Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Akcja została zakończona z powodu wyczerpania puli promocyjnych rejestracji. Sprawdź aktualne oferty promocyjne w banku BNP Paribas.

MEGA HIT! Aż 500 zł na Allegro za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

MEGA HIT! Aż 500 zł na Allegro za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, przygotowała bardzo ciekawą akcję dotyczącą Konta Otwartego na Ciebie, tym razem pod hasłem "Nagradzamy kodami".

Łączna premia w wysokości aż 500 zł do wykorzystania na zakupy na Allegro została podzielona na 3 części: do zgarnięcia są dwa kody o wartości 200 zł każdy oraz jeden kod o wartości 100 zł.

Oferta jest niezwykle atrakcyjna; istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że choć termin zakończenia promocji wyznaczono na 20 lutego 2022 r., to zakończy się ona dużo wcześniej, gdyż wyczerpie się skromna pula 1000 promocyjnych wniosków.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja adresowana jest do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o konto.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Łatwa droga do 500 zł premii

Jak wspomnieliśmy, wymagania dotyczące aktywności (w stosunku do oferowanej premii) nie są szczególnie wygórowane. Każdy powinien sobie poradzić z ich realizacją przy okazji zwykłego korzystania z konta:

Krok 1
Krok 1

Do 20 lutego 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 1000 zgłoszeń!

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź wszystkie zgody (na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem).
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 20 lutego 2022 r.

Krok 3
Krok 3

Do 6 marca 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (ze względów technicznych najlepiej to zrobić w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W marcu 2022 r. spełnij warunki uzyskania pierwszego e-kodu na Allegro o wartości 200 zł, a konkretnie:

  • wykonaj przynajmniej jeden przelew z poziomu bankowości internetowej lub mobilnej oraz
  • zapewnij wpływ lub wpływy w łącznej wysokości min.1000 zł.
Krok 5
Krok 5

W kwietniu 2022 r. spełnij warunki otrzymania kolejnego e-kodu o wartości 200 zł:

  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję Blik-iem,
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz
  • zapewnij wpływ lub wpływy w łącznej wysokości min.1000 zł.
Krok 6
Krok 6

W maju 2022 r. spełnij warunki uzyskania ostatniego e-kodu o wartości 100 zł:

  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł oraz
  • zapewnij wpływ lub wpływy w łącznej wysokości min.1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu każdego z kodów otrzymasz na adres e-mail do 27. dnia miesiąca następującego po miesiącu, za który przysługuje Ci bonus.

Z kolei kody otrzymasz w SMS-ie najpóźniej do końca miesiąca, w którym zostałeś poinformowany o spełnieniu warunków.

Wymagane działania

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Przelewy

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe kartą

Regulamin dopuszcza płatności bezgotówkowe za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych oraz płatności w Internecie (również przez Apple Pay czy Google Pay).

Uwaga: nie są brane pod uwagę transakcje Blik lub wykonywane przy użyciu podmiotu trzeciego (np. DotPay, PayU, Przelewy24), a także operacje o konkretnych kodach MCC wskazanych w regulaminie (hazard, przekazy pieniężne itp.).

Transakcje Blikiem

W regulaminie znajduje się taki zapis odnoszący się do tego typu operacji:

transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi Blik, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów Blik generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą Blik;

Wynika z niego, że kluczowe jest dokonanie płatności związanej z użyciem kodu Blik.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Dodatkowe informacje

Aby zyskać kolejny kod, konieczne jest spełnienie warunków otrzymania wcześniejszej premii. Oznacza to, że jeśli nie uda Ci się wykonać wymaganej aktywności np. w kwietniu, to przepadnie Ci również premia za maj. Ważna jest zatem konsekwencja w działaniu.

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem o zasadach korzystania z e-kodów Allegro.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Zgarnij... kolejne 300 zł na Allegro!

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która cieszy się sporą popularnością i kusi nowych użytkowników wysoką nagrodą. Co powiesz na kolejne 300 zł na Allegro? 😉

Przy okazji podpowiemy, że ze względu na procedury bankowe, warto w pierwszej kolejności założyć konto, a dopiero w dalszej kolejności złożyć wniosek o kartę kredytową.

Aż 500 zł za standardową aktywność

Krótki okres karencji, łatwe warunki do spełnienia i aż 500 zł premii z pewnością są dostateczną zachętą, by wziąć udział w opisywanej akcji. Tym bardziej, że poszczególne części bonusu są przekazywane wkrótce po zrealizowaniu wymagań danego etapu.

Pamiętaj również o dodatkowej premii za kartę kredytową. Choć jest ona opcjonalna, to warto po nią sięgnąć i powiększyć swój zysk o dodatkowe 300 zł, co da Ci w sumie aż 800 zł do wydania w najpopularniejszym polskim serwisie zakupowym.

Powodzenia!

PS. To do tej pory jedna z najlepszych promocji konta osobistego banku BNP Paribas. Być może warto namówić bliskich lub znajomych, żeby także z niej skorzystali? 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nagradzamy kodami"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.