Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym

Najlepsze promocje kart kredytowych w Citi Handlowym Źródło obrazka: strona promocji

Citibank to idealny wybór dla poszukiwaczy promocji na kartach kredytowych. Karty te zazwyczaj powiązane są z i tak niemałą liczbą programów rabatowych, ale teraz do standardowych profitów dochodzą jeszcze liczne prezenty od banku. W naszym zestawieniu przedstawiamy najciekawsze z aktualnych ofert specjalnych kart kredytowych w Citi Handlowym.

W przypadku promocji związanych z kartami kredytowymi w Citibanku naprawdę jest w czym przebierać. Bank przygotował bowiem dość różnorodną ofertę nagród, dzięki czemu nowemu klientowi łatwo jest znaleźć coś dla siebie.

Wszystkie przedstawione poniżej akcje odbywają się na niemal identycznych warunkach. Większość z nich jest również skierowana są do osób, które nie miały głównej karty kredytowej w Citi Handlowym od 1 czerwca 2015 r.

Należy jednak pamiętać, że promocje nie łączą się ze sobą, dlatego warto dokładnie prześledzić każdą ofertę i wybrać dla siebie najlepszą. Nasze krótkie zestawienie może być w tym celu pomocne.

Aktualne promocje

Poniżej prezentujemy aktualnie trwające promocje kart kredytowych Citibanku. Możesz skorzystać tylko jednej z nich. Wybierz zatem taką nagrodę, jaka Ci najbardziej odpowiada i takie warunki, które przyjdzie Ci najłatwiej spełnić.

300 zł do drogerii Hebe

Nagrodą w tej akcji jest bon zakupowy do drogerii Hebe o wartości 300 zł. Aby otrzymać nagrodę, musisz jedynie wyrobić dowolną kartę kredytową znajdującą się w ofercie Citibanku i w każdym z dwóch kolejnych miesięcy liczonych od daty zawarcia umowy wykonać przynajmniej 5 transakcji na dowolną kwotę oraz przynajmniej raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej.

Z oferty możesz skorzystać do 31 października 2018 r. Szczegóły promocji znajdziesz w tym tekście, a do akcji możesz przystąpić

Nawet 400 zł w gotówce za opłacenie ubezpieczenia

Ostatnia z opisywanych akcji to promocja, w której do zyskania jest nawet 400 zł premii w postaci zasilenia rachunku karty kredytowej (50 zł + 350 zł). Nagrodę otrzymasz, jeśli zamówisz kartę kredytową w Citibanku, a do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do bankowości elektronicznej oraz opłacić polisę w LINK4 na kwotę min. 800 zł (alternatywnie dokonać transakcji kartą na min. 800 zł).

Oferta obowiązuje do 25 stycznia 2019 r. Warunki akcji opisaliśmy tutaj, a z promocji skorzystasz poprzez tę stronę.

Zakończone promocje

Poniżej znajdziesz listę zakończonych promocji kart kredytowych Citibanku.

250 zł do Biedronki + szansa na smartfon Samsung Galaxy A6 lub 250 tys. zł

Nowi posiadacze kart kredytowych w Cit Handlowym mogą aktualnie zgarnąć w łatwy sposób e-kod o wartości do 250 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. W tym celu należy założyć kartę, zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank Online oraz wykonać transakcję na łączną kwotę min. 1000 zł.

To jednak nie koniec. Wystarczy, że zaproponujesz hasło reklamowe karty Citi Simplicity, a zyskasz szansę na wygranie jednego z 200 smartfonów Samsung Galaxy A6 lub nagrody głównej - 250 tys. zł!

Konkurs trwa do 1 października 2018 r. Szczegóły akcji przedstawiliśmy tutaj.

Głośnik JBL Flip 3

W tej akcji do zyskania jest głośnik JBL Flip 3 o wartości 359 zł. Wymagania? Wystarczy zalogować się do bankowości elektronicznej i w ciągu dwóch kolejnych miesięcy dokonać transakcji kartą na min. 1000 zł.

Promocja obowiązuje do 4 września 2018 r. Szczegóły znajdziesz tutaj.

400 zł do Decathlonu

Korzystając z tej oferty, możesz zyskać nawet 400 zł do sklepów Decathlon w formie dwóch voucherów (300 zł + 100 zł). Warunki są takie, jak powyżej - zalogowanie do bankowości internetowej i dokonanie min. 5 transakcji kartą kredytową. Jeśli chcesz otrzymać maksymalną premię, do końca drugiego miesiąca (po miesiącu zawarcia umowy) musisz dokonać transakcji na kwotę min. 2000 zł.

Akcja trwa do 28 sierpnia 2018 r. Opisaliśmy ją tutaj.

300 zł do CityFit

W tej promocji możesz zdobyć 300 zł do sklepów CityFit, a warunki są naprawdę proste. Zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę, a do tego wykonaj 5 transakcji miesięcznie do końca drugiego miesiąca po miesiącu podpisania umowy.

Promocja trwa do 22 sierpnia 2018 r. Szczegóły znajdziesz w tym tekście.

Nawet 500 zł do Biedronki

Ta akcja nieco różni się od powyższych. Skierowana jest do osób, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citibanku karty kredytowej, a do zyskania jest nawet 500 zł do sieci Biedronka (50 zł przez 10 kolejnych miesięcy). Wystarczy, że zawnioskujesz o kartę kredytową, zalogujesz się do bankowości internetowej, a następnie przez 10 kolejnych miesięcy będziesz dokonywał transakcji kartą kredytową na min. 1000 zł miesięcznie.

Akcja obowiązuje do 14 sierpnia 2018 r. Więcej przeczytasz o niej w tym artykule.

Promocja ze smartfonem LG K4

W tej promocji nagrodą jest smartfon LG K4 o wartości 349 zł brutto. Aby otrzymać nagrodę rzeczową, złóż wniosek o kartę kredytową w Citi Handlowym i podpisz umowę. Potem zaloguj się do bankowości internetowej, a następnie przez kolejne 3 miesiące wykonaj po minimum 5 transakcji (w każdym z miesięcy).

Promocja ważna jest do 25 lipca 2018 r. Więcej piszemy o niej tutaj.

300 zł do morele.net

W tej specjalnej akcji możesz otrzymać bon na 300 zł do sklepów z grupy morele.net. Wymagania stawiane przez bank są takie same, jak w innych aktualnych promocjach. Wystarczy, że zawnioskujesz o kartę kredytową Citibanku, raz zalogujesz się do bankowości internetowej, a w każdym z dwóch miesięcy po podpisaniu umowy o kartę dokonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych.

Oferta ważna jest do 4 lipca 2018 r. Szczegóły znajdziesz tutaj.

300 zł do Allegro

Ta oferta specjalna związana jest z voucherem o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro.pl. Warunki otrzymania tej nagrody są identyczne do już wyżej opisanych - złożenie wniosku o kartę kredytową Citibanku, wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z dwóch kolejnych miesięcy oraz zalogowanie do bankowości internetowej.

Akcja trwa do 31 maja 2018 r. Opisaliśmy ją w tym tekście.

300 zł premii pieniężnej

W tej promocji kart kredytowych Citibanku można zyskać 300 zł premii pieniężnej (w postaci zasilenia rachunku karty). Aby otrzymać premię, należy złożyć wniosek o kartę kredytową w Citi Handlowym (i oczywiście ją otrzymać), zalogować się do bankowości internetowej, a następnie przez kolejne 2 miesięcy wykonać po minimum 5 transakcji (w każdym z miesięcy).

Oferta ważna jest do 23 maja 2018 r. Szczegóły znajdziesz tutaj.

400 zł na Allegro

Takie promocje lubimy najbardziej: 400 zł wypłacane jest w postaci vouchera, który możesz dowolnie wykorzystać w trakcie swoich zakupów na jednym z najpopularniejszych serwisów sprzedażowych. Nie ma tu wymogu minimalnej wartości zakupów czy określonej kategorii produktów – po prostu kupujesz to, co chcesz.

Warunki? Po wyrobieniu karty kredytowej w Citibanku powinieneś przeprowadzić nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł oraz choć raz zalogować się do systemu bankowości internetowej. Na spełnienie tych wymogów masz sporo czasu, bo od dwóch do prawie 3 miesięcy.

Promocja trwa do 31 stycznia 2018 r. Akcję szczegółowo opisaliśmy w tym artykule.

400 zł do perfumerii Douglas

Poniższa promocja to voucher o wartości 400 zł do perfumerii Douglas (internetowej lub sklepów stacjonarnych).

Wymagania stawiane klientom w tej akcji są podobne do już wspomnianych: powinieneś wyrobić główną kartę Citibanku, np. darmową kartę Citi Simplicity, w ciągu kolejnych 2 miesięcy wykonać nią po min. 5 transakcji oraz przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości internetowej.

Promocja trwa do 31 stycznia 2018 r. Jej opis znajdziesz tutaj.

400 zł do OleOle!

Kolejna oferta kart kredytowych jest podobna do powyższej. Tutaj możesz otrzymać voucher o wartości 400 zł na zakupy w internetowym sklepie OleOle!.

Warunki akcji nie różnią się od wymogów stawianych w promocji z Frisco: po wyrobieniu karty kredytowej w Citi Handlowym pozostaje Ci wykonanie transakcji bezgotówkowych na min. 1000 zł oraz choć jedno zalogowanie się do serwisu bankowości internetowej.

Do akcji możesz przystąpić do 31 stycznia 2018 r. Więcej szczegółów przedstawiliśmy w tym artykule.

400 zł na Wakacje.pl

Jeśli planujesz wyjazd zagraniczny, może zainteresować Cię promocja, w której możesz otrzymać voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie (lub biurze stacjonarnym) Wakacje.pl

Wymagania stawiane w promocji są podobne do akcji z Douglas - wystarczy wyrobić kartę kredytową w Citi Handlowym, zalogować się raz do bankowości internetowej oraz w ciągu dwóch miesięcy, liczonych od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę, wykonanie min. 5 transakcji kartą kredytową (w każdym miesiącu).

Z oferty możesz skorzystać do 31 stycznia 2018 r. Promocję opisaliśmy w tym tekście.

300 zł do Biedronki

W tej akcji promującej karty kredytowe Citibanku można zdobyć 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Aby zyskać voucher, należy wyrobić kartę kredytową w Citi Handlowym, zalogować się do bankowości internetowej, a następnie w ciągu kolejnych 2 miesięcy wykonać po minimum 5 transakcji (w każdym z miesięcy).

Oferta ważna jest do 5 lutego 2018 r. Szczegóły znajdziesz w tym artykule.

Podsumowanie

Citi Handlowy przyzwyczaił już nas do niezłych promocji związanych z kartami kredytowymi. Opisane oferty dotyczą wszystkich "kredytówek" dostępnych w Handlowym, my jednak polecamy zapoznanie się z darmową kartą Citi Simplicity, która nie wiąże się ani z kosztami wydania "plastiku", ani z comiesięcznymi opłatami za korzystanie z niej.

Warunki, jakie bank stawia uczestnikom wszystkich promocji, są do siebie bardzo podobne. Wystarczy, że nową kartą wydasz w ciągu dwóch-trzech miesięcy określoną kwotę (w zależności od akcji kwoty te wahają się od 400 zł do 3000 zł, jednak przeważnie jest to 1000 zł) i przynajmniej raz zalogujesz się do bankowości internetowej Citi Handlowego.

A do zdobycia są atrakcyjne bonusy, np. 300 zł w formie bonu do drogerii Hebe lub w gotówce. Zróżnicowanie nagród sprawia, że bez większego trudu znajdziesz coś dla siebie.

Z ostatniej chwili

 • 13.11.2018 15:58

  Macie ochotę na coś smacznego? Santander proponuje 100 zł do wykorzystania na Pyszne.pl za założenie Konta Jakie Chcę z usługami online i kartą debetową.  

 • 9.11.2018 11:08

  Nawet 800 zł na rozwój swojej firmy możesz zdobyć w promocjach w BGŻ BNP Paribas. Warto skorzystać, jeśli Twoja firma potrzebuje promowanych produktów.

 • 8.11.2018 18:26

  W nowej edycji promocji OKO w ING ponownie można zyskać 2,5% przez 4 miesiące.

 • 8.11.2018 17:43

  Kolejna okazja z Masterpass: za zakupy na shumee.pl na min. 50 zł można otrzymać aż 20 zł rabatu. Szczegóły.

 • 6.11.2018 19:00

  Wystarczy, że za zakupy w sklepie internetowym merlin.pl zapłacicie Masterpassem, a otrzymacie 15 zł rabatu. Zamawiajcie - korzystajcie.

 • 6.11.2018 11:41

  Wraz z otwarciem konta 360° w Banku Millennium i spełnienie kilku prostych warunków można zyskać 200 zł premii oraz 6 biletów do Multikina.

 • 5.11.2018 17:54

  Odwiedzasz sklep internetowy empik.com. Zamawiasz przydatne Ci produkty za min. 60 zł. Płacisz Blikiem. Dostajesz 10 zł na następne zakupy.

 • 5.11.2018 10:01

  50 zł to nagroda, jaką Alior Bank oferuje za skuteczne polecenie swojego kantoru walutowego. Warunki nie są trudne, więc warto sięgnąć po tę premię.

 • 2.11.2018 15:27

  Nowe konto oszczędnościowe w ofercie Idea Banku: na Koncie Idealnie Prostym zyskać można do 3,2% w skali roku dla środków do 20 tys.

 • 2.11.2018 15:11

  W II edycji programu poleceń Getin Banku ponownie do zgarnięcia jest 500 zł za polecanie rachunku oraz 50 zł dla nowego klienta.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.