Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 1650 zł premii dla aktywnych posiadaczy iKonta Biznes i firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem w Alior Banku

Do 1650 zł premii dla aktywnych posiadaczy iKonta Biznes i firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem w Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Alior Bank przygotował ciekawy dwuczęściowy zestaw promocyjny dla przedsiębiorców. Z obu jego elementów mogą skorzystać osoby, które dotąd nie współpracują z Aliorem jako klienci biznesowi. Dla tych, którzy już mają w tym banku rachunek firmowy, dostępna jest akcja dotycząca karty debetowej do rachunku firmowego. Rozwikłajmy tę łamigłówkę, uporządkujmy fakty, bo maksymalna łączna premia - nawet 1650 zł - z pewnością działa na wyobraźnię.

Atrakcyjny zestaw promocyjny

Zacznijmy od tego, kto i jakie bonusy może otrzymać.

1500 zł za aktywność na rachunku dla nowych klientów

Bonus za aktywność na rachunku firmowym, w maksymalnej wysokości 1500 zł, mogą zdobyć przedsiębiorcy, którzy do dnia przystąpienia do promocji nie posiadali w Alior Banku żadnego produktu dla klientów biznesowych. Po założeniu konta firmowego należy aktywnie korzystać z niego przez rok. Różne czynności mają swoją "wycenę", im więcej ich zrealizujesz, tym wyższą premię zdobędziesz.

Zasady tej akcji opisaliśmy szczegółowo w osobnym tekście:

150 zł z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem dla nowych i obecnych klientów

Osoby, które nie posiadały dotąd karty debetowej Mastercard z Plusem, mogą zdobyć 3 vouchery o wartości 50 zł każdy do wymiany na dowolną kartę podarunkową z oferty multivoucher.pl, m.in. IKEA, Biedronka, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon, W.Kruk, Zalando, Cinema City).

Otrzymanie bonów uzależnione jest od realizacji warunków promocji  „Multivouchery dla posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem”.

Organizator, czyli Alior Bank, przygotował 4900 nagród tego typu.

0 zł za korzystanie z karty do końca 2022 r.

Dodajmy, że trwa też promocja „Karta na Plusie”. Jej uczestnicy będą zwolnieni do końca 2022 r. z opłat miesięcznych za korzystanie z karty debetowej Mastercard z Plusem, niezależnie od tego, czy spełnią warunki aktywności określone w Tabelach opłat i prowizji.

W tej akcji mogą wziąć udział tylko osoby, które 28 października 2021 r. nie posiadały w Alior Banku żadnej firmowej karty debetowej i zawnioskują o kartę Mastercard z Plusem do 30 czerwca 2022 r.

Maksymalnie 1650 zł premii

Czas przejść do przedstawienia działań niezbędnych dla zdobycia bonusów.

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2022 r.: złóż wniosek o iKonto Biznes (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem i zawrzyj z Alior Bankiem umowę ramową o prowadzenie rachunków rozliczeniowych oraz lokat dla przedsiębiorców, akceptując przy tym regulamin akcji.

Jeśli jesteś już klientem firmowym Aliora, wystarczy że w bankowości internetowej zawnioskujesz o wydanie karty Mastercard z Plusem

Krok 2
Krok 2

Także do 30 czerwca 2022 r. aktywuj otrzymaną kartę debetową.

Nagroda
Nagroda

Tylko tyle wystarczy, byś otrzymał pierwszy z multivoucherów o wartości 50 zł. Zostanie Ci on przekazany w ciągu 60 dni kalendarzowych od spełnienia powyższych warunków.

Krok 3
Krok 3

Aktywnie korzystaj z rachunku przez 12 miesięcy. Jeśli w danym miesiącu zrealizujesz min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą, to bank przyzna Ci premię według „cennika”, który przedstawiliśmy w przywołanym wyżej tekście.

Nagroda
Nagroda

Należną Ci nagrodę otrzymasz na iKonto Biznes do końca miesiąca następującego po tym, w którym zrealizowałeś premiowane transakcje.

Krok 4
Krok 4

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś aktywacji karty, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

Nagroda
Nagroda

W ten sposób zasłużysz na kolejny multivoucher o wartości 50 zł. Także on trafi do Ciebie w ciągu 60 dni po spełnieniu wymagań regulaminu.

Krok 5
Krok 5

Do 30 czerwca 2022 r. zarejestruj firmową kartę debetową Mastercard z Plusem w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić w placówce Alior Banku lub w bankowości internetowej.

Jeśli nie uczestniczyłeś dotąd w Bezcennych Chwilach, będzie się to wiązało z utworzeniem Twojego profilu w tym programie, który zostanie uruchomiony w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji.

Pamiętaj, by przystępując do programu Mastercard Bezcenne Chwile, wyrazić zgody marketingowe za pomocą telefonu i/lub adresu e-mail.

Nagroda
Nagroda

Ostatni z multivoucherów otrzymasz w ciągu 60 dni kalendarzowych od rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile.

Nagroda zostanie przekazana przez spółkę IQ Marketing (Poland) w formie wiadomości e-mail z adresu [email protected] na adres e-mail wskazany przez Ciebie we wniosku o iKonto Biznes lub przez Alior Bank jako wiadomość sms na numer telefonu podany bankowi.

Zwróć na to uwagę

Jak wspomnieliśmy na wstępie, w tym przypadku mamy do czynienia z zestawem kilku promocji. Bardzo ważne jest, by dobrze zrozumieć wymagania poszczególnych regulaminów, zwłaszcza czym są płatności bezgotówkowe.

Transakcje bezgotówkowe

Za spełniającą warunki regulaminu uznana zostanie zapłata za towary i usługi przy wykorzystaniu karty, jak i płatność na odległość. Do wymaganych transakcji bezgotówkowych nie zostaną zaliczone płatności w punktach o określonych kodach MCC:

  • 4829 internetowe przekazy pieniężne;
  • 6012 instytucje finansowe;
  • 6211 brokerzy ubezpieczeniowi;
  • 6051, 6540 przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • 7995, 7993, 7994, 9406 określających kasyna, kolektury oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
  • 8999 identyfikującym profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zostanie zidentyfikowana jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

Przy ocenie spełnienia warunków akcji pod uwagę nie zostaną oczywiście wzięte płatności anulowane i zwrócone.

Warto wiedzieć, że w Alior Banku bez trudu sprawdzisz kod MCC miejsca transakcji, gdyż jest on widoczny w bankowości internetowej w szczegółach płatności.

To też jest ważne

Do chwili otrzymania poszczególnych nagród nie możesz rozwiązać umowy rachunku firmowego ani zrezygnować z powiązanej z nim karty.

Uczestnictwo w Bezcennych Chwilach z inną kartą nie jest przeszkodą w udziale w tej akcji.

Zdobyte przez Ciebie bonusy za aktywność na rachunku oraz otrzymane vouchery będą miały związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, więc musisz je ująć po stronie przychodów Twojej firmy i rozliczyć się z nich z fiskusem w taki sam sposób, jak rozliczasz się z innych wpływów.

iKonto Biznes w Alior Banku

Na zakończenie warto przedstawić rachunek firmowy iKonto Biznes oferowany przedsiębiorcom przez Alior Bank. Choć bank oferuje kilka "plastików" do wyboru, to chcąc zgarnąć premie w opisanych akcjach promocyjnych, musisz skorzystać z firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem.

Czas na decyzję

Znasz już zasady trwających obecnie akcji specjalnych, wiesz, jakie nagrody są do zdobycia. Czas, byś podjął decyzję, w jakim zakresie chcesz z nich skorzystać. Sięgnięcie po 150 zł za korzystanie z karty Mastercard z Plusem jest banalnie proste. Dorzucenie kilku stówek za aktywność na rachunku firmowym też nie powinno Ci sprawić kłopotów. Jednak maksymalna premia dostępna jest dla przedsiębiorców wykonujących bardzo różnorodne operacje i dysponujących znacznymi zasobami gotówki. Cóż, nikt nie powiedział, że wszystkie akcje są dla każdego 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Multivouchery dla posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem”
  2. Regulamin promocji "Karta na plusie dla posiadaczy rachunków dla firm w Alior Banku"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.