Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 24 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Citi Handlowy lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: Łatwe 400 zł w bonie na Allegro za bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku!.

3400 punktów (czyli nawet 120 zł) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart kredytowych Citibanku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

3400 punktów (czyli nawet 120 zł) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart kredytowych Citibanku
Źródło: strona promocji

Na ogół promocje programu lojalnościowego Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) prowadzonego przez firmę Mastercard adresowane są do osób, które jeszcze w nim nie uczestniczą, a punkty powitalne mają zachęcić do przystąpienia do niego. Tym razem jest inaczej – w akcji, trwającej do 24 grudnia 2019 r., może wziąć udział każdy posiadacz karty kredytowej z logo Mastercarda wydanej przez Citi Handlowy.

Nie warto jednak zwlekać, bo 3400 punktów (możesz je wymienić m.in. na 4 bilety do kina lub voucher o wartości 50 zł) otrzyma tylko 7700 osób, które jako pierwsze spełnią warunki regulaminu.

2 transakcje i punkty będą Twoje

Warunki otrzymania premii są bardzo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 24 grudnia 2019 r. zarejestruj swoją kartę kredytową od Citibanku w programie Bezcenne Chwile. Jeśli już to zrobiłeś, pomijasz ten krok.

Krok 2
Krok 2

Także do 24 grudnia 2019 r. wykonaj transakcje „kredytówką” u co najmniej 2 różnych partnerów promocji na łączną kwotę min. 100 zł. Pamiętaj o ograniczonej puli nagród. Decyduje kolejność spełnienia warunków!

Informacja
Informacja

Do wyboru masz następujące sklepy:

Empik, W. KRUK, Decathlon, Circle K, Home&You, Homla, Świat zabawek, Ski team, RTV Euro AGD, Czas na herbatę.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile w terminie 30 dni kalendarzowych od spełnienia wszystkich warunków. Bank powiadomi Cię o przyznaniu bonusu także w bankowości elektronicznej Citibank Online.

Drukuj

Prosta promocja, ale trzeba uważać

Transakcje bezgotówkowe, które wykonasz, starając się o nagrodę, muszą spełniać wymogi „Regulaminu kart kredytowych” Banku Handlowego SA. Nie mogą to więc być m.in. płatności związane z grami hazardowymi. Oczywiście nie zostaną też zaliczone transakcje zwrócone.

Przed przekazaniem Ci premii bank sprawdzi, czy Twoja „kredytówka” jest nadal aktywna i nie znajduje się w okresie wypowiedzenia. Gdyby tak było, nie otrzymasz nagrody.

Przyznane Ci punkty w programie Bezcenne Chwile będziesz mógł wykorzystać w ciągu 4 miesięcy od daty ich otrzymania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Z nagrody nie musisz się rozliczać z urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Choć regulamin akcji mówi ogólnie o posiadaniu „kredytówki” banku Citi Handlowy, to my sugerujemy skorzystanie z karty Citi Simplicity, która nic nie kosztuje przy wydaniu, nie generuje żadnych kosztów w trakcie jej posiadania (przy założeniu, że należności są regulowane terminowo), a na dodatek wiążą się z nią liczne przywileje. Na dodatek Citibank co pewien czas organizuje specjalne akcje promocyjne dla jej posiadaczy.

Być może nie masz jeszcze Citi Simplicity w swoim portfelu. Spójrz, jak różnorodne nagrody bank przygotował dla tych, którzy zechcą po nią sięgnąć.

Szybka akcja

Opisywana promocja należy do gatunku „szybka akcja”. Wystarczy, że zapłacisz kartą kredytową Citi Simplicity u 2 różnych partnerów tej akcji, wydając w sumie min. 100 zł, a 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile będzie Twoje. Co prawda Citibank wskazuje miejsca, w których możesz zrealizować transakcje, ale nie stawia żadnych ograniczeń co do tego, na jaką nagrodę z katalogu programu zamienisz otrzymane punkty.

Nie ma na co czekać, ruszaj do działania. Pamiętaj, że premię otrzyma tylko 7700 osób, które jako pierwsze zrealizują warunki regulaminu.

Przydatne dokumenty

  1. https://Regulamin promocji "Nagrody za zakupy z programem Mastercard Bezcenne Chwile".

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. Od tamtego czasu bank systematycznie rozwijał swoje usługi, jak i sieć oddziałów. W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy).

Czytaj więcej