Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

150 zł na konto lub 250 zł na karcie paliwowej Orlen za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

150 zł na konto lub 250 zł na karcie paliwowej Orlen za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Przygotowująca wszystkie promocje kont osobistych banku BNP Paribas spółka Ad Astra po raz kolejny wykazała się kreatywnością. W akcji „Na stacji korzyści” uczestnik sam decyduje, czy chce się wykazać mniejszą aktywnością i zdobyć 150 zł w gotówce, czy też ma ochotę na większy wysiłek, by zgarnąć 250 zł na karcie paliwowej Orlen. Czasu do namysłu nie ma zbyt wiele, bo co prawda termin rejestracji udziału w promocji upływa 30 czerwca 2020 r., ale przewidziano tylko 3000 nagród, więc możliwe jest, że pula bonusów zostanie wyczerpana wcześniej.

Propozycja dla nowych klientów

Przed dylematem wyboru premii mogą stanąć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające polski dowód osobisty niezbędny do założenia rachunku, które w dniu przystępowania do promocji nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas oraz w okresie 12 miesięcy nie posiadały (także jako współposiadacz) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Harmonogram działania

Skoro już wiesz, czy możesz wziąć udział w promocji i jakie aktywności są wymagane do zdobycia każdej z nagród, czas przedstawić szczegółowy harmonogram działania.

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na specjalnej stronie internetowej. Musisz przy tym zaakceptować regulamin akcji, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia, a także wybrać nagrodę, którą chcesz otrzymać. Przypominamy o niewielkiej puli bonusów.

Krok 2
Krok 2

Po wykonaniu powyższych działań na podany adres e-mail otrzymasz link (będzie on widoczny także na ekranie komputera), który posłuży Ci do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Czas na realizację tego kroku także upływa 30 czerwca 2020 r. Zwracamy uwagę, że we wniosku musisz podać te same dane, co w formularzu rejestracyjnym.

Krok 3
Krok 3

Do 15 lipca 2020 r. musisz podpisać z bankiem umowę o wspomniane wyżej produkty (dzieje się to w systemie Autenti za pomocą unikalnego kodu SMS) oraz aktywować kartę (dostarcza ją kurier, który przy okazji potwierdza Twoją tożsamość).

Krok 4
Krok 4

W lipcu i w sierpniu zrealizuj wymagane przez regulamin aktywności:

Jeśli starasz się o 150 zł premii gotówkowej:

  • w lipcu wykonaj 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej oraz min. 3 transakcje Blikiem;
  • w sierpniu zrealizuj 3 przelewy w bankowości elektronicznej oraz zapewnij łączny wpływ w wysokości min. 1000 zł.

Gdy walczysz o 250 zł na karcie paliwowej Orlen w lipcu i sierpniu musisz:

  • zrealizować 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej;
  • wykonać min. 5 transakcji Blikiem;
  • zapewnić wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł.
Krok 5
Krok 5

Starając o 150 zł w gotówce, to do 21 sierpnia 2020 r. z adresu [email protected] otrzymasz e-mail z instrukcją uzupełnienia numeru Konta Otwartego na Ciebie, na które organizator ma przesłać premię. Musisz go podać do 26 sierpnia 2020 r.

Gdy Twoim celem jest karta paliwowa, to do 24 września 2020 r. z podanego wyżej adresu e-mail otrzymasz instrukcję, gdzie wpisać adres, na który ma zostać przesłana karta paliwowa. Musisz to zrobić do 29 września 2020 r.

Nagroda
Nagroda

Pierwszą część premii gotówkowej – 75 zł za aktywność w lipcu - otrzymasz do końca sierpnia, a drugą – za działania w sierpniu – do końca września 2020 r.

Kartę paliwową Orlen organizator wyśle do Ciebie listem poleconym do 30 września 2020 r.

O tym musisz wiedzieć

Starając się o nagrody, masz do zrealizowania różne aktywności, więc bardzo ważne jest, byś dobrze zrozumiał, co konkretnie masz zrobić. Szkoda by było, aby drobny błąd przekreślił Twój wysiłek.

Przelewy

Chodzi tu o polecenie przelewu środków z konta osobistego za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są przelewy natychmiastowe oraz te dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, np.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, Blik itp.

Transakcje Blik

Są to po prostu płatności z wykorzystaniem kodu Blik. Niedopuszczalne są inne operacje Blikiem, np. wypłata z bankomatu czy przelew z użyciem Blika.

Wpływy

Regulamin wyklucza wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji prowadzonych w BNP Paribas lub pod marką BGŻOptima (także tych, których jest współposiadaczem) oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi produktów kredytowych zaciągniętych w tym banku lub dawnym Raiffeisen Polbanku. Wystarczy więc, byś przelał pieniądze ze swego konta w innym banku i warunek zostanie spełniony.

Przekazanie nagród

W większości przypadków spóźnienie z podaniem organizatorowi danych niezbędnych do przekazania nagrody skutkuje jej utratą. Tym razem jest inaczej. W regulaminie pojawił się zapis mówiący, że możliwe jest późniejsze przesłanie bonusu po indywidualnych ustaleniach poczynionych w drodze korespondencji mailowej. Gdybyś nie dotrzymał podanych wyżej terminów, musisz napisać na adres [email protected] i przedstawić swoją sytuację. Masz na to czas do 30 kwietnia 2021 r. Po tej dacie Twoja nagroda przepadnie.

Dwa ważne szczegóły

Do momentu przekazania Ci przez organizatora karty paliwowej lub ostatniej części premii pieniężnej nie możesz zrezygnować z żadnego produktu, z którego skorzystałeś w ramach tej promocji.

Musisz też wiedzieć, że żadna z nagród nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Możesz do niego wybrać jedną z trzech kart debetowych. Sugerujemy, by sięgnąć po Kartę Otwartą na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć, wykonując „plastikiem” choć jedną transakcję bezgotówkową. Osoby, które nie skończyły 26 r.ż., nie muszą robić nawet tego.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Ból głowy przy wyborze

Po przeczytaniu informacji o warunkach każdej promocji trzeba samodzielnie ocenić jej atrakcyjność i podjąć decyzję o ewentualnym udziale w niej. Tym razem dochodzi jeszcze jeden dylemat – którą z nagród wybrać? Co prawda zawsze powtarzamy, że lepsza jest gotówka, ale to „tylko” 150 zł, podczas gdy na karcie paliwowej będzie aż 250 zł. Tyle tylko, że dla zdobycia tej drugiej nagrody wymagana jest większa aktywność i można ją będzie wykorzystać jedynie na stacjach Orlen.

Niestety nie pomożemy Ci w podjęciu decyzji. Nasza rola ogranicza się do przedstawienia oferty, zwrócenia uwagi na istotne szczegóły czy rozwiania ewentualnych wątpliwości regulaminowych. O innych kwestiach musisz zdecydować samodzielnie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Na stacji korzyści"
  2. Regulamin korzystania z kart paliwowych Orlen

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.