Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

Nawet 25 000 zł dla firmy za płatności kartą Mastercard Corporate Credit od ING Banku Śląskiego

Nawet 25 000 zł dla firmy za płatności kartą Mastercard Corporate Credit od ING Banku Śląskiego
Źródło: najlepszekonto.pl

Możliwość zyskania nawet 25 000 zł dla firmy za aktywne korzystanie z karty kredytowej Mastercard Corporate Credit z pewnością działa na wyobraźnię i skłania do zadania pytania: Gdzie tkwi haczyk, dlaczego bank oferuje aż tak wysoką premię? Przyjrzyjmy się warunkom trwającej do 28 lutego 2023 r. promocji "Multimożliwości dla firmy", której organizatorem jest spółka IQ Marketing (Poland) oraz samej "kredytówce", by odpowiedzieć na powyższe pytanie.

Wyjaśnijmy od razu, że nagrodą w tej akcji są elektroniczne kody o wartości 200 zł, które można wymienić na vouchery do konkretnych sklepów na platformie multivoucher.pl.

Warunki uczestnictwa

Podstawowa rzecz, to ustalenie, kto może wziąć udział w opisywanej akcji specjalnej. Otóż, jest ona skierowana do spółek i samorządów oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą z pełną księgowością, które współpracują już z ING, mają w tym banku rachunek firmowy. Wymagane jest, by podmiot uczestniczący w promocji posiadał stałe miejsce prowadzenia działalności gospodarczej lub siedzibę na terytorium Polski.

Jak zdobyć nagrody?

To chyba najważniejsze pytanie, jakie przychodzi Ci do głowy, jeśli możesz wziąć udział w tej akcji. Odpowiedź jest następująca:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej załóż konto firmowe w ING Banku Śląskim.

Krok 2
Krok 2

Do 28 lutego 2023 r.:

  • zawnioskuj w ING Business o kartę Mastercard Corporate Credit,

  • wypełnij formularz zgłoszenia udziału w promocji w ING Business (na liście wniosków w sekcji Karty),

  • uzupełnij oświadczenia i zaakceptuj regulamin akcji,

  • dopilnuj, by wszyscy reprezentanci firmy podpisali formularz i wyślij go do banku.

Krok 3
Krok 3

Aktywuj każdą otrzymaną kartę Mastercard Corporate Credit i płać nią bezgotówkowo w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub przez Internet w okresie trwania promocji, czyli do 28 lutego 2023 r.

Informacja
Informacja

Po zakończeniu miesiąca rozliczeniowego bank sprawdzi, na rachunkach ilu kart Mastercard Corporate Credit zostało rozliczone min. 2500 zł i dla każdej, dla której tej warunek został spełniony, przyzna Twojej firmie nagrodę w postaci multivouchera o wartości 200 zł.

Sumaryczna liczba nagród wydanych dla wszystkich kart należących do firmy uczestniczącej w promocji nie może przekroczyć 125 sztuk o łącznej wartości 25 000 zł.

Nagroda
Nagroda

Elektroniczne kody, do wymiany na vouchery do jednego ze sklepów dostępnych na stronie multivoucher.pl zostaną przekazane w wiadomości w ING Business lub przez SMS do osoby, która dokonała zgłoszenia firmy do udziału w promocji. Stanie się to do 20. dnia miesiąca następującego po tym, za który firmie należy się nagroda.

Przy obliczaniu wymaganej kwoty wydatków kartą uwzględniane będą tylko transakcje wykonane po zarejestrowaniu "kredytówki" w promocji i te, które zostaną rozliczone w danym miesiącu rozliczeniowym.

Pamiętaj, że do dnia przekazania nagrody "kredytówka" musi być aktywna, podobnie rachunek firmowy.

Dla pojedynczej karty możesz uzyskać w danym miesiącu prawo tylko do jednej nagrody. Wykonanie przy użyciu tej samej "kredytówki" transakcji stanowiących wielokrotność kwoty 2500 zł nie spowoduje przyznania Ci dwóch lub więcej kodów. Warunki ich wykorzystania i termin ważności zostaną przekazane wraz z nagrodą.

Nagroda, jaką zdobędziesz, ma związek z prowadzoną działalnością gospodarczą i dlatego musisz ją wykazać po stronie przychodów firmy i rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Oferta firmowa ING Banku Śląskiego

Spójrzmy na produkty ING Banku Śląskiego, których posiadanie jest niezbędne do udziału w promocji.

Konto firmowe dla spółek

Konto dla spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych z pełną księgowością można otworzyć w pełni online. Miesięczna opłata za jego prowadzenie wynosi 29 zł. Wydanie karty debetowej do rachunku jest bezpłatne, podobnie jak korzystanie z niej, jeśli w miesiącu zostaną wykonane "debetówką" transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł. W przeciwnym wypadku bank pobierze 7 zł prowizji. Koszt przelewu do kontrahenta wynosi 1,20 zł, transfery do ZUS i US są bezpłatne.

Karta Mastercard Corporate Credit - najważniejsze informacje

Karta kredytowa Mastercard Corporate Credit to atrakcyjna propozycja; jej zalety do długi okres bezodsetkowy, niższe oprocentowanie niż u konkurencji i łatwa do uniknięcia opłata za korzystanie z kredytówki:

Czas na decyzję

Jak widzisz, zasady akcji są proste, a wysokość premii nie wynika ze skomplikowanych zasad jej uzyskania, lecz specyfiki podmiotów, które mogą uczestniczyć w promocji i wysokości wydatków w każdym miesiącu trwania akcji.

Jeśli masz możliwość skorzystania z tej "kredytówki", to rozważ udział w tej akcji promocyjnej, bo warunki używania Mastercard Corporate Credit są przystępne, nie wiążą się z wielką aktywnością i wysokimi opłatami.

To tylko nasza opinia, decyzja - jak zawsze - należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Multimożliwości dla firmy"
  2. Tabela opłat i prowizji

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.