Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

9 października zakończyła się akcja, w której było do zdobycia 8000 punktów. Tekst zawiera zaktualizowane informacje.

Nawet 20 000 punktów (250 zł) za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile z kartą płatniczą Alior Banku

Nawet 20 000 punktów (250 zł) za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile z kartą płatniczą Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile polega na zbieraniu punktów podczas codziennych zakupów. Stosując standardowy „przelicznik”, uzbieranie odpowiedniej ich liczby, by móc je wymienić na atrakcyjną nagrodę, jest dość trudne. Stąd różnorodne akcje umożliwiające zdobycie bonusów, np. za zakupy u partnerów programu lub za zarejestrowanie karty w Bezcennych Chwilach.

Okres obowiązywania oferty i jej uczestnicy

Tym razem okazją do zdobycia punktów powitalnych jest promocja „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku” skierowana tylko do klientów Alior Banku. Termin jej zakończenia wyznaczono na 31 grudnia 2022 r., ale nie można wykluczyć wcześniejszego jej zakończenia, gdyż nagrody może otrzymać jedynie 10 000 tysięcy posiadaczy kart debetowych oraz 3236 osób korzystających z "kredytówek" Aliora.

W promocji mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w czasie trwania oferty przystąpią do programu Bezcenne Chwile i zarejestrują w nim „plastik” od Aliora.

Zacznij od konta osobistego lub „kredytówki”

Jeśli nie uczestniczysz jeszcze w Bezcennych Chwilach i na dodatek nie jesteś klientem Alior Banku, to masz szansę na zgarnięcie kilku bonusów! Aktualnie trwają ciekawe promocje, które pozwolą Ci zdobyć nagrody powitalne i otworzą drogę do zdobycia punktów w programie Mastercarda.

Warunki promocji

Zasady akcji można streścić w zdaniu: wydaj odpowiednią kwotę kartą, a otrzymasz punkty w Bezcennych Chwilach. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej załóż Konto Jakże Osobiste w promocji (do zdobycia 400 zł w gotówce + 240 zł w postaci zwrotu części wydatków) albo sięgnij po kartę kredytową Mastercard OK! lub Mastercard TU i TAM.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2022 r. przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę płatniczą wydaną przez Alior Bank. Możesz to zrobić poprzez aplikację mobilną Alior Mobile lub bankowość internetową.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od chwili przystąpienia do Bezcennych Chwil (Twój profil w programie zostanie uruchomiony w ciągu 14 dni od momentu zawarcia umowy) i zarejestrowania w programie "plastiku" z logo Mastercard wydanego przez Aliora zapłać nim przynajmniej 100 zł (jeśli korzystasz z karty debetowej) lub 150 zł (jeśli jesteś posiadaczem karty kredytowej).

Nagroda
Nagroda

Bonusowe punkty zdobyte w ramach akcji dostępnej tylko dla klientów Alior Banku otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od chwili spełnienia warunków regulaminu i będą one ważne tylko przez 1 miesiąc od zasilenia Twojego rachunku w programie.

Po upływie terminu ważności punkty bezpowrotnie przepadają.

Ważne informacje

Niezależnie od tego, ile kart Aliora zarejestrujesz w Bezcennych Chwilach, możesz otrzymać tylko jeden bonus.

Pamiętaj, że punkty nie są przyznawane za transakcje zwrócone i anulowane, a także te wykonane w miejscach o określonych kodach MCC, których wykaz znajduje się w regulaminie promocji. Chodzi m.in. kasyna, zakup losów, przekazy pieniężne, a także doładowania portfeli cyfrowych (w tym SkyCash) oraz o zakup bonów/kart podarunkowych. Nie będziesz miał problemów z ustaleniem, czy transakcja zostanie zakwalifikowana do limitu, gdyż w bankowości elektronicznej, w szczegółach operacji, Alior Bank podaje kod MCC miejsca jej dokonania.

Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać w zeznaniu rocznym.

Mała rzecz, a cieszy

Jak widzisz, niewiele musisz zrobić, by zdobyć bonus. Przystąpienie do Bezcennych Chwil do niczego Cię nie zobowiązuje. Perspektywa zdobycia nagród może za to mobilizować do śledzenia ofert promocyjnych i zdobywania punktów w szybszy sposób, by jak najszybciej zgromadzić pokaźną ich ilość i wymienić je na atrakcyjne nagrody. Tylko od Ciebie zależy, kiedy i ile punktów zdobędziesz i jaki zrobisz z nich użytek. Pamiętaj tylko o krótkim terminie ich ważności. Po pojawieniu się punktów na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach, jak najszybciej wymień je na nagrody z katalogu, np. na vouchery do wybranych sklepów o wartości 50 zł, z których każdy "kosztuje" 4000 punktów.

Udanych zakupów!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku”

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.