Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

5% moneyback (50 zł/miesiąc) za płatności kartą kredytową Impresja z oferty Banku Millennium

5% moneyback (50 zł/miesiąc) za płatności kartą kredytową Impresja z oferty Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Pozyskanie klienta to tylko wstęp do pełnego sukcesu. Ważne, by chciał on korzystać z danego produktu, np. rachunku bankowego, karty kredytowej jak najdłużej i nie spoglądał na ofertę konkurencji. Sposobów na realizację tego celu może być wiele. Jednym z nich jest zaoferowanie jakiejś korzyści dostępnej na co dzień, np. moneybacku za wydatki kartą. Właśnie tą drogą podąża Bank Millennium, proponując zwrot 5% wydatków kartą kredytową Impresja dokonanych w firmach uczestniczących w programie „Moneyback dla kart Impresja”.

Partnerzy programu

Głównie są to sklepy odzieżowe, ale i kino, biuro podróży, perfumeria czy księgarnia. Wybór jest więc duży, każdy może wybrać placówkę z odpowiadającą mu ofertą.

Kliknij, aby powiększyć

W przypadku Empik, Smyk oraz kin Cinema City moneyback można uzyskać tylko w punktach stacjonarnych, natomiast w Inter Cars zwrotem premiowane są wyłącznie zakupy internetowe na stronie www.intercars.pl. Bonus nie przysługuje w ramach oferty Weekend Max Mara.

Bonus dla posiadaczy karty kredytowej

Zasady uczestnictwa w programie „Moneyback dla kart Impresja” są niezmiernie proste: wystarczy być posiadaczem karty kredytowej Impresja z oferty Banku Millennium. Do otrzymania zwrotu uprawnia dokonanie płatności kartą główną oraz dodatkową.

Jeśli karta kredytowa Impresja została Ci przyznana przed 10 listopada 2019 r., aby otrzymywać moneyback, musisz podpisać aneks do umowy zmieniający zapis dotyczący jej oprocentowania. Możesz to zrobić online w bankowości elektronicznej (Millenecie lub aplikacji mobilnej), w dowolnej placówce Banku Millennium, jak i poprzez TeleMillennium.

Zasady uzyskania zwrotu

Reguły uzyskania zwrotu też nie są skomplikowane. Oto sekwencja niezbędnych działań, by odzyskać część wydanych pieniędzy.

Krok 1
Krok 1

Otwórz konto Millennium 360°, by zgarnąć premię powitalną i otworzyć sobie drogę do udziału w promocji dla nowych posiadaczy kart kredytowych. Jeśli już współpracujesz z tym bankiem, możesz od razu przejść do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

W bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Banku Millennium do 30 czerwca 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Impresja.

Uwaga: sprawdź, czy nie trwa aktualnie promocja, w której wymagane jest sięgnięcie po kartę konkretnej organizacji płatniczej (Visa/Mastercard).

Krok 3
Krok 3

Jak najczęściej płać swoją „kredytówką” w sklepach uczestniczących w programie. Bank będzie Ci zwracał 5% wydatków, maksymalnie 50 zł/miesiąc.

Nagroda
Nagroda

Należna Ci kwota wpłynie na rachunek Twojej karty kredytowej Impresja do 20. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Ważne szczegóły

Na co dzień nie ma znaczenia, czy karta będzie z logo Visa czy Mastercard, ale w ramach promocji powitalnej niekiedy bank wymaga wybrania „plastiku” konkretnej organizacji płatniczej.

Transakcja zostanie uwzględniona w danym miesiącu pod warunkiem, że jej rozliczenie w systemie banku nastąpi do 9. dnia kolejnego miesiąca. Jeśli stanie się to później, płatność będzie nagrodzona zwrotem przyznanym za kolejny miesiąc kalendarzowy.

Gdybyś dostał bonus, a następnie doszłoby do zwrotu do towaru, to przekazana Ci kwota będzie odliczona od moneybacku należnego Ci za następny okres.

Zwrot otrzymasz pod warunkiem, że w dniu jego przekazywania karta będzie aktywna.

Nagrody przyznane w programie „Moneyback dla kart Impresja” nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Karta kredytowa Impresja w Banku Millennium

Bonusy i przywileje cieszą, ale trzeba mieć też świadomość opłat związanych z „kredytówką”.

Miła nagroda

5% zwrotu, czyli maksymalnie 50 zł/miesiąc, wydaje się niewielkim bonusem. Przyznasz chyba jednak, że lepszy taki moneyback niż żaden, a przecież w skali roku w sumie może to być aż 600 zł. Taka kwota ma już znaczenie w domowym budżecie, łatwo ją przełożyć na coś konkretnego, np. miesięczny czynsz za mieszkanie. Na dodatek nie trzeba robić nic szczególnego – wystarczy płacić odpowiednią kartą we wskazanych sklepach.

Dodajmy, że posiadacze karty kredytowej Impresja uczestniczą też w Programie Inspiracje, w ramach którego otrzymują rabaty w wielu sklepach z różnych branż. Więcej o jego zasadach dowiesz się ze strony Banku Millennium.

Przy produktach kredytowych warto przypominać, że przychodzi moment, kiedy trzeba uregulować zaciągnięte zobowiązanie. Nie należy więc zbytnio sobie folgować podczas zakupów i pamiętać o radach zawartych w tekście „Jak mądrze wybrać kartę kredytową i rozsądnie z niej korzystać”.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z otrzymanych zwrotów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin programu "Moneyback dla kart Impresja"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.