Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100, 200 a może 651 zł lub więcej? Najlepsze promocje bankowe września

100, 200 a może 651 zł lub więcej? Najlepsze promocje bankowe września
Spis treści

Banki bardzo aktywnie promują konta i karty kredytowe ze swojej oferty. Za skorzystanie z nich proponują przeważnie premie gotówkowe, ale i niekiedy nagrody rzeczowe. Po co to robią? Czy to się im opłaca? Tak! Pisaliśmy o tym w osobnym artykule.

Przyjrzyjmy się więc kilku aktualnym akcjom. Pokażemy, że udział w niektórych umożliwia skorzystanie z kolejnych ofert danego banku. Uczestnicząc w promocjach różnych podmiotów, możesz zmaksymalizować swoje zyski.

100 zł za Konto Przekorzystne + 3% na Koncie Oszczędnościowym w Pekao

Konto Przekorzystne w Pekao założysz dosłownie w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że złożysz wniosek o rachunek na stronie promocji i zawrzesz z bankiem umowę, korzystając z weryfikacji tożsamości przy pomocy selfie.

Regulamin promocji wymaga, byś zapewnił jednorazowo wpływ w wysokości min. 500 zł oraz wykonał przynajmniej 1 transakcję kartą lub w aplikacji PeoPay.

Jako klient Pekao zyskasz dostęp do Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 3% w skali roku (przez pół roku dla kwot do 30 000 zł).

150 zł za eKonto osobiste + 2,6% na rachunku Moje cele w mBanku

Udział w tej akcji też zaczynasz od założenia konta osobistego na stronie promocji. Później musisz zapewnić 2 wpływy po min. 1000 zł (pierwszy z nich w ciągu 7 dni od uruchomienia rachunku) i wykonać w dwóch kolejnych miesiącach po 5 transakcji kartą lub Blikiem.

Niejako przy okazji zyskasz dostęp do rachunku oszczędnościowego Moje cele, który może być oprocentowany 2,6% w skali roku. Wystarczy, że zadbasz, by suma wpływów na to konto była w danym miesiącu wyższa co najmniej o 100 zł od sumy wydatków (obciążeń).

200 zł za Konto Jakie Chcę + nawet 530 zł w innych akcjach w Santanderze

Wielkim atutem promocji organizowanych przez bank Santander jest możliwość ich łączenia. We wrześniowym zestawie do zgarnięcia jest 200 zł za otwarcie rachunku (możesz to zrobić tutaj). Twój zysk wzrośnie o 80 zł, jeśli skorzystasz z programu poleceń (tutaj znajdziesz potrzebny kod polecenia). Do zdobycia jest też 150 zł za przeniesienie wynagrodzenia do Santandera. Opłacając z Konta Jakie Chcę rachunki za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję, bank będzie Ci zwracał 1% wydatków. W ciągu roku możesz odzyskać nawet 300 zł.

200 zł za Konto 360° + 200 zł za kartę kredytową + 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit + bonus w programie poleceń od Banku Millennium

Akcje organizowane przez Bank Millennium to „klasyka” promocji bankowych. Dla zdobycia 200 zł bonusu wystarczy założenie rachunku, aktywowanie aplikacji mobilnej, zapewnienie w trzech kolejnych miesiącach wpływu w wysokości min. 1000 zł i wykonanie w nich min. jednej transakcji kartą lub Blikiem.

Sięgnięcie po 200 zł za kartę kredytową jest równie proste. Regulamin tej akcji wymaga złożenia wniosku w bankowości elektronicznej i wykonania „kredytówką” transakcji o łącznej wartości 250 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Informacje na temat podwyższenia oprocentowania na Koncie Profit znajdziesz w osobnym artykule, a o programie poleceń przeczytasz tutaj (w tekście zamieściliśmy kod polecenia).

300 zł za Konto dla Ciebie + 50 zł w programie poleceń + 3% na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole

W akcji „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019” do wyboru są aż 3 bonusy, ale my rekomendujemy wybór pewnej premii pieniężnej 100 lub 300 zł. Jej wysokość zależy od wysokości wpływu na Twój rachunek. Gdyby w trzech kolejnych miesiącach Twoje konto było zasilane kwotą 1000 zł lub więcej, otrzymasz 100 zł nagrody. Jeśli jednak zapewnisz wpływy w wysokości powyżej 3000 zł, to zgarniesz bonus 300 zł.

Na początek załóż konto (najlepiej z udostępnionym przez nas kodem polecenia, dzięki czemu zyskasz dodatkowe 50 zł w programie poleceń). Później zleć przeniesienie do Credit Agricole jakiegokolwiek swojego rachunku z innego banku i zapewnij wpływ na Konto dla Ciebie w trzech kolejnych miesiącach.

Dodajmy, że w ofercie „na start” możesz dodatkowo zyskać 3% w skali roku na Rachunku Oszczędzam. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 50 000 zł.

251 zł za Konto Otwarte na Ciebie + 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

Uczestnicząc w obu akcjach przygotowanych przez BNP Paribas, możesz zgarnąć 651 zł. Należy zacząć od założenia Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową, a później zawnioskować o kartę kredytową.

Obowiązki w ramach promocji rachunku osobistego sprowadzają się do wykonania 2 przelewów oraz zapewnienia wpływów w wysokości min. 1000 zł i dokonania transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł w dwóch kolejnych miesiącach.

W przypadku starań o bonus za kartę kredytową w każdym z 4 kolejnych miesięcy wykonaj nią transakcje na łączną kwotę min. 1000 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek, otrzymasz 100 zł.

Łatwe 450 zł dzięki połączeniu 3 prostych promocji

Jeśli udział w jednej akcji to dla Ciebie zbyt małe wyzwanie i chciałbyś wziąć udział w kilku, by tym samym zwiększyć swoje zyski, proponujemy następujący zestaw promocyjny:

100 zł od Pekao + 200 zł od Santandera + 150 zł w mBanku = 450 zł premii

Decydując się na przeniesienie wynagrodzenia do Santandera i otwarcie w tym banku rachunku w programie poleceń, dorzucisz do tego 230 zł, czyli w sumie zgarniesz 680 zł.

Załóżmy jednak, że wolisz poprzestać na 450 zł. Twoje działania mogą wyglądać następująco:

We wrześniu 2019 r.

  • otwierasz 3 rachunki objęte promocją, czyli Konto Przekorzystne w Pekao, Konto Jakie Chcę w Santanderze i eKonto osobiste w mBanku
  • w ciągu 7 dni od podpisania umowy w mBanku przelewasz na nowo otwarty rachunek 1000 zł
  • wykonujesz przelewy z mBanku – 500 zł do Pekao i 400 zł do Santandera

W październiku 2019 r.

  • wykonujesz 1 operację kartą lub Blikiem w Pekao
  • realizujesz 5 transakcji kartą lub Blikiem w Santanderze
  • dokonujesz 5 płatności kartą od mBanku

W listopadzie 2019 r.

  • realizujesz 5 transakcji kartą lub Blikiem w Santanderze
  • zapewniasz wpływ 1000 zł na rachunek w mBanku i wykonujesz 5 transakcji kartą tego banku

We wszystkich promocjach liczy się liczba płatności dokonanych „plastikiem” (kwoty nie mają znaczenia). Po spełnieniu warunków akcji spokojnie czekasz na nagrodę. W Pekao premię otrzymasz w listopadzie 2019 r., w mBanku w listopadzie (100 zł) i w grudniu (50 zł), a w Santanderze w styczniu 2020 r.

Jeśli nie chcesz ponieść kosztów prowadzenia rachunku czy karty, pamiętaj o działaniach, które sprawią, że bank nie pobierze opłat za te produkty.

Co wybierasz?

Przedstawiliśmy najciekawsze – naszym zdaniem – promocje bankowe obowiązujące we wrześniu i sugestię połączenia 3 z nich, by zwiększyć zyski. Czy weźmiesz udział w którejś akcji, zależy tylko od Ciebie. Zauważ, że wiele bonusów możesz otrzymać jeszcze w tym roku. Z pewnością przydadzą się w okresie świątecznym.