Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Moto Konto w Toyota Banku ze zwrotem za paliwo w ramach promocji

Moto Konto w Toyota Banku ze zwrotem za paliwo w ramach promocji
Źródło: strona Toyota Banku
Ocena:
Atrakcyjność opłat:
Oferta oszczędnościowa:
Promocje i bonusy:
Bankowość internetowa i mobilna:
Oferta walutowa:

Zalety:

Tankuj korzyści! Do 10% (maksymalnie 50 zł co miesiąc) zwrotu za paliwo z Moto Kontem w Toyota Banku + 50 zł premii za aktywność
Trwa do: 31.01.2023
 • bezwarunkowo bezpłatna karta, cztery różne możliwości uniknięcia opłaty za konto
 • liczne ułatwienia i bonusy dla kierowców
 • niezła oferta oszczędnościowa

Wady:

 • brak przelewów natychmiastowych
 • brak oferty walutowej
 • prowizja od wypłaty z bankomatu powyżej 3 transakcji w miesiącu

Opinia eksperta

Choć Moto Konto to rachunek dostępny dla wszystkich, jednak najwięcej korzyści z jego założenia odniosą właściciele samochodów. Atutem rachunku jest szeroki wachlarz produktów oszczędnościowych i ubezpieczeniowych, a przede wszystkim – atrakcyjne bonusy dla kierowców.
Beata Szymańska
Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!

Z Moto Konta można korzystać zarówno poprzez platformę internetową jak i wizytę w warszawskiej siedzibie banku (Toyota Bank nie posiada lokalnych oddziałów). W naszej analizie skupimy się na głównych parametrach rachunku: kosztach obsługi konta i karty płatniczej, kosztach przelewów i wypłat z bankomatów. Zaprezentujemy również unikalne dla tego rachunku funkcjonalności.

Pełna analiza Moto Konta w Toyota Banku


Opłaty i prowizje za korzystanie z Moto Konta

Wiemy, jak ważne dla potencjalnych klientów są koszty związane z obsługą konta, dlatego prezentujemy je poniżej w pierwszej kolejności:

Szeroka gama produktów oszczędnościowych

Razem z kontem osobistym możesz otworzyć w Toyota Banku dwa różne rachunki oszczędnościowe.

Pozostała oferta oszczędnościowa prezentuje się następująco:

Interesujące promocje dla zmotoryzowanych

Moto Konto często objęte jest ciekawymi akcjami promocyjnymi. Oto aktualne oferty:

Oferta kredytowa oraz leasingowa

Na klientów Toyoty czekają też preferencyjne kredyty samochodowe, Comfort Pay (serwis auta na raty) oraz leasing konsumencki KINTO ONE oferowany w dwóch wariantach: z pełnym serwisem, oponami i ubezpieczeniem lub bez dodatkowych usług. Dodajmy w tym miejscu, że podpisanie umowy leasingu w Toyota Banku jest szybkie i proste, gdyż ocena zdolności kredytowej klientów odbywa się w oparciu o uproszczone procedury.

Posiadacze aktywnej umowy finansowania zyskują również dostęp do atrakcyjnej listy benefitów w ramach programu lojalnościowego.

Program lojalnościowy

Ciekawą propozycją dla posiadaczy Moto Konta jest program lojalnościowy Toyota More. Polega on na zbieraniu punktów, które potem możesz wymienić np. na usługi serwisowe, rabaty na nowy samochód marki Toyota bądź Lexus, zniżki na akcesoria samochodowe itp. Uczestnicy programu zyskują także dostęp do ofert specjalnych, np. mogą wybrać najlepsze egzemplarze z wyprzedaży rocznika na kilka dni przed jej oficjalnym rozpoczęciem albo skorzystać z limitowanej oferty jeszcze przed startem kampanii reklamowej. Najbardziej aktywni uczestnicy programu otrzymują bony premiowe, dzięki którym mogą zaoszczędzić na serwisowaniu auta nawet kilka tysięcy złotych rocznie.

Punkty są przyznawane za takie czynności, jak zakup akcesoriów samochodowych, tankowanie paliwa na stacjach Shell, przeglądy gwarancyjne, wykupienie ubezpieczenia OC + AC + NNW oraz transakcje dokonane kartą debetowo-lojalnościową (lub kartą kredytowo-lojalnościową) Toyota Banku (mogą być to dowolne płatności w dowolnym punkcie handlowo-usługowym).

Aplikacja "Tankuj Korzyści"

Wraz z kontem zyskasz dostęp do aplikacji „Tankuj Korzyści”, która pozwala w prosty i wygodny sposób zarządzać bonusami i zwrotami za paliwo oraz daje dostęp do dodatkowych profitów. Przykładowo, jeśli w trakcie korzystania z "apki" wybierzesz usługę finansowania zakupu Toyoty lub Lexusa, zyskasz dodatkowy zwrot środków. Będzie to kwota 600 zł wypłacana w 12-miesięcznych ratach.

Aplikacja mobilna „Tankuj Korzyści” jest dostępna w sklepach App Store i Google Play. Po jej zainstalowaniu na smarfonie lub tablecie będziesz mógł autoryzować transakcje w bankowości elektronicznej.

Pomoc w nagłych wypadkach - Serwis Moto i Serwis Medyczny

Toyota Bank oferuje kilka serwisów assistance, m.in. Moto, Domowy i Medyczny. Ubezpieczenia te kosztują odpowiednio od 0 zł do 8 zł miesięcznie, w zależności od posiadanej karty.

W ramach Serwisu Moto klient otrzymuje m.in. usługę:

 • naprawę samochodu na miejscu zdarzenia (koszt części zamiennych ponosi klient);
 • holowania (bezpłatne do 50 km);
 • dostarczenia paliwa (koszt paliwa ponosi klient);
 • otwarcia i uruchomienia pojazdu;
 • transportu roweru za darmo do 30 km.

W przypadku Serwisu Medycznego klient zyskuje m.in.:

 • 5 wizyt lekarza pierwszego kontaktu,
 • 5 wizyt u psychologa;
 • opiekę pielęgniarki;
 • transport z i do szpitala;
 • dostawy leków;
 • pomoc przy rejestracji do specjalisty (koszt wizyty pokrywa pacjent).

Moto Konto w ocenie redakcji

Moto Konto wyróżnia się na rynku rachunków osobistych brakiem opłat za kartę debetową, regularnymi promocjami dla nowych i obecnych klientów, a także możliwością zakładania konkurencyjnie oprocentowanych lokat. Zwróć też uwagę na to, że nie będziesz musiał płacić prowizji za prowadzenie konta, o ile spełnisz jeden z czterech warunków: utrzymasz średniomiesięczne saldo na koncie w wysokości 1000 zł LUB zapewnisz na lokatach saldo 2500 zł w miesiącu LUB dokonasz z konta spłaty raty kredytu samochodowego LUB spłacisz ratę w Toyota Leasing Polska Sp. z .o.o. Wybór najwygodniejszej opcji należy do Ciebie.

Moto Konto można polecić w zasadzie każdemu. To interesujące połączenie oszczędzania i ubezpieczenia, ale także ofert dla kierowców, które z powodzeniem może konkurować z ofertami innych banków. Dodatkowym profitem może być moneyback dla zmotoryzowanych, zatem jeśli chcesz skorzystać z oferty Toyota Banku, może Ci to przynieść jeszcze więcej korzyści. W obecnie trwającej akcji – w zależności od spełnionych warunków – zyskasz zwrot od 5% do nawet 10% wydatków na benzynę. Maksymalna kwota premii wynosi 180 zł lub 300 zł, a jeśli wykażesz się nieco większą aktywnością, otrzymasz w nagrodę dodatkowe 50 zł.

Przydatne dokumenty

 1. Taryfa opłat i prowizji
 2. Regulamin promocji Tankuj korzyści - oferty specjalne

O banku

Produkty Toyota Banku kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Misją instytucji jest zapewnienie Perfect Bankingu, czyli usług ukierunkowanych na klienta i jego potrzeby.