Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym

Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym
Źródło: strona promocji
Spis treści

Myśląc o założeniu karty kredytowej i przyglądając się propozycjom Citibanku, naprawdę jest w czym wybierać. Bank przygotował bowiem różnorodną ofertę nagród, dzięki czemu nowemu klientowi łatwo jest znaleźć coś dla siebie. Marketingowcy z Citibanku często zaskakują pomysłami na nagrody. Dotyczy to także bonusów za założenie konta osobistego (więcej informacji o samym rachunku i związanych z nim promocjach znajdziecie w naszej analizie).

Wszystkie przedstawione poniżej promocje karty kredytowej Citi Simplicity odbywają się na podobnych warunkach, ale różna jest karencja, czyli okres, w którym chętny do udziału w akcji nie mógł posiadać głównej karty kredytowej w Citi Handlowym.

Należy jednak pamiętać, że promocje nie łączą się ze sobą, dlatego warto dokładnie prześledzić każdą ofertę i wybrać dla siebie najlepszą - najatrakcyjniejszą pod względem bonusu i najprostszą do realizacji. Nasze krótkie zestawienie będzie z pewnością w tym bardzo pomocne.

Aktualne promocje

Poniżej prezentujemy aktualnie trwające promocje kart kredytowych Citibanku. Możesz skorzystać tylko z jednej z nich. Wybierz zatem taką nagrodę, jaka Ci najbardziej odpowiada i takie warunki, które przyjdzie Ci najłatwiej spełnić.

Podsumowanie

Citi Handlowy przyzwyczaił już nas do niezłych promocji kart kredytowych. Są atrakcyjne, niekiedy z "oryginalnymi" nagrodami. Dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z darmową kartą Citi Simplicity, która nie wiąże się ani z kosztami wydania "plastiku", ani z comiesięcznymi opłatami za korzystanie z niej.

Warunki, jakie bank stawia uczestnikom wszystkich promocji, są do siebie bardzo podobne. Zwykle wystarczy, że nową kartą wydasz w ciągu kilku miesięcy określoną kwotę i zalogujesz się do bankowości elektronicznej Citi Handlowego.

Pamiętaj, że do zdobycia są atrakcyjne premie, np. nagrody rzeczowe czy bonus w gotówce. Zróżnicowanie premii sprawia, że bez większego trudu znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj jednak, że korzystanie z karty kredytowej to zaciąganie długu, który trzeba spłacić w wyznaczonym momencie. Zachęcamy do lektury naszych tekstów o tym, jak dobrze wybrać kartę kredytową oraz o tym jak mądrze i bezpiecznie z niej korzystać.