Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Sam wybierasz nagrodę: 200 zł w gotówce lub 250 zł w e-kodzie Allegro za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!

Sam wybierasz nagrodę: 200 zł w gotówce lub 250 zł w e-kodzie Allegro za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas!
Źródło: strona promocji

Organizatorem promocji jest Ad Astra Spółka z o.o., natomiast BNP Paribas jest partnerem akcji. Tym razem otrzymujesz dwie opcje do wyboru: 200 zł w gotówce lub 250 zł w postaci e-kuponu do zrealizowania na Allegro. Wybranie jednej z możliwości oznacza równocześnie konieczność spełnienia nieco innych warunków.

Nim jednak do nich przejdziemy, spójrzmy, kto może skorzystać z tej oferty specjalnej.

Uwaga! Choć akcja „Nadal zostań w domu” przewidywana jest do 26 kwietnia 2020 r., to może się zakończyć znacznie szybciej, kiedy zostanie osiągnięta pula 3000 rejestracji w promocji. Nie warto zatem zwlekać z decyzją.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, będące obywatelami polskimi, które nie są stroną umowy ramowej z bankiem i przez ostatnie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego nie posiadały w BNP Paribas żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (również jako współposiadacz).

Spełniasz te kryteria? Zatem masz szczęście i czytaj dalej :)

Pierwsze kroki takie same dla wszystkich. Zarejestruj swój udział w promocji

Niezależnie od tego, na którą nagrodę się zdecydujesz, wpierw powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 26 kwietnia 2020 roku (miej na uwadze limit 3000 wniosków) zarejestruj swój udział w akcji na specjalnej stronie promocji. Na tym etapie musisz zdecydować, czy wybierasz premię pieniężną czy kod na Allegro. Przemyśl swoją decyzję, bo jest ona ostateczna, nie ma już od niej odwrotu.

Wypełniając wniosek, pamiętaj o zaznaczeniu zgód i oświadczeń wymaganych przez organizatora.

Informacja
Informacja

Po udanej rejestracji na swoją skrzynkę mailową otrzymasz link promocyjny – będzie on niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie.

Krok 2
Krok 2

Do 26 kwietnia za pomocą linka promocyjnego złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą.

Pamiętaj, aby we wniosku podać dokładnie takie same dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 16 maja zawrzyj umowę ramową o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej na podstawie wniosku złożonego przez Internet po przekierowaniu za pomocą linka promocyjnego. Dzięki temu zawarcie umowy odbędzie się w systemie partnera BNP Paribas – Autenti.

Ostatecznie Twoją tożsamość potwierdzi kurier, który przyjedzie do Ciebie z kartą debetową do rachunku.

Przejdźmy teraz do zadań koniecznych do uzyskania konkretnych nagród.

Mniej zachodu i mniej… kasy. Jak zdobyć 200 zł w gotówce?

Jeżeli wolisz otrzymać 200 zł, co do których sam zdecydujesz, na co je wydać, to musisz wykonać wszystkie poniższe kroki.

  1. W maju wykonaj min. 1 przelew z nowo otwartego konta (w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) oraz min. 2 transakcje Blikiem. Dodatkowo powinieneś zapewnić na Konto Otwarte na Ciebie min. 500 zł wpływu.
  2. Za wykonanie tych czynności otrzymasz pierwszą transzę premii, czyli 50 zł.
  3. W czerwcu powtórz wszystkie kroki, które musiałeś wykonać w maju (przelew elektroniczny, transakcje Blikiem i zapewnienie wpływu na 500 zł).
  4. Za spełnienie tych warunków otrzymasz drugą część premii, czyli 150 zł.

Ważne! Jeżeli z jakichś powodów nie uda Ci się spełnić warunków promocji w maju, to niestety, druga część premii również przepada.

Większa nagroda i więcej zachodu. Jak zdobyć e-kody na 250 zł na Allegro?

Jeśli uznasz, że uzyskaną w promocji premię i tak wydasz na zakupy w sieci, i zdecydujesz się na e-kupon o wartości 250 zł, to niestety, musisz spełnić nieco więcej warunków niż w przypadku premii 200-złotowej.

  1. W maju wykonaj min. 3 przelewy z Konta Otwartego na Ciebie (w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej) oraz min. 3 transakcje Blikiem. Dodatkowo powinieneś zapewnić na swój nowy rachunek min. 1000 zł wpływu.
  2. Za spełnienie tych warunków otrzymasz pierwszą część nagrody: e-kupon o wartości 100 zł na Allegro.
  3. W czerwcu powtórz wszystkie kroki, które musiałeś wykonać w maju (3 przelewy elektroniczne, 3 transakcje Blikiem i zapewnienie wpływu na 1000 zł).
  4. Za spełnienie tych warunków otrzymasz drugą część premii, czyli e-bon o wartości 150 zł.

Identycznie jak w przypadku nagrody gotówkowej niespełnienie warunków promocji w maju pozbawi Cię prawa do zdobycia premii za czerwiec.

O tym musisz pamiętać! Wypłata nagrody

Wraz z informacją o przyznaniu Ci pierwszej nagrody (50 zł w gotówce lub 100 zł w postaci e-kuponu), otrzymasz z adresu [email protected] link oraz unikalny kod.

Do 25 czerwca powinieneś zalogować się na wskazanej przez organizatora stronie korzystając z przesłanego Ci kodu i podać numer swojego Konta Otwartego na Ciebie, na które zostanie wypłacona nagroda. Aby otrzymać drugą część nagrody, nie musisz już powtarzać tego kroku, ponieważ organizator będzie miał wszystkie potrzebne mu informacje.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej części nagrody (50 zł lub 100 zł) zostanie do Ciebie przesłana do 22 czerwca, natomiast sam bonus otrzymasz do 30 czerwca. Na wiadomość o zdobyciu drugiej części premii (150 zł) oczekuj do 24 lipca, a nagrodę otrzymasz do 31 lipca.

O czym jeszcze warto wiedzieć? Wpływy i przelewy

Pamiętaj, że warunkiem wypłaty nagrody jest aktywne konto osobiste wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej, nie możesz więc z nich przedwcześnie zrezygnować.

Przyjrzymy się teraz warunkowi wpływu na konto (500 zł lub 1000 zł). Nie musi to być jednorazowy przelew, ważne jednak, aby nie pochodził z innych Twoich rachunków prowadzonych w BNP Paribas lub w BGŻOptima. Organizator nie uwzględni również wpłat gotówkowych. Najprościej będzie, gdy żądaną kwotę przelejesz ze swojego obecnego rachunku w innym banku.

Natomiast w odniesieniu do przelewów, które powinieneś zlecić z Konta Otwartego na Ciebie, nie ma ustalonych żadnych minimalnych kwot. Pamiętaj jednak, że musi to być standardowy przelew Elixir, a przelewy natychmiastowe czy wykonywane za pomocą pośredników (typu PayU czy Dotpay) nie zostaną uwzględnione.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie to standardowy rachunek osobisty w ofercie BNP Paribas. Za korzystanie z niego nie zapłacisz ani grosza prowizji, a co więcej, możesz do niego wybrać aż trzy różne karty debetowe. Należy jednak wspomnieć, że tylko jedna z nich może być bezpłatna (Karta Otwarta na Dzisiaj) i właśnie tę debetówkę rekomendujemy Ci w tej promocji.

Poniżej przedstawiamy, z jakimi opłatami możesz się zetknąć w przypadku Konta Otwartego na Ciebie:

Wszystkie warunki do spełnienia przed ekranem

W najnowszej promocji BNP Paribas „Nadal zostań w domu” możesz wybrać opcję prostszą, za którą otrzymasz w sumie 200 zł premii gotówkowej, lub opcję dla bardziej aktywnych, ale za to z wyższą nagrodą (e-kupon o wartości 250 zł na Allegro). Wybór nagrody to ciekawy pomysł i niewątpliwy plus tej akcji. Mocną stroną oferty jest także możliwość spełnienia wszystkich warunków bez wychodzenia z domu.

Jakie widzimy minusy? Jest jeden, a mianowicie wydłużony okres karencji — do tej pory wynosił on 9 miesięcy dla byłych klientów, aktualnie trwa pełny rok.

Jeśli jednak jesteś nowym klientem, to udział w tej akcji jest zdecydowanie wart rozważenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Nadal zostań w domu"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.