Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł do Decathlonu dla najaktywniejszych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku (+50 zł w programie poleceń)

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

100 zł do Decathlonu dla najaktywniejszych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku (+50 zł w programie poleceń)
Źródło: strona promocji

Promocja przygotowana przez Alior Bank trwa do 31 sierpnia 2020 r., ale ze względu na jej charakter nie warto zwlekać z przystąpieniem do niej do ostatniej chwili. Oferta „Nagradzamy aktywnych w Kantorze Walutowym" jest bowiem swego rodzaju wyścigiem, w którym chodzi o zgromadzenie jak największej liczby punktów za różnego rodzaju aktywności. e-Karta o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon trafi do 500 najaktywniejszych osób.

Dla aktywnych

Regulamin nie zawiera informacji o żadnych wykluczeniach. Mówi tylko, że o nagrodę może się ubiegać

pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca zdolność do czynności prawnych, będąca właścicielem uprawnionym do posługiwania się Kantorem Walutowym.

Korzystaj jak najczęściej, by zwiększyć swoje szanse

Oto, co musisz zrobić, by mieć szansę na nagrodę:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2020 r. załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku. Jeśli już je posiadasz, pomijasz ten krok i od razu przechodzisz do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 31 sierpnia 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że musisz w nim podać taki sam adres e-mail, jaki wpisałeś, zakładając konto w Kantorze Walutowym.

Krok 3
Krok 3

Jak najczęściej korzystaj z Kantoru Walutowego, każdy rodzaj aktywności ma swoją "wycenę". Oto wykaz, ile punktów i za co możesz zdobyć:

  • 1 punkt za transakcję wymiany na min. 20 jednostek waluty;
  • 2 punkty za transakcję wymiany na min. 20 jednostek waluty w aplikacji moblilnej;
  • 2 punkty za płatność stacjonarna kartą wielowalutową na min. 20 jednostek waluty (z wyłączeniem transakcji w punktach o określonych kodach MCC - szczegóły poniżej);
  • 4 punkty za płatność internetową kartą wielowalutową na min. 20 jednostek waluty (z wyłączeniem transakcji w punktach o określonych kodach MCC - szczegóły poniżej);
  • 1 punkt za przelew na min. 20 jednostek waluty;
  • 2 punkt za przelew na min. 20 jednostek waluty w aplikacji moblilnej;
  • 1 punkt za parowanie (połączenie) aplikacji mobilnej z Kantorem Walutowym w sposób umożliwiający transakcje wymiany i przelewy na urządzeniu mobilnym;
  • 1 punkt za skuteczne logowanie do Kantoru Walutowego.
Informacja
Informacja

Punkty za parowanie aplikacji mobilnej z Kantorem Walutowym i skuteczne zalogowanie się do niego możesz otrzymać tylko raz.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się wśród najaktywniejszych 500 uczestników, to o przyznaniu nagrody dowiesz się z wiadomości SMS najpóźniej 14 września 2020 r.

Z kolei ostatecznym terminem przekazania e-kart do Decathlonu – również w wiadomości SMS – jest 18 września 2020 r.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Minimalna liczba punktów uprawniająca do otrzymania nagrody wynosi 10.

Transakcja wymiany zdefiniowana jest jako każda operacja kupna/sprzedaży walut dostępnych w Kantorze Walutowym.

Płatność internetowa to zapłata bez fizycznego przedstawienia karty wielowalutowej w sklepach internetowych, zaś płatność stacjonarna - uregulowanie należności kartą wielowalutową w punkcie stacjonarnym.

Dodajmy jeszcze dla pełnego obrazu, że w regulaminie jest taka definicja przelewu:

usługa Polecenia przelewu, polecenia przelewu SEPA, polecenia przelewu wewnętrznego, polecenia przelewu w walucie obcej.

Pamiętaj też o ograniczeniach dotyczących określonych w regulaminie kodów MCC. Mówiąc w skrócie, nie będą się liczyły płatności m.in. w kasynach czy u bukmachera, za przekazy pieniężne lub za narzędzia elektryczne lub gazowe.

Jak już wspomnieliśmy, o kolejności na liście zwycięzców decyduje przede wszystkim liczba zgromadzonych punktów. W przypadku remisu Alior Bank spojrzy, kto ma wyższą sumę transakcji kartą, a gdyby i ona była identyczna, weźmie pod uwagę sumę transakcji wymiany walut.

Wartość nagrody jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Zasady korzystania ze środków na e-Karcie znajdziesz tutaj.

Kantor Walutowy Alior Banku z kartą wielowalutową

W ramach Kantoru Walutowego Alior Banku istnieje możliwość korzystnej wymiany ponad 20 walut. Bezpłatna karta wielowalutowa, niski spread oraz jedna darmowa wypłata gotówki z zagranicznego bankomatu w miesiącu to tylko niektóre z zalet tej usługi:

Warto też wspomnieć o specjalnej aplikacji Alior Banku dla klientów Kantoru Walutowego. Za jej pośrednictwem wymiana walut jest niezwykle prosta. To dobra informacja, biorąc pod uwagę, że wykonanie co najmniej dwóch takich operacji jest jednym z warunków promocji.

50 zł za skuteczne polecenie

Przy okazji przypominamy o innej ofercie promocyjnej związanej z Kantorem Walutowym Alior Banku. Chodzi o program poleceń, w którym każdy korzystający z usługi może otrzymać 50 zł za każdą osobę, która podpisze umowę z wykorzystaniem kodu polecającego. W ramach aktualnie trwającej promocji premię w wysokości 50 zł może też otrzymać nowy klient, o ile spełni wymagania akcji.

Korzystne płatności zagraniczne z szansą na bonus

Przedstawiona akcja to dowód, że aktywność się opłaca! Nie tylko ta fizyczna, ale również w korzystaniu z Kantoru Walutowego ;) W tym przypadku Twój los jest w Twoich rękach, im więcej operacji wykonasz, tym Twoje szanse na nagrodę będą większe.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nagradzamy aktywnych w Kantorze Walutowym"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.

Więcej o Alior Bank