Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Nawet 300 zł za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w w BNP Paribas i aktywne korzystanie z rachunku

Nawet 300 zł za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w w BNP Paribas i aktywne korzystanie z rachunku

Najnowszą ofertę specjalną BNP Paribas można określić jednym zdaniem - „wysoka nagroda, ale dla aktywnych”. Bonusem w promocji są trzy premie gotówkowe o łącznej wartości 300 zł, jednak aby uzyskać nagrodę w danym miesiącu (czyli maksymalnie 100 zł), będziesz musiał wykonać min. 20 operacji, zwanych w regulaminie "aktywnościami". Premiowane przez organizatora, czyli spółkę Hagen, czynności obejmują przelewy, transakcje Blik, transakcje bezgotówkowe lub wpływ na konto w wysokości min. 500 zł. Za każdą pojedynczą aktywność otrzymasz w nagrodę 5 zł.

Co istotne, organizator nie narzuca minimalnych limitów dla poszczególnych aktywności. Jeśli chcesz, możesz w danym miesiącu wykonać 20 przelewów lub przeprowadzić 20 transakcji bezgotówkowych, ewentualnie: 3 przelewy, 7 transakcji BLIK i 10 płatności kartą - słowem, dowolnie konfigurować swoje "aktywności".

Możesz wreszcie przeprowadzić mniejszą liczbę operacji i poprzestać na niższej premii.Tak naprawdę, aby bank nie wykluczył Cię z akcji, wystarczy 1 aktywność w miesiącu!

Reasumując, w tej promocji wysokość nagrody oraz sposób jej zdobycia zależą wyłącznie od Ciebie.

Z promocji „Nagrody za aktywność” możesz skorzystać do 13 grudnia 2021 r. jednak organizator wprowadził limit zgłoszeń – bonus trafi do pierwszych 3000 klientów, którzy zarejestrują się w akcji. Po przekroczeniu limitu kolejne rejestracje nie będą przyjmowane, a informacja o tym pojawi się na stronie promocji.

Nowi klienci mile widziani

Niestety, z najnowszej propozycji banku skorzystają wyłącznie nowi klienci. Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej i posiadają dowód osobisty jako dokument tożsamości. Ponadto uczestnik akcji w dniu składania wniosku o otwarcie konta w ramach promocji nie może być stroną umowy ramowej z BNP Paribas.

Dodajmy także, że regulamin wyklucza osoby, które w okresie 12 miesięcy przed dniem wnioskowania o konto były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo–rozliczeniowego w BNP Paribas.

3 x 100 zł do Twojej dyspozycji

Warunki zdobycia nagrody nie należą do specjalnie trudnych, aczkolwiek – jak już wspomnieliśmy – będą wymagały sporego zaangażowania. Aby otrzymać wszystkie 3 bonusy, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 13 grudnia 2021 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej, podając imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Wyraź także zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia akcji.

Przypominamy o ograniczonej puli promocyjnych wniosków!

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linka, który wyświetli się na ekranie i zostanie także wysłany mailowo, do 13 grudnia 2021 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z jedną z trzech kart debetowych z oferty BNP Paribas i dostępem do bankowości elektronicznej.

Informacja
Informacja

Na tym etapie wybierz również sposób zawarcia umowy - na stronie internetowej banku z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera lub za pomocą aplikacji mobilnej, w ramach której weryfikacja tożsamości następuje poprzez Wideoweryfikację W obu przypadkach odbywa się to z użyciem kodu SMS w systemie partnera banku, Autenti.

Krok 3
Krok 3

Do 31 grudnia 2021 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną.

Najpóźniej do wspomnianej daty powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych wskazane jest, byś aktywował kartę w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W styczniu 2022 r. wykonaj min. 20 operacji na koncie – mogą być to przelewy, transakcje Blik, transakcje bezgotówkowe lub wpływ na rachunek min. 500 zł.

Krok 5
Krok 5

Wiadomość o nagrodzie 100 zł za aktywność w styczniu otrzymasz do 17 lutego 2022 r, natomiast do 23 lutego 2022 r. musisz zalogować się na stronie, do której zaprowadzi Cię link podany w mailu, i przekazać numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma trafić Twoja nagroda.

To jednorazowa operacja. Kolejne premie będą przekazywane na wskazany rachunek automatycznie.

Nagroda
Nagroda

Maksymalnie 100 zł premii zasili Twoje konto do końca lutego 2022 r.

Krok 6
Krok 6

W lutym i marcu 2022 r. spełnij dokładnie te same warunki co w styczniu, czyli w każdym z tych dwóch miesięcy przeprowadź 20 operacji zdefiniowanych w regulaminie jako premiowana "aktywność".

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu nagrody 100 zł za luty zostanie przesłana do Ciebie do 25 marca, natomiast premia wpłynie na Twój rachunek do końca tego miesiąca.

Z kolei informację o ostatnim bonusie otrzymasz najpóźniej 25 kwietnia, zaś samą premię do 30 kwietnia 2022 r.

Wymagane działania

Jak już wspomnieliśmy, regulamin dopuszcza różne aktywności. Warto więc, abyś znał najważniejsze pojęcia, zanim przystąpisz do działania.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay, Google Pay, czy SwatchPAY). Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC, wyszczególnionych w regulaminie akcji (np. związane z grami hazardowymi czy przekazami pieniężnymi).

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Transakcja Blik

Ta aktywność określona jest dość zdawkowo - jako transakcja z użyciem kodu Blik generowanego w aplikacji mobilnej. Można to rozumieć jako płatności Blikiem w sklepie.

Dodatkowe informacje

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Czy Konto Otwarte na Ciebie to konto opłacalne?

Zanim jednak zdecydujesz się na udział w promocji, poświęć chwilę czasu na analizę parametrów Konta Otwartego na Ciebie. Być może zainteresuje Cię wiadomość, że sztandarowy rachunek osobisty w BNP prowadzony jest bezpłatnie. Jego charakterystyczną cechą jest również możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych, z których to Karta Otwarta na Dzisiaj może być darmowa przy zaledwie trzech transakcjach w miesiącu. Więcej szczegółów znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Bank premiuje aktywność i regularność

Nie da się ukryć, że najnowsza akcja BNP Paribas wymaga od uczestników pewnego wysiłku. Bo choć spełnienie wymogów promocji w sumie nie jest trudne, jednak trzeba pamiętać o przeprowadzeniu min. 20 operacji bankowych w miesiącu - przy tak dużej ich liczbie łatwo można którąś przeoczyć.

Na szczęście w najnowszej akcji w gruncie rzeczy chodzi o standardowe korzystanie z rachunku: przelewy, wpływy, transakcje kartą lub Blikiem (do tego sam możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie formę aktywności). Reasumując, jeśli postawione przez organizatora zadania nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu, nic nie stoi na przeszkodzie, byś skorzystał z najnowszej oferty. W sumie – 300 zł zawsze się przyda.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nagrody za aktywność"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.