, czyli okres, w którym chętny do udziału w promocji nie mógł posiadać głównej karty kredytowej w Citi Handlowym.

Należy jednak pamiętać, że promocje nie łączą się ze sobą, dlatego warto dokładnie prześledzić każdą ofertę i wybrać dla siebie najlepszą - najatrakcyjniejszą pod względem bonusu i najprostszą do realizacji. Nasze krótkie zestawienie będzie z pewnością w tym bardzo pomocne.

Aktualne promocje

Poniżej prezentujemy aktualnie trwające promocje kart kredytowych Citibanku. Możesz skorzystać tylko jednej z nich. Wybierz zatem taką nagrodę, jaka Ci najbardziej odpowiada i takie warunki, które przyjdzie Ci najłatwiej spełnić.

Zakupy na Allegro lub w Biedronce

Na początek tabelka, w której porównujemy dwie - naszym zdaniem - najciekawsze promocje

Nazwa promocji Termin Warunki karencji Nagroda Zadania do wypełnienia po otrzymaniu karty
Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj 400 zł na Allegro 31.07.2019 Brak głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2017 r. 400 zł na Allegro.pl W ciągu 3 miesięcy od wydania karty wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1500 zł i choć raz zaloguj się w systemie bankowości internetowej Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i by zdobyć 400 zł na zakupy w Biedronce

3.10.2019

Brak głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2017 r.

Voucher na zakupy w Biedronce o wartości 400 zł

W ciągu 3 miesięcy od wydania karty wykonaj transakcje o łącznej wartości co najmniej 2000 zł i przynajmniej raz zaloguj się w systemie bankowości internetowej Citibank Online lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

2 lata słuchania za darmo

Miłośnicy muzyki mogą jeszcze rozważyć udział w promocji, w której nagrodą jest możliwość korzystania przez 2 lata za darmo z serwisu muzycznego TIDAL. Na pierwszy rzut oka bonus wygląda mało atrakcyjnie, ale jego wartość to blisko 500 zł. Z propozycji można skorzystać do 31 grudnia 2019 r. Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie w ciągu 3 miesięcy od chwili podpisania umowy o kartę transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1500 zł i zalogowanie się choć raz w tym czasie do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Dalsze informacje na temat tej akcji znajdziesz tutaj.

Propozycja dla zadłużonych

Dla dopełnienie obrazu różnorodności promocji "kredytówki" Citibanku, wspomnijmy jeszcze o akcji "Uwolnij swój świat z kartą kredytową Citi Simplicity". W jej ramach Citibank pożyczy Ci maksymalnie 10 000 zł, byś mógł spłacić swoje zadłużenie w innym banku. Co ciekawe, pieniądze otrzymasz zupełnie za darmo, oddasz dokładnie tyle, ile pożyczysz.

Oferta jest ważna do 5 listopada 2019 r. a jej szczegóły opisaliśmy w tym artykule.

Nagrody w programie poleceń

Karta Citi Simplicity uczestniczy również w programie poleceń. Jej posiadacz, który zarekomenduje ją skutecznie nowemu klientowi, otrzyma punkty Mastercard Priceless Specials o równowartości 100 zł. Z kolei osoba polecona, po wypełnieniu prostych warunków aktywności, zostanie nagrodzona bonusem w postaci 21 000 pkt we wspomnianym programie, co stanowi równowartość 350 zł.

Więcej informacji na temat tej akcji, trwającej do 30 września 2019 r., znajdziesz w tym tekście.

Podsumowanie

Citi Handlowy przyzwyczaił już nas do niezłych promocji związanych z kartami kredytowymi. Są atrakcyjne, niekiedy z "oryginalnymi" nagrodami. Dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z darmową kartą Citi Simplicity, która nie wiąże się ani z kosztami wydania "plastiku", ani z comiesięcznymi opłatami za korzystanie z niej. Korzystając z niej, możesz brać udział w loterii i wygrać atrakcyjne nagrody. Masz dostęp do ofert Programu Korzyści Citi Specials, w tym możliwość uzyskania do 15% rabatu w wybranych restauracjach.

Warunki, jakie bank stawia uczestnikom wszystkich promocji, są do siebie bardzo podobne. Wystarczy, że nową kartą wydasz w ciągu dwóch-trzech miesięcy określoną kwotę i przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości elektronicznej Citi Handlowego.

Pamiętaj, że do zdobycia są atrakcyjne premie, np. nagrody rzeczowe czy premie pieniężne. Zróżnicowanie bonusów sprawia, że bez większego trudu znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej to zaciąganie długu, który trzeba spłacić w wyznaczonym momencie. Zachęcamy do lektury naszych tekstów o tym, jak dobrze wybrać kartę kredytową oraz o tym jak mądrze i bezpiecznie z niej korzystać.

Komentarze