Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

150 zł premii za aktywne korzystanie z Konta dla Ciebie MOVE! w Credit Agricole

150 zł premii za aktywne korzystanie z Konta dla Ciebie MOVE! w Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Zasady dobrej promocji powinny być dopasowane do specyfiki osób, do których jest kierowana. Propozycja banku Credit Agricole spełnia ten warunek, gdyż jej adresatami są osoby w wieku 18-26 lat, często i chętnie korzystające z płatności bezgotówkowych. Spójrzmy, kto może wziąć udział w trwającej do 31 marca 2023 r. akcji "Konto MOVE z premią do 150 zł V".

Propozycja dla nowych klientów

Regulamin tej promocji zawiera tylko jedno wykluczenie. Nie możesz wziąć w niej udziału, jeśli byłeś posiadaczem konta w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 r. Z ogólnych warunków prowadzenia Konta dla Ciebie MOVE! wynika, że musisz być w wieku 18-26 lat.

Prosta droga po nagrodę

Realizacja warunków, które dają prawo do otrzymania bonusu, z pewnością nie sprawi Ci kłopotów.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2023 r. zawnioskuj o Konto dla Ciebie MOVE! wraz z kartą na stronie internetowej banku, przez infolinię bądź w placówce Credit Agricole, po czym podpisz z bankiem niezbędne dokumenty. Cały proces możesz też przeprowadzić w aplikacji CA24 Mobile.

W trakcie formalności musisz:

  • wyrazić zgody marketingowe,
  • zdecydować się na wyciągi z konta w formie elektronicznej (wysyłane na Twój adres email lub dostępne w CA24 ebank).
Krok 2
Krok 2

Aktywuj dostęp do konta przez przynajmniej jeden z serwisów CA24: CA24 ebank lub CA24 Mobile.

Krok 3
Krok 3

Zapłać kartą / Blikiem w stacjonarnych placówkach handlowo-usługowych lub w sklepach internetowych przynajmniej 5 razy w każdym z 12 miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś konto.

Informacja
Informacja

Bank będzie Ci zwracał 3% wydatków kartą, maksymalnie 12,50 zł / mies., czyli maksymalna premia może wynieść 150 zł.

Nagroda
Nagroda

Należną Ci premię otrzymasz na nowo otwarte Konto dla Ciebie Move! nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, w którym spełnisz warunki jej otrzymania.

Dla łatwiejszego ogarnięcia tych ogólnych zasad, bank zapisał w regulaminie promocji konkretny przykład:

Otworzyłeś konto 20 stycznia 2023 r. W lutym 2023 r. wykonałeś 5 płatności na łączną kwotę 500 zł. 3% z tej wartości to 15 zł, w związku z tym wypłacimy Ci premię w wysokości 12,50 zł. Zrobimy to najpóźniej do 31 marca 2023 r.

Przydatne informacje

Realizując wymagane płatności, możesz korzystać z Blika lub wybranego przez siebie portfela cyfrowego, do którego dodasz kartę banku Credit Agricole. Możesz też płacić zegarkiem, jeśli dodałeś do niego kartę Credit Agricole (bank obsługuje płatności Fitbit Pay, Garmin Pay).

Bank nie będzie uwzględniał w promocji transakcji w punktach o określonych kodach MCC wymienionych w regulaminie (np. związanych z grami hazardowymi czy internetowymi przekazami pieniężnymi). Niedozwolone są także przelewy na telefon Blikiem, wypłaty z bankomatów, przelewy lub doładowania portfeli cyfrowych z użyciem systemów płatności internetowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal.

Jeśli w którymś miesiącu wykonasz mniejszą liczbę płatności, za ten okres nie otrzymasz premii, ale nie wykluczy Cię to z udziału w promocji w następnych.

Przyznany Ci zwrot wydatków jest zwolniony z podatku dochodowego, nie musisz go wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Konto dla Ciebie MOVE!

Rachunek prowadzony jest za darmo, o ile wykonasz w miesiącu choć jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem. Spełnienie tego warunku daje też prawo do bezpłatnego korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Warto jeszcze wspomnieć o Rachunku Oszczędzam, na którym w promocji "Lojalni zyskują" Twoje oszczędności będą oprocentowane na specjalnych warunkach.

Moneyback na początek

Wysokość moneybacku za otwarcie Konta dla Ciebie MOVE! nie jest oszałamiająca, ale na co dzień możesz korzystać z rabatów w blisko 10 tys. punktach handlowo-usługowych w ramach Klubu Rabatowego. Dodatkową korzyścią z zakupów opłacanych kartą jest usługa CAsaver, która pozwala na zebranie oszczędności przez zaokrąglenie transakcji do kwoty wybranej przez posiadacza karty.

Jako klient banku Credit Agricole będziesz mógł rekomendować jego produkty innym i za skuteczne polecenie otrzymasz premię.

Być może będzie miała dla Ciebie znaczenie informacja, że karty wydawane przez Credit Agricole wykonane są z ekotworzywa, które rozkłada się znacznie szybciej niż plastik, a równocześnie jest tak samo trwałe. Co ciekawe, udział w tej promocji daje także możliwość bezpłatnego wyboru wizerunku karty spośród 180 propozycji.

Jak widzisz, nagroda za nawiązanie współpracy może być tylko wstępem do zgarniania kolejnych bonusów od banku. Czas na Twoją decyzję.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Konto MOVE z premią do 150 zł" – edycja 5

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.